Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Književnost, film, TV, pozorišta, galerije...

Moderatori: Over the rainbow, Moderators

By ~ Le Saint X ~
#1860814
Originally posted by BellyButton

Sta mislite, od koga li je ovaj ucio?
Ok je jedna Karleusa koja ne zna da peva. 'Aj, dobro. Ima provokativan performans.
Ok je jedna Dunja Ilic koja ne zna da peva. 'Aj, dobro. Ima provokativan performans.
I dokle?
Zasto niko ne vidi da se otvara pandorina kutija?
Vi cete reci: "Pa, dobro, ko slusa ovakve budale? Nek se glupira." Ali, servirajte ljudima pomije 5 godina, posle im mozete i najlepsi obrok spremiti - oni ce traziti pomije...
Nije problem jedna Madonna koja malo slabije peva. Nije problem ni jedna Karleusa. Problem su oni koji se na njih ugledaju a ne kapiraju poentu...
Turbo folk se 90-ih brzo prosirio.
Ovih dana je sve manje pesama a sve vise kostimiranih budala. To postaje novi trend...
Daj boze da sam samo paranoican...
Enjoy...

Tebe treba ********* na forumu!

Ne znam kako ti ne dosadi da pises zalopojke na svakoj mogucoj temi za koju mislis da je pogodna o losem ukusu drugih, a nad kojima si ti uzviseno nadmocan svojim muzickim i estetskim obrazovanjem.

Neko ko se toliko busa da slusa 'pravu muziku' i kako je 'muzicki pismen'
mnogo nesto izvlaci neke klipove JK i ostalih zvezda koje mu se gade i koje mu sluze kao reper loseg ukusa!

(gde je onaj smajli - povraca???? )

p.s. Sto se tice kostimiranih budala
Vazno je da si ti seo na biciklu golodupast i izigravash svoj sopstveni performans koji je cista umetnost i na koji bi ti i Marina Abramovic pozavidela.

p.s. #2 ... Udruzi se sa Sladjanom MIlosevic pa zatvarajte 'kutije' koje Vam smetaju... A bilo bi dobro da se i Vi zatvorite tamo... Ne bi nedostajali 'muzickim frikovima', a ni ostalim neprosvecenim ljubiteljima pomija

et toq!
:snob:
Korisnikov avatar
By lazarus
#1860815
Oho! Vidi ti mog Renoara kako je opasan! :djavo:
Uzbudljiv duh - rekao sam ja.
By J...
#1860882
Ovu budalu ja ne bih nazvala pevacem vec dvorskom ludom a buku koju proizvodi nikad ne bih ni zvala muzikom. Ako narod voli da jede pomije - neka jede, bolje nije ni zasluzio verovatno.
Korisnikov avatar
By horus.
#1860982
Originally posted by J...

Ovu budalu ja ne bih nazvala pevacem vec dvorskom ludom a buku koju proizvodi nikad ne bih ni zvala muzikom. Ako narod voli da jede pomije - neka jede, bolje nije ni zasluzio verovatno.
:up:

upravo...
Korisnikov avatar
By svejedno
#1861041
:lol: koji lik. previse je smesno da bi bilo tuzno.
Korisnikov avatar
By BellyButton
#1861200
Originally posted by Renoir
Neko ko se toliko busa da slusa 'pravu muziku' i kako je 'muzicki pismen'
mnogo nesto izvlaci neke klipove JK i ostalih zvezda koje mu se gade i koje mu sluze kao reper loseg ukusa!

