Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Do, re, mi, fa, sol, la, si, do

Moderatori: Hys., Moderators

By Ulix
#2318499
Odlično, voljan sam da učim. :D

U međuvremenu, nešto vrlo poznato i prilično :wow: - naročito treći stav. Čovek kad gleda Martu Argerič kako to svira, ne može da se otme utisku da je to toliko lako da bi svako mogao isto da ponovi. :awesome:
''''''
By Shoplifter
#2318509
pa marta. možda je rođena s tim, a možda je terminator. hm. inače mi je drugi stav tog koncerta stvarno potresan u svojoj jednostavnosti. nije romantizam, nema ni bog zna kakvog izraza... ali baš zato je :drama:
By Ulix
#2318515
Shoplifter napisao:pa marta. možda je rođena s tim, a možda je terminator. hm. inače mi je drugi stav tog koncerta stvarno potresan u svojoj jednostavnosti. nije romantizam, nema ni bog zna kakvog izraza... ali baš zato je :drama:
Prvi put kad sam slušao taj koncert, mene drugi stav umalo nije rasplakao. To mi se jako retko dešava. Posle onakvog prvog stava, nisam očekivao tu melanholiju, uhvatilo me je potpuno nespremnog. :lood: :sigh:

A Marta... Terminator ili ne, ja tu ženu obožavam. :love: :love: :love:
By Shoplifter
#2318520
ok. već sam krenuo da se nominujem za zlatnu malinu u kategoriji najgoreg postavljanja youtube klipova veka. hvala. :ozbiljan:
Korisnikov avatar
By HPLC
#2318702
''

Divna muzika, uz moj omiljeni film :)

''

ovaj Bach mi se svidja isto, mada nikako ne mogu da nadjem samo 2 klavira a da budu bez orkestra... A ja hocu samo klavire da cujem. U orginalu su komponovani za cembalo (BWV 1061, 3ci stav)
Korisnikov avatar
By HPLC
#2318704
''

Kad smo vec kod Marte, pogledajte joj lice na 00:11 "AAAA TO JE PREBRZO".... "E EVO VAM SAD SVIMA BRZINA" bangbangbang :sw:
By Ulix
#2318885
HPLC napisao:''''''''

Kad smo vec kod Marte, pogledajte joj lice na 00:11 "AAAA TO JE PREBRZO".... "E EVO VAM SAD SVIMA BRZINA" bangbangbang :sw:

Prokofjev, 3. koncert. :drama:
Marta ima takav talenat da nadjebe svakog drugog ko pokuša da svira Prokofjeva*, a da se pritom i ne oznoji. :love:


*I sve drugo što uzme da svira. :giggle:
By Ulix
#2318899
Moram da podelim sa vama ovaj jako sladak klip. Martha i Nelson po svoj prilici naduvani, a klavir svira (čini mi se) Mauricio Vallina.

''''
Korisnikov avatar
By HPLC
#2318918
Mama, mama, kupi mi Martu da mi svira klavir. :)
By Ulix
#2318925
HPLC napisao:Mama, mama, kupi mi Martu da mi svira klavir. :)
Ne mora da svira, može i ovako naduvana da bleji u uglu sobe, kao u klipu. :sweet:
Korisnikov avatar
By Mars
#2320829
Otkriće za mene ova žena.

Vissi d'arte koje mi se sada najviše dopada.

''
By Shoplifter
#2322337
Ulix napisao:
Vokaliza ne bi trebalo da bude psihotična. :lol:
ne? :placko:


evo nečeg što sam puštao dečku. he didn't seem to be happy. :evilgrin:


''''
By Ulix
#2322359
Tvoj dečko nema pojma, ovo je odlično. :D

(Ni moj nema pojma o klasičnoj muzici; on mučenik kao da ne govori taj jezik uopšte.)
By Shoplifter
#2323435
ja slušam treći program radio beograda. čitala koviljka panić. :lol: :facepalm:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 38
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!