Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

By loreenche
#2315373
Rei napisao:Nelinearni fantasy RPG iz prvog/treceg lica. Trebalo bi biti poznato ako si igrao Morrowind/Oblivion? Ili recimo Gothic 3, Two Worlds. Ne znam jel ima jos nesto slicno a da nije Fallout 3, takodje iz iste kuhinje kao Morr/Obl/Skyrim. Uglavnom Elder Scrolls igre su igre visokog kvaliteta i nema ih dovoljno :ua:

A sekundica, nelinearni znači da nema "nivoe" kao klasična avantura, no istražuješ svet kako ti hoćeš, želiš, možeš?

To lajkujem.
Korisnikov avatar
By Waldorf
#2315722
Yeah. U principu postoji tzv. "glavni kvest" koji juriš sve vreme, ali nisi vezan kada ćeš ga završiti, niti kojim redosledom ćeš ići.


Elem, prelomila, skinula, instalirala. Jebno fenomenalno izgleda i za današnje pojmove nije nešto posebno zahtevna. Na grafi (i kompu) od pre 3 godine igram na sve na fullu i nikakvog seckanja i smaranja nema. Volim ovo novo doba kaga igre konstantno kaskaju za tehnologijom, a ne kao ranije kad ti grafička karta zastari za tromesečje. :(

Utisci mi nisu još uvek sasvim oformljeni. Malko mi smeta što je u interfaceu više kontrola prepuštena tasturi (male mi ruke, pa me tastatura uvek smara), ali polako se navikavam. Za ovih par sati igranja mnogo utisak je mnogo bolji nego za ona tri pokušaja Obliviona. Nekako mi je Morrowindičnija or smth. Ke vidimo još kad budem još malo igrala - možda tada sve ovo što napričah bude puj-pike, ne važi..
Korisnikov avatar
By Rei
#2315726
Patch je popravio interfejs, omogucio navigaciju misem i skrolovanje tockicem i ispravio neke bagove (imao sam neki problem sa stavljanjem spellova u desnu ruku). update 1 repack. :)
Korisnikov avatar
By Waldorf
#2315738
jesam u startu to instalirala.. i dalje mi ne leži u potpunosti.. :nadžak: :D
Korisnikov avatar
By Pauceti
#2315835
Sacem rusim sistem pa ga skidam jer sam Oblivion propustio. Morovind mi nije isao od ruke jer sam tada kao ucio i nisam imao vremena da se posvetim. Ubio me pacov na pocetku. Nisam znao da se odbranim jer sam ubio lika koji je trebao da me nauci kako da se borim oruzijem, pritom sam mu ukrao odecu i jos neke tanjire kao i hleb tj sve sto se dalo pokupiti. To me je usporilo i dalo pacovu prednost.

Tako mi se jednom isto obilo o glavu kad smo sa drustvom u lanu igrali Dungeon Siege. Dok se svi bore protiv nekog bosa (bese zmaj valjda) ja cekam pored kovcega sa zlatom i artefaktima i znam da cim zmaj padne kovceg se otvara. Pokupim ja tako vecinu loota i kad me kasnije ubise nemani niko skrol za rezureksh na otvori...
Korisnikov avatar
By voicesman
#2315963
btw, psi su potpuno beskorisni, a konji su odlican mamac za zmajeve, posto se prvo na njih zalete (doduse posle se treba vratiti i naci novog al jbg) :P
Korisnikov avatar
By Rei
#2316167
Penjem se na Throat of the World i ne mogu da prodjem. Divlja macka me takne i otfikari mi pola healtha. :/ I pokusao sam da ocistim neku utvrdu od magova jedno deset puta, ne ide. Nisam mislio da ce igra biti ovako teska na default tezini.
By loreenche
#2316708
Ja ne umem ovo da instaliram :/

Razor 1911 je u pitanju. :giggle:


:notgivingmoneyforsomethingiobviouslycangetforfree:
Korisnikov avatar
By Rei
#2316725
Nisam neki fan modova, kvare mi autenticnost dozivljaja ali sam ipak instalirao FXAA Post Process Injector i igra izgleda drasticno drugacije (bolje if you ask me). Evo par uporednih screenshotova.