(gde je onaj smajli - povraca???? )

p.s. Sto se tice kostimiranih budala
Vazno je da si ti seo na biciklu golodupast i izigravash svoj sopstveni performans koji je cista umetnost i na koji bi ti i Marina Abramovic pozavidela.

p.s. #2 ... Udruzi se sa Sladjanom MIlosevic pa zatvarajte 'kutije' koje Vam smetaju... A bilo bi dobro da se i Vi zatvorite tamo... Ne bi nedostajali 'muzickim frikovima', a ni ostalim neprosvecenim ljubiteljima pomija

et toq!
:snob:
1. Nisam nigde rekao da slusam iskljucivo "pravu" muziku niti mislim da takvo nesto postoji. Slusam ja svasta. Uglavnom umem da razlucim kada je ono sto slusam kvalitetno, a kada nije. Nisam uvek u pravu. Niceg se ne gadim, samo mislim da neke stvari izazivaju stostruko vise paznje nego sto zasluzuju dok druge na koje mnogo vise paznje zasluzuju ljudi ne obrate paznju. Ne postavljam se pritom kao neko ko zna najbolje, ali cekam argumente. Muzicke. Njih obicno nema pa se najcesce ne slozim. A nije kao da nisam menjao misljenje o nekim izvodjacima kada mi neko da valjani povod za to.

2. Moj gologuzi "performans" na biciklu nije moj rad. A i nije bas kao da ga je devojka pravila da ga proda Luvru. Niko ga nije ni predstavio kao umetnost. Da mislim da ima bilo kakvu vrednost te vrste - ne bih ga kacio na forum.

3. Nikoga ja ne bih zatvarao i zabranjivao. Nemam tako fasistickih sklonosti i nisam iskljuciv. Ja samo govorim o distanciranju od muzickog u mainstream muzici i priblizavanju performasu i vizuelnim momentima. I nemam nista ni protiv kostima ni protiv koreografija ni performansa dokle god muzicki izraz zbog toga njih ne trpi. Ja volim pop. Smeta mi je sto dok ne kupis DVD sa spotovima nemas skoro nikakav uzitak. Ili je taj uzitak sve manji. Nisam ja jedini koji tvrdi da kvalitet muzickog izraza u pop muzici opada. Sustina slabi a jaca forma. Siguran sam da imas prijatelje koji se na ovaj ili onaj nacin bave muzikom pa razgovaraj sa njima ako sam ja previse arogantan.
Sve najlepse...
Korisnikov avatar
By Heartkiller
#1861224
:pucaodsmeha:

Mudonja, i to veliki... :awesome:

Da nije smesno, bilo bi zalosno! :grin:




:sarana:
By ~ Le Saint X ~
#1861322
Originally posted by BellyButton
Originally posted by Renoir
Neko ko se toliko busa da slusa 'pravu muziku' i kako je 'muzicki pismen'
mnogo nesto izvlaci neke klipove JK i ostalih zvezda koje mu se gade i koje mu sluze kao reper loseg ukusa!

(gde je onaj smajli - povraca???? )

p.s. Sto se tice kostimiranih budala
Vazno je da si ti seo na biciklu golodupast i izigravash svoj sopstveni performans koji je cista umetnost i na koji bi ti i Marina Abramovic pozavidela.

p.s. #2 ... Udruzi se sa Sladjanom MIlosevic pa zatvarajte 'kutije' koje Vam smetaju... A bilo bi dobro da se i Vi zatvorite tamo... Ne bi nedostajali 'muzickim frikovima', a ni ostalim neprosvecenim ljubiteljima pomija

et toq!
:snob:
1. Slusam ja svasta.

2. i nisam iskljuciv.

3.Nisam ja jedini koji tvrdi da kvalitet muzickog izraza u pop muzici opada.

4. Sve najlepse...
1. Vidi se po uvodnom postu...

2. Vidi se po uvodnom postu... samo volis tako da se predstavljash i raspravljash sa svima koji ne misle kao ti sta je 'pomija' muzika a sta nije

3. Da, i Sladjana Milosevic tvrdi

4.
Slika
Korisnikov avatar
By svejedno
#1861359
3. Tvrdim i ja, znam da tvrdi i Hlaef, a tvrde i mnogi drugari muzicari...i mnogi koji nisu muzicari.

No, razlika izmedju nas i Belija je to sto mi cuvamo svoje zivce.
Korisnikov avatar
By .Sajmon
#1861384
Zar svako ko izