Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Metafizika, transcedencija, paralelni svetovi, mitovi, legende...

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By Kekica
#2265769
Pre bih rekla da stvarajuci filmove sa tematikom smaka sveta ustvari zele samo da zarade.Evo recimo film "2012" je jedno ogromno sranje i totalno je nerealan, ali su zaradili, to su i hteli.
A sto se tiče planete Nibiru, meni tu nesto smrdi, jer navodno bi je vec mogli videti sa nase divne planete ukoliko zaista postoji.
Korisnikov avatar
By Galadriel
#2265779
Dok je Brusa Vilisa i Čak Norisa biće i sveta. :superheroj: :zastita:
Korisnikov avatar
By Galadriel
#2265792
Matične ćelije se skladište u tečnom azotu na -180' C ili tako nešto i kao takve se mogu čuvati zauvek. :eureka: Nema straha za opstanak čovečanstva. :kiborg::mucka:
Korisnikov avatar
By Kekica
#2265793
Da, mogu se cuvati zauvek, a koliki im je rok trajanja kada se odlede, 24h :D :cita:
Korisnikov avatar
By Galadriel
#2265796
Barbiko, nije to krmenadla da je pustiš da se otapa na sobnoj temperaturi. :ozbiljan:
Korisnikov avatar
By Galadriel
#2265808
Možda je sumnjivo, ali je i slamka za davljenika...
Korisnikov avatar
By Markiza
#2265822
Originally posted by Zla_Barbika

Pre bih rekla da stvarajuci filmove sa tematikom smaka sveta ustvari zele samo da zarade.Evo recimo film "2012" je jedno ogromno sranje i totalno je nerealan, ali su zaradili, to su i hteli.
A sto se tiče planete Nibiru, meni tu nesto smrdi, jer navodno bi je vec mogli videti sa nase divne planete ukoliko zaista postoji.
Ja sam fanatik,nikome nista ne verujem i sve mi je teorija zavere....snimaju filmove jer vide da se narod lozi na takvu tematiku i,naravno, uopste ne pominjem zaradu jer se to u svetu filmova PODRAZUMEVA :)
A sad...spucace nas neki Nibiru- kometa,metor,bolid,sta vec, KAD TAD...koj smo mi qrac u beskrajnom univerzumu pa da nas zaobidje ...
Korisnikov avatar
By Kekica
#2265835
Originally posted by Ognjenka
Originally posted by Zla_Barbika

Pre bih rekla da stvarajuci filmove sa tematikom smaka sveta ustvari zele samo da zarade.Evo recimo film "2012" je jedno ogromno sranje i totalno je nerealan, ali su zaradili, to su i hteli.
A sto se tiče planete Nibiru, meni tu nesto smrdi, jer navodno bi je vec mogli videti sa nase divne planete ukoliko zaista postoji.
Ja sam fanatik,nikome nista ne verujem i sve mi je teorija zavere....snimaju filmove jer vide da se narod lozi na takvu tematiku i,naravno, uopste ne pominjem zaradu jer se to u svetu filmova PODRAZUMEVA :)
A sad...spucace nas neki Nibiru- kometa,metor,bolid,sta vec, KAD TAD...koj smo mi qrac u beskrajnom univerzumu pa da nas zaobidje ...
Eh, da si mladja zenila bih te :D .Isto kao da sam ja ovo pisala, potpisujem svaku reč :D ...Naravno da će nas spucati, do sada je bilo 5 ili 6 (nisam sigurna, davno sam o tome citala i ucila) katastrofa i u svakoj je neko nestao i nakon njih se pojavio drugi oblik zivota, tako da ćemo nestati i mi i ukoliko nas ne zdrma nista od gore navedenog, uništićemo se mi sami kako smo krenuli :D
Korisnikov avatar
By Markiza
#2265847
Originally posted by Zla_Barbika
Originally posted by Ognjenka
Originally posted by Zla_Barbika

Pre bih rekla da stvarajuci filmove sa tematikom smaka sveta ustvari zele samo da zarade.Evo recimo film "2012" je jedno ogromno sranje i totalno je nerealan, ali su zaradili, to su i hteli.
A sto se tiče planete Nibiru, meni tu nesto smrdi, jer navodno bi je vec mogli videti sa nase divne planete ukoliko zaista postoji.
Ja sam fanatik,nikome nista ne verujem i sve mi je teorija zavere....snimaju filmove jer vide da se narod lozi na takvu tematiku i,naravno, uopste ne pominjem zaradu jer se to u svetu filmova PODRAZUMEVA :)
A sad...spucace nas neki Nibiru- kometa,metor,bolid,sta vec, KAD TAD...koj smo mi qrac u beskrajnom univerzumu pa da nas zaobidje ...
Eh, da si mladja zenila bih te :D .Isto kao da sam ja ovo pisala, potpisujem svaku reč :D ...Naravno da će nas spucati, do sada je bilo 5 ili 6 (nisam sigurna, davno sam o tome citala i ucila) katastrofa i u svakoj je neko nestao i nakon njih se pojavio drugi oblik zivota, tako da ćemo nestati i mi i ukoliko nas ne zdrma nista od gore navedenog, uništićemo se mi sami kako smo krenuli :D
Ma zeni me da zajedno docekamo sve katastrofe sveta...:D
Korisnikov avatar
By 2kune
#2265947
znači li to da će malo zahladiti? :trep:
Korisnikov avatar
By De Vil
#2282404
Ljudi,smirite se...Pogrešno ste razumeli reč "Apokalipsa",kao i većina koja nikada nije ništa istraživala a prihvata podatke od nekih tamo baja...Onaj ko je istraživao malo zna o čemu pričam.Apokalipsa znači "Otkrovenje" a to nema veze sa smakom sveta iliti Armagedonom.Ta dva pojma se veoma često mešaju a znače nešto sasvim drugo.To je još jedna od laži predstavljenih u bibliji,a ko ne veruje neka istražuje,iznenadiće se količinom gluposti koju će pronaći u pomenutoj bibliji.
Živećete vi još dugo i reinkarniraćete se još nekoliko puta konačnog Armagedona,ne brinite! :P
Korisnikov avatar
By De Vil
#2282406
I da,da stvar bude zanimljivija planeta Nibiru se pominje u zapisima čini mi se starih Sumeraca i Vavilonaca kao planeta na kojoj žive Bogovi.
Korisnikov avatar
By Kekica
#2282408
De Vil napisao:I da,da stvar bude zanimljivija planeta Nibiru se pominje u zapisima čini mi se starih Sumeraca i Vavilonaca kao planeta na kojoj žive Bogovi.
Pa zar ti nije malo čudno što se pojavljuje u njihovim zapisima? :)
Zar se nikada ne zapitaš šta se desilo sa Atlantidom i još ko zna koliko civilizacija, jer koliko znam, naučnici su pronasli ostatke mnogih civilizacija na dnu okeana i mora :smilegrin:
Korisnikov avatar
By De Vil
#2282411
Pusti ti naučnike,dobra većina radi za Vatikan i ne objavljuje važne podatke već ih oblikuje da pašu Vatikanu.Puno toga se izdešavalo i dešava se a da mi to ne znamo jer Vatikan tako želi...Hiljade i hiljade statua Egipatskih,pravih i prvih Bogova je uništeno,a zašto?To su sve stvari koje narušavaju cilj i misiju Hrišćanstva,a to je da čovek ostane bez svog spiritualnog znanja koje mu inače pripada po samoj prirodi.
Recimo podseća li vas na nešto bitka između Horusa i Seta? Horus(Hristos) i Set(Satan),i još mnogo sličnosti ima tu sa spiritualnim i paganskim religijama...Samo to treba neko da prouči.Danas čovek živi u svetu laži ali to vreme prolazi polako ali sigurno,istina nikad ne biva skrivena večno.
Korisnikov avatar
By Kekica
#2282413
De Vil napisao:Pusti ti naučnike,dobra većina radi za Vatikan i ne objavljuje važne podatke već ih oblikuje da pašu Vatikanu.Puno toga se izdešavalo i dešava se a da mi to ne znamo jer Vatikan tako želi...Hiljade i hiljade statua Egipatskih,pravih i prvih Bogova je uništeno,a zašto?To su sve stvari koje narušavaju cilj i misiju Hrišćanstva,a to je da čovek ostane bez svog spiritualnog znanja koje mu inače pripada po samoj prirodi.
Recimo podseća li vas na nešto bitka između Horusa i Seta? Horus(Hristos) i Set(Satan),i još mnogo sličnosti ima tu sa spiritualnim i paganskim religijama...Samo to treba neko da prouči.Danas čovek živi u svetu laži ali to vreme prolazi polako ali sigurno,istina nikad ne biva skrivena večno.
A ti znaš da oni rade za Vatikan? :D Gde su dokazi, daj da vidim? ;)
I mislim da si se malo odaljio od teme, jer ova tema neme veze sa religijom :grin:
Korisnikov avatar
By Kekica
#2282423
Pa ako se reč apokalipsa pominje u bibliji, ne znači da tema ima veze sa religijom i hrišćanstvom O.o

Mnogi je koriste termin apokalipsa za opisivanje nekih katastrofa, recimo ogromni cunami, erupciju vulkana, pad velikog meteorita na Zemlju (ili bilo kakvu opasnost iz dragog mi svemira), zemljotrese :D.E na takvu sam ja apokalipsu mislila, a ne na onu gde ce Isus da zajaše oblak i spusti se na Zemlju :D
Korisnikov avatar
By 2kune
#2282465
well, da smo klasika i da štogod vrijedimo, već bi nam odavno došao kraj... s obzirom da sve to ovoliko dugo traje, zaključujem da i bogovi vole sapunice...
Korisnikov avatar
By Blady
#2282597
hlaefdige napisao:aj razmisli.

zbog haosa koji bi nastao istog trenutka.
:up:

Ot - Cekam after party, to je sve sto me zanima.
Korisnikov avatar
By ZlatnaPtica
#2282664
Posle 3 godine konacno smo skupili dovoljno potpisa da idemo na ekskurziju, i idemo 29.9.2011, stoga ne dolazi u obzir da tada bude smak sveta.
Doduse, bila bi zestoka ludnica, mogao bi se neki party u Becu napraviti povodom toga :awesome:
Korisnikov avatar
By Srklet
#2282675
jedini smak svijeta koji priznajem je onaj u kojem se planeta imena melancholia spičava u zemlju. ostalo me ne zanima.
Korisnikov avatar
By svejedno
#2284972
au sto ovaj de vil sve zna.

..
*deni* napisao:Pa zar vi u ovim nesnosnim vrućinama ne prepoznajete neman zvanu apokalipsa ?
I ranije je leti bilo toplo, takva nam je klima, ali poslednjih godina vrućine deluju nekako maligno.
:vruce:
zar ne? ovog leta je sunce zlo.

uopste mi nije prijalo. :ozbiljan:

...

lm, OT:

pre il kasnije bice sjebana ova planeta. ako nista, pre il kasnije i sunce ce zamreti. al verovatnija je neka kometa.
pa i taj nibiru ima neke pristalice u naucnim krugovima.

jedino pitanje je da li cemo do tog trenutka ..hm...
prvo je pitanje hocemo li pre toga unistiti sami sebe, nije nama neophodno nesto sa strane uopste,
pa je sledece pitanje, ako se ne unistimo,
hocemo li uspeti do tada da se preselimo na neku novu zvezdu.

poput sumerskih bogova, recimo.


..

a i ako se sjebe planeta sledece godine, meni to uopce ne bi bila neka preterana steta. ok, bila bi steta, al mi ne bi bilo neko iznenadenje. takva su pravila prirode.
ne bih zeleo da umrem, jel, al...kao...sta sad.

desava se. mali kosmicki cunami,
isto sranje koje pogadja ljude na micro planu svuda po svetu non-stop.

deo japana je skoro doziveo micro armagedon, zar ne.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!