Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Umetnost oblačenja i svlačenja

Moderatori: Hys., Moderators

Treba li muško da depilira grudi?

Aha
72
64%
Jok
40
36%
Korisnikov avatar
By Sunce
#2325610
Ako se njemu tako dopada, sto da ne.

Ako mu stoji, super je i meni.

Najvise mrim dlakurace na grudima, zapustene i dugacke, bear tipove. Mislim, ja imam dlakave grudi, a voleo bih da nemam. Prvi gej fetis mi je bio taj sa dlakama, no to sam odavno izgustirao.
Korisnikov avatar
By nsc
#2325707
nema nista lepse od "odvratne dlakave muskarcine"
zivele mede :bearpride: :meda: :mazi:
#2325722
Jel dozvoljeno na ovom forumu pitati o tome gde u gradu ima salon gde muskarce depiliraju ?
To jest, jel dozvoljeno da mi neko odgovori na to pitanje a da ne bude cenzure zbog reklame ?
Ne zanima me nuzno depilacija medjunozja, ali bih sigurno voleo da saznam i za tako nesto.
Bio bih zadovoljan da mi neko preporuci mesto gde mogu da izdepiliram ostatak tela, ali da je higijena na dobrom nivou.
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2326836
ja bih samo da kazem kako mi je naslov teme krajnje retardiran. ovo "treba" mi tako bode oci.
Korisnikov avatar
By Waldorf
#2326849
Kako god on želi..

Osim ako mu ne raste po ramenima i uz vrat - to mislim da bi trebalo, kao i leđa..
By Glasnik
#2326941
Zavisi od slučaja do slučaja.

Generalno, nisam za tipove a la čovečja ribica, što spomenu Popeye iznad. :D
By Kragi
#2327491
Stvar ukusa.
Neko voli da izgleda ko jambolijska presvlaka za Ficino sediste iz 1988e. I to je ok :kafa:
#2342559
Znači, ne mora depil, to zavisi od fizionomije...

Ali ovo definitivno ne može-

Slika

Idealni su trimovani, mada ovako ne dolazi u obzir-

Slika

Tek ovo mi je fuuuuuj... ili skini skroz ili pusti da raste...

Slika

Ovaj je na saaaaaaaamoj granici-

Slika

A ovaj nabliži idealnom-

Slika

Tako da, muško treba da depilira grudi, ako mu dobro stoji, ako ne, onda ne treba. :fen:
#2344407
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2342559#p2342559]Synesthesia napisao:[/url]Znači, ne mora depil, to zavisi od fizionomije...

Ali ovo definitivno ne može-

Slika

Idealni su trimovani, mada ovako ne dolazi u obzir-

Slika

Tek ovo mi je fuuuuuj... ili skini skroz ili pusti da raste...

Slika

Ovaj je na saaaaaaaamoj granici-

Slika

A ovaj nabliži idealnom-

Slika

Tako da, muško treba da depilira grudi, ako mu dobro stoji, ako ne, onda ne treba. :fen:
Potpisujem ovo. Nekome to lepo stoji, ali smo davno prosli kameno doba, dlake su izgubile prvobitnu funkciju.
:kada:
#2369259
U principu mi je nebitno ako je umereno i ne zasmeta u nekim momentima, ali ako se moram odluciti vise sam za opciju bez dlaka :P

Ja sam umereno maljav po grudima i ne depiliram to, ali bi to uradio zbog partnera ako bas mora.

Dakle kompromis
#2635159
Sviđa mi se kad muškarac ima maljave grudi, tako da ne volim depilirane grudi, a još više me užasava to kad vidim muškarca sa depiliranim nogama, možda je to moderno da se muškarci depiliraju po grudima i nogama, ali meni se to ne sviđa.
#2635163
Ljudima dlake više ne služe za preživljavanje, ali one i dalje imaju nekoliko osnovnih funkcija: kada je hladno dlake pomažu telu da se zagreje, a kada je toplo one imaju funkciju da znoj odvoje sa kože.I stite kozu od prasine i bakterija tj stite pore ,dakle nema potrebe da se depiliraju grudi ili noge
#2635165
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2635163#p2635163]Zvonki napisao:[/url]Ljudima dlake više ne služe za preživljavanje, ali one i dalje imaju nekoliko osnovnih funkcija: kada je hladno dlake pomažu telu da se zagreje, a kada je toplo one imaju funkciju da znoj odvoje sa kože.I stite kozu od prasine i bakterija tj stite pore ,dakle nema potrebe da se depiliraju grudi ili noge
Potpuno se slažem sa tobom.
Korisnikov avatar
By Madonna
#2635181
vidi se da ste se nasli. :lol:
Ont: podjednako retardirano mi je reci da treba ili ne treba. licna preferencija ne/depiliranog kao i konzumenta
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!