Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Do, re, mi, fa, sol, la, si, do

Moderatori: Hys., Moderators

By Ulix
#2358431
By the way, uskoro će na Kolarcu svirati Jundi Li. :awesome:

EDIT: Tko je ovaj čovek? :lezkiss:
By Ulix
#2361383
^Volim ga i ja. A i ona mi je simpatična, iako ima i boljih izvođača Glasove muzike.

Ovo nije muzika, ali na neki način i jeste. :sweet:
By Ulix
#2361450
Što pod znacima navoda? (Kad i gde?) :sveca: :burka:
By Ulix
#2361726
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2361706#p2361706]HalfJack napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2361383#p2361383]Ulix napisao:[/url]^Volim ga i ja. A i ona mi je simpatična, iako ima i boljih izvođača Glasove muzike.
Pa navedi ih, ja samo znam za nju. :kesa:
Paul Barnes često svira Glassove kompozicije, za njega je napisan 2. klavirski koncert. Philip Glass svira samog sebe, iako ne uvek na način koji meni prija. :giggle:
Arturo Stalteri je snimio Metamorfoze.
Evo izvoli:
http://www.philipglass.com/music/record ... rdings.php" target="_blank

A i u krajnjoj liniji, komponovao je on nešto više od Metamorfoza i međ' pederima omiljene muzike za The Hours. :drama:
Recimo, jedan dosadan koncert za čelo:
By Ulix
#2362627
Jel bio neko na Jundi Liju večeras? Bio je fantastičan. Mislio sam da ću umreti od Šopenove 2. sonate koliko ju je dobro odsvirao. Publika, sa druge strane, nije bila fantastična. Ne znam kako ih nije sramota da se onako ponašaju.
By Ulix
#2362714
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2362657#p2362657]Shoplifter napisao:[/url]i'm all ears! šta s publikom?
Ništa novo. Sve ono standardno, samo izraženo do tačke neizdrživosti - kašljali su kao da je koncert u sred epidemije tuberkuloze, tapšali na pogrešnim mestima više puta, na momente naglas pričali. On svira one Nokturne, da umreš koliko je emotivno, a dve gospođe na kraju mog reda savijaju program i komentarišu njegovu frizuru. Ne naročito tiho. :cupakosu: Vrhunac je bilo tapšanje dok je svirao Polonjezu u As duru, op. 53 u onom momentu kad ima jedna milisekunda pauze. To je otprilike ekvivalent odlasku na Madonin koncert a da ne znaš kako se završava Like a Prayer, jer to TOLIKO poznat komad.

Ali dobro, najvažnije je to da je on čak i mog dečka srušio na dupe koliko je dobro svirao, a moj dečko uopšte ne sluša klasičnu muzika niti ga ona zanima i otišao je da bi mogao da mi kaže da je dosadno. :)
By Shoplifter
#2362785
hm. naša publika i nije tako loša, zaivisi verovatno i od komercijalnosti iventa na koji onda nagrne bulumenta koječega :D
na njega nisam išao, nadam se da ću čuti uchidu
Korisnikov avatar
By Mindphaser
#2369935
Piano Concerto No. 3 in D minor, Op. 30
1. Allegro ma non tanto (excerpt)
Philadelphia Orchestra
Conducted by Eugene Ormandy
Sergei Rachmaninov, piano

Note: Rachmaninoff made two rather brief cuts of 4 and 2 bars in the first movement, 13 bars of the Intermezzo and made two large cuts, 23 and 13 bars, in the Finale.

By Ulix
#2369954
^
Možda zvuči glupo, ali ja ne volim kako Rahmanjinov svira Rahmanjinova. :lol:

Ali Rah 3 obožavam. Naročio kada ga Argerička svira. :pervert:
Korisnikov avatar
By sapa09
#2374908

Izaziva predivan, neopisiv osecaj. :hypno:
Nesto poput onog osecaja koji imam kada slusam Mesecevu sonatu od Betovena. :hypno:
By Ulix
#2374914
^ :up: za Rahmanjinova.

Jedino ne razumem trans u koji ljudi redovito padaju od Mesečeve sonate, života mi. Kad svi počnu da umiru od nje, osećam se kao stena. Ostavlja me emotivno potpuno ravnodušnim.

EDIT: Evo jedne Betovenove sonate koja me apsolutno ne ostavlja ravnodušnim. :hypno:
Korisnikov avatar
By sapa09
#2374916
^
Ja npr. do sada sam samo na par osoba naisla da vole Mesecevu sonatu.
Ali meni je ona izazvala predivnu atmosferu kada sam je prvi put cula. Meni je nesto najlepse pojmljivo kada je vedra noc, slusam klavirske kompozicije i pisem. A jedne noci sam tako cula i tu pesmu i zavolela sam je.
A to je ujedno i prva kompozicija koju sam naucila da sviram na klaviru.
Mozda su to razlozi, ali jednostavno, dopada mi se ta kompozicija, mnogo! :)

Dopada mi se i ova kompozicija:
By Ulix
#2374919
^ Nisi znala da sviraš klavir i onda si sela i odsvirala Betovenovu 14. sonatu tek tako? :hypno:

Ovo -




:hypno:

Ti si moj idol.
Korisnikov avatar
By sapa09
#2374924
^
Nisam samo sela i pocela da sviram. :)
S obzirom kako u muzickoj skoli klavir nije bio moj izborni predmet, nije postojala neka kompozicija koju sam pre ove naucila. Tj. znala sam neke najprostije kompozicije koje svako zna ili pocetke nekih drugih kompozicija. Ali to nije cela kompozicija.
U pauzama izmedju casova, dok sam cekala profesora i sl. vezbala sam malo po malo ovu kompoziciju, pokazivala mi je kako trebam da sviram jedna drugarica koja je ucila klavir, a koja je imala isti raspored kao i ja, tako da sam uspela da naucim, ne skroz savrseno kako bi drugi svirali, ali sam naucila. :)
By Ulix
#2374926
To je onda skroz druga priča. ;)

Hajde još malo Betovenovih sonata; sedamnaesta, treći stav; da sam pijan, igrao bih uz ovo.

  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 38
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!