Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Do, re, mi, fa, sol, la, si, do

Moderatori: Hys., Moderators

By Ulix
#2285835
''''

Skoro nisam čuo da neko ovako dobro svira Šopena. Rafal Blechacz je genije. :drama:
Korisnikov avatar
By Mars
#2314376
Jel išao neko na Monserat??

''
Korisnikov avatar
By Torry
#2314438
kako da nadjem onu melodiju iz Zikine dinastije kada Misa i Natasa vezbaju u skoli, mislim da je Rahmanjinov
Korisnikov avatar
By Mars
#2314492
Pa daj taj deo iz filma da cujemo sta je.
By Ulix
#2316262
Torry napisao: krece od 3.46, muzika koja je u pozadini i nije Rahmanjinov, izvinjavam se :blush:
A šta je u pitanju? Evo slušam je peti put i ne mogu da se setim šta je. A poznato mi je jako. :cupakosu:

EDIT: Možda Mendelson? Ali nije. Jako me nervira što ne mogu da se setim. :flaming:
Korisnikov avatar
By Mia123
#2316998
Kad smo kod Zikine dinastije, meni se svidja ono sto Misa svira u 7. delu.

''

Svidja mi se ovaj novootkriveni edukativni karakter moje omiljene trash komedije. :D
Korisnikov avatar
By Torry
#2317107
Ulix napisao:
Torry napisao: krece od 3.46, muzika koja je u pozadini i nije Rahmanjinov, izvinjavam se :blush:
A šta je u pitanju? Evo slušam je peti put i ne mogu da se setim šta je. A poznato mi je jako. :cupakosu:

EDIT: Možda Mendelson? Ali nije. Jako me nervira što ne mogu da se setim. :flaming:

da nije Jehudi Meljin? spominju ga tamo? ako se setis javi :)
By Ulix
#2317210
Torry napisao:
Ulix napisao:
Torry napisao: krece od 3.46, muzika koja je u pozadini i nije Rahmanjinov, izvinjavam se :blush:
A šta je u pitanju? Evo slušam je peti put i ne mogu da se setim šta je. A poznato mi je jako. :cupakosu:

EDIT: Možda Mendelson? Ali nije. Jako me nervira što ne mogu da se setim. :flaming:

da nije Jehudi Meljin? spominju ga tamo? ako se setis javi :)
On nije ni kompozicija ni kompozitor. :awesome:
Korisnikov avatar
By HPLC
#2317409
''

Na 1:10 se otvara crna rupa u crkvi i sve ih proguta :)

Sala :) Mada, da ovo cujem uzivo, verovatno bih pao u nesvest :stendal:
By Ulix
#2317518
^ Meni je Bumbarov let inače iz nekog razloga strašno iritantan, te ni ova orguljaška verzija nije izuzetak. Impresivna mi je brzina s kojom to Čifra svira, recimo, ali mi je i dalje iritantno.

''''
By Shoplifter
#2318460
i wtf je sa youtube kodovima?!

znam, znam, unapređenje foruma :drama:
By Ulix
#2318487
Shoplifter napisao:
Ulix napisao:^
Interesantno! :drama:
ček dok čuješ ostala 3 stava! :wundy:
Moje poznavanje klasične muzike XX veka posle Janačeka, Bartoka, Šostakoviča, Prokofjeva i društvanceta, a pre Filipa Glasa je nažalost vrlo skromno... jedno 40 godina mi fali. :lol:
U tom smislu, ovo mi je pravo otkrovenje.
By Shoplifter
#2318494
odlično. onda ću da krenem da rokam stockhousenom, boulezom i xenakisom, folder muzika vapi za njima. :colorado:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 38
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!