Slika Slika
(^ovo je sa nekim sun glare modom pride)

Slika Slika
Slika Slika
(eto mene, emo Redguard :D)
By loreenche
#2316774
Kako proći jebene pillare sa zmijom pticom i ribom -.-

Vidim da je gore odlomljena zmija, pa sam išao kao zmija zmija riba -.-

edit: prošao -.-
Korisnikov avatar
By Waldorf
#2316833
@Zen: A bilo bi super kad bi upozorio na spoilere ili, još bolje, kad ne bi spoilovao uopšte. Ono, izašla je igra pre malterne 5 dana.


@Rei: Ovo baš super izleda! Ja sam za te jače kontraste uvek. Ćem bacim pogled sutra, sad me mrzi da se igram. Tnx!
Korisnikov avatar
By Dirrty
#2316872
Imam averziju prema single-player igrama otkad multi-player igre vladaju svetom :nesiguran:

Jedina prednost koju uočavam, jeste postojanje svršetka igre, što donekle onemogućava razvoj zavisnosti. Ali ja obožavam PvP adrenalin rush :rida:

Inače nisam igrao nijedan naslov ovog serijala, a baš ću da probam ovaj deo, nemam sada vremena za MMO igre.
By loreenche
#2317108
Waldorf napisao:@Zen: A bilo bi super kad bi upozorio na spoilere ili, još bolje, kad ne bi spoilovao uopšte. Ono, izašla je igra pre malterne 5 dana.

Izvinjavam se, mislio sam da ste već svi prošli, neću više :D
Korisnikov avatar
By Dirrty
#2317172
Posle nekoliko sata igre, moji utisci su sledeći:

Neodoljivo me podseća na Dragon Age serijal, ne vidim nikakve bitne novine. Štaviše, dinamika borbe mi je ovde dosadnija, mnogo je više strateškog razmišljanja zahtevala grupna borba protiv ogromnog broja protivnika.

Ne dopada mi se što mogu da koristim samo 2 čini u određenom trenutku, a pritom jedna mora biti direct damage (Destruction), jer u suprotnom sledi smrt. Takav problem je postojao i u Dragon Age-u, ali je nadomešten podrškom grupe.

Ne dopada mi se što je korišćenje magije na početku otežano, jer je centar za učenje predaleko od početnog područja (još uvek me mrzi da se toliko odvajam od centralnih questova)!

Nasraću ja još kritika kako tok igre bude odmicao... a možda napišem i koju pohvalu. To me podseti da mi se dopala raznovrsnost u kreiranju lika, i što mu na raspolaganju stoje sve sposobnosti (odsustvo podele na klase).

Razmišljao sam da budem mačkodlak :love:, ali kako su njihove rasne karakteristike podesnije za rogue borbu, odlučio sam se da budem High Elf. Jedna od retkih igara u kojima su Elfovi jedni od ružnijih rasa u ponudi, što mi nije baš po ukusu... kako mi je to neobjašnjivo bitno, mislim da ću napraviti novog lika :lol:
Korisnikov avatar
By Rei
#2317179
Pa ok, ali meni je to sve nekako logicno, pogotovo za cini (jos ako uzmes da je 2 cini u isto vreme unapredjenje u odnosu na prethodne igre) jer Dragon Age i slicni sistemi jedino funkcionisu uz mogucnost obelezavanja mete. A ako je od pomoci, u favorites meniju (na Q) mozes stvarima da dodeljujes tastere od 1 do 0, ili 9 i da im tako brze pristupas...
Korisnikov avatar
By boy89
#2340691
Jedna od boljih igara u serijalu i uopste. Presao sam je mada smatram da bi bilo bolje da je gradjanski rat main quest, al dobro. Ja sam oslobodio Skyrim i omuzio se novim Jarlom Markartha... Nego, jel neko ko je igrao Oblivion, primetio da je Sheagorath u Skyrimu, zapravo junak iz Obliviona? :)
By whacked
#2864883
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
By whacked
#2927883
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!