Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Ljubi, ljubi al glavu ne gubi

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
#2337353
ne znam sta bih rekla ni sebi ti tebi


meni se ponavlja ista prica, ti se ponasas kao princezica, grozote li

ali tako me dobro radis :)
By Kragi
#2337642
am, ali ja se trudim da ostavim takav utisak, to je valjda ono sto virtualni lik moze da ti pruzi - taj vid slobode.
Kada pricamo o stvarnosti, istina je da sam u poslednjd dve godine bio sa dva tipa ... cak i ako bih otisao dalje u proslost 3,4,5 godina opet bi se prosek sveo na isto. mozda cak i manje.
al' meni je tako lepo :D
By Kragi
#2337645
Jeli popeye, šta se desava sa tobom u poslednje vreme? jel si se ti to zaljubio? :D
i zasto neces da nam kazes koji forumas ti se dopada? :D
#2338146
Oprastam sebi sve sta sam uradila drugima u ovoj godini i ono sto nisam imala hrabrosti, vremena, snage da uradim.
Oprastam vama svima sve ono sto ste mi ucinili ili sto niste imali hrabrosti da ucinite za mene/meni.
Oprastam vam sto me ne poznajete i oprastam vam vase iluzije i projekcije o meni.
Sve je to sada jos malo deo ove specijalne 2011, sve to ne zelim da prenosim u novu godinu i ne zelim da prljam novu, lepu energiju ovim prethodnim govnima.
Zelim vam svima sve najbolje od srca.
Sebi zelim mir.
Korisnikov avatar
By Sanja Steppenwolfin
#2338181
Vremenom ćeš se navići na rastajanje. Naučićeš da se sećaš. A sećanje je isto kao i susret. I pomalo ćeš navići da voliš mnoga bića u uspomeni. Kao što deo sebe daješ prijateljima, tako će i oni tebi davati najbolje od sebe. Na kraju ćeš videti da si ti pomalo svi koje si nekad volela.
Jednom ćeš morati da daš sve i da te ne boli. Naučićeš da sanjaš. Da lečiš dodirom. Da zadaješ mali, da bi ublažila veliki bol.
Vrlina je postupati u skladu sa sobom. Biti zadovoljan sada. Ne u ime budućnosti i od sećanja na prošlost, nego zbog ovog trenutka. Vrlina je biti potpuno živ.
Ljubav se stiče polako – od jednog po jednog čoveka. Jedan i jedan čovek nikada nisu dva, a samo ponekad su par…
Ne možeš dati sebe, ako mogu da te zamene nečim drugim.
Korisnikov avatar
By Azdaja
#2338204
ako se okrenem, skidamo se i nista od vecere...
Korisnikov avatar
By Delete
#2338795
Ne mogu da budem na tvojoj strani kad ti neces ni rec da kazes u svoju odbranu. Sto je do mene, ucinila sam, a tebi ako je stalo, pokazi to.
Korisnikov avatar
By Blady
#2338812
Nemas ti osecaj, savest, ni postovanje.
Govno jedno sebicno, samozivo i prokleto.
Karma.
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 177
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!