Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Književnost, film, TV, pozorišta, galerije...

Moderatori: Over the rainbow, Moderators

Korisnikov avatar
By Madonna
#2265309
bi li bio ljubazan da mi kažeš s kim se ti to svađaš u uvodnom postu i ko ti to sve govori. neki link, nešto?
Korisnikov avatar
By BellyButton
#2265310
Ne svadjam se. Samo molim ljude koji se ne slazu sa mojim misljenjem da me ne nazivaju "fasistom".
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2265312
Televisa presenta... Ili kako se vec pise.
Korisnikov avatar
By horus.
#2265313
zar te diskusije nisu bile pre godinu dana... :nerd:
Korisnikov avatar
By BellyButton
#2265316
Ne zelim sada da diskutujem o muzici. Odustao sam od toga. Neka svako slusa sta mu je volja.
Dakle, samo skrecem paznju ovoga puta da se na ovom forumu ne sme kritikovati nista sto je gay friendly jer ste u tom slucaju "fasista", dok se sme (cak je i vrlo pozeljno) kritikovati sve ostalo!
Toliko.
Korisnikov avatar
By Madonna
#2265317
Originally posted by BellyButton
Dakle, samo skrecem paznju ovoga puta da se na ovom forumu ne sme kritikovati nista sto je gay friendly jer ste u tom slucaju "fasista", dok se sme (cak je i vrlo pozeljno) kritikovati sve ostalo!
i to je jedino što tebi smeta na ovom forumu? :pucaodsmeha:
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2265318
"odustao sam. Nek svako slusa sta hoce."
Jbt odustao si od govorenja ljudima sta da slusaju? Kako mozes da odustanes od toga, zamisli da je mojsije odustao u sred crvenog mora! Potrudi se jace da ispunis svoj bogom dan zadatak i kazes kome sta da slusa!
Korisnikov avatar
By BellyButton
#2265320
Originally posted by Anhedonie
Jbt odustao si od govorenja ljudima sta da slusaju? Kako mozes da odustanes od toga, zamisli da je mojsije odustao u sred crvenog mora! Potrudi se jace da ispunis svoj bogom dan zadatak i kazes kome sta da slusa!
Odustao sam od diskutovanja o muzici. Nikad nisam ni govorio sta ko treba ili ne treba da slusa. Ne vadi iz konteksta, procitaj post jos jednom...
Korisnikov avatar
By BellyButton
#2265325
Originally posted by Null
Originally posted by BellyButton
Dakle, samo skrecem paznju ovoga puta da se na ovom forumu ne sme kritikovati nista sto je gay friendly jer ste u tom slucaju "fasista", dok se sme (cak je i vrlo pozeljno) kritikovati sve ostalo!
i to je jedino što tebi smeta na ovom forumu?
Nije jedino, ali mi bas to vrlo smeta...
Korisnikov avatar
By Tungi
#2265327
Dok god budes otvarao ovakve teme i pitao se zasto te nazivaju 'fasistom', nece se nista promeniti.

Meni je to prestalo da smeta u srednjoj skoli jos. Moja sramota nije bila sto citavo odeljenje u drugoj godini gimnazije na casu psihologije, kada se pricalo o drogama, nije znalo ko je Kurt Cobain, a znalo je za nekog Mladena Tomica i Crvene karanfile. Niti se ko osvrtao na muziku koju sam ja slusao, niti je mene zanimala muzika koju oni slusaju, kao ni danas.

Uostalom, ne bi ni bilo zanimljivo da nema tih podela.
Korisnikov avatar
By blenta
#2265333
e beli, beli
nikad od tebe nece biti rekonvalescent

:ubise:
Korisnikov avatar
By Kittrie
#2265334
a sta te boli k. kako te nazivaju?
{ja b' na psihijatriji zavrsila da obracam paznju na takve stvari (u zivotu, na netu itd.) }

svako ima pravo na svoje misljenje i izrazavanje istog. sto ti upravo radis.
nacin izrazavanja misljenja (mislim na asertivno, kulturno i ona puna osuda, uvreda itd.) je druga stvar, koju opet ne mozes promeniti.
ljude ne mozes promeniti, i nametati im svoje arshine (cak i ako su "bolji"). mozes ih samo prihvatiti ili ne.
By Ulix
#2265338
Originally posted by Dante

Ниси никако музички фашиста, али си врло музички необразован, у шта нема сумње; између два говнета, which are комерцијална модерна музика и савремена српска пост-фолк музика само си изабрао оно које није на српском.
Ех, да...и изабрао си да они који слушају ово друго буду из врло претенциозног разлога гори од тебе, што дефинитивно нису. Слушаш исто што и они. И правиш, на ту тему, исту музику као они, минус квалитетан кемп моменат, који фолк музика има.
:up:
Korisnikov avatar
By Mage
#2265405
Ahhh... pazi umetnost je nešto što može imati vrednost samo u očima/ušima osobe koja gleda/sluša. Ja recimo kad vidim onu sliku supe iz konzerve ili šta je već, pomislim: "Bože šta ljudi vide u ovom? Pa moja baba bi bolje nacrtala..." A eto slika poznata i smatrana umetničkim delom. Neko bi isto rekao i za mene: da mi je ukus sranje i da nemam pojma. Ko je u pravu?

Umetnost nije egzaktna nauka: nema bolje ili lošije. Ima samo bolje/lošije za mene/tebe. Deal with it.
Korisnikov avatar
By Srklet
#2265408
super je kad samo s jednom rijeci mozes srusiti neciji veliki argument :D here goes: estetika.
Korisnikov avatar
By antibiotic
#2265419
estetika ne mora biti merilo umetnicke vrednosti

elem, nemam nista protiv narodnjaka na zurci, ako je o tome uoste rec
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2265433
poenta je (sto je belly par puta u naletu besa ili cega god rekao) da mu je krivo sto se njegova muzika ne prodaje i sto nije uspesan kao npr lady gaga.

drama oko ljubomore :drama:
Korisnikov avatar
By Srklet
#2265440
a to da, b-button je blesavo celjade.
Korisnikov avatar
By ns.happy
#2265442
malo vise
Slika

i nikad niko ne bi bio fasista:hys:
Korisnikov avatar
By antibiotic
#2265492
Originally posted by Anhedonie

poenta je (sto je belly par puta u naletu besa ili cega god rekao) da mu je krivo sto se njegova muzika ne prodaje i sto nije uspesan kao npr lady gaga.

drama oko ljubomore :drama:
njegova muzika? sta, belly pravi svoju muziku?
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2265496
ne znas za to? joj sad ce nova tema o tome kako ne znas :drama:
By str00ja
#2265527
I ja sam svojevremeno sa belijem imao mini-raspravu na nekoj temi, doduše sasvim nehisteričnu i konstruktivnu. Prilično se ne slažem sa njim u nekim stvarima, ali mi je čak prijalo razmeniti stavove bez sujete i besnila :)

Šta znam, meni je u toj priči ključan subjektivni momenat. I ono što se meni sviđa meni je amin. I baš me briga šta su muzikolozi rekli, i baš me briga šta su muzički kritičari rekli, i baš me briga šta će muzičar veteran da kaže, za bilo koji žanr ili izvođača.

I kad kažem subjektivni momenat, tu mislim i na onoga ko pravi i izvodi tu neku muziku. Zašto bi se on opterećivao koliko mu je rad kvalitetan i šta će stručni ljudi da kažu? Za mene je lični izraz, koji ima sposobnost da komunicira sa ljudima i ima nekog efekta na njih, kakav god da je, neprikosnoven i daleko bitniji od kotiranja tog izraza na skali kvaliteta.

I banalno je ponavljati da će različite stvari da privuku različite ljude, i da ne treba ljudi da se kolju oko toga. Ajde sad da se nerviram zašto neko sluša to što sluša jer je to meni krš, i zašto je neko s manjim kvalitetima od mene više kul i primećeniji od mene...
:tuc:


Originally posted by Mage

...umetnost je nešto što može imati vrednost samo u očima/ušima osobe koja gleda/sluša. Ja recimo kad vidim onu sliku supe iz konzerve ili šta je već, pomislim: "Bože šta ljudi vide u ovom? Pa moja baba bi bolje nacrtala..." A eto slika poznata i smatrana umetničkim delom. Neko bi isto rekao i za mene: da mi je ukus sranje i da nemam pojma. Ko je u pravu?

Umetnost nije egzaktna nauka: nema bolje ili lošije. Ima samo bolje/lošije za mene/tebe. Deal with it.
:up:
Korisnikov avatar
By BellyButton
#2265880
Histerican nisam, tvrdoglav jesam, iskljuciv opet nisam.
Sa mnom moze jako lepo da se razgovara dokle god se ne vredjamo i fasistom nazivamo svakoga sa kim se ne slazemo.
Oni koji su UZIVO sa mnom diskutovali o muzici ili su bili na nekom mom nastupu sve to jako dobro znaju.
Ne volim uvrede, ali ako ih vec saljete - hvala vam na njima jer upravo zahvaljujuci njima ucvrscujem svoj stav i shvatam koliko sam u pravu, jer uvrede uvek krecu u nedostatku argumenata...

Kissez to all...
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 53
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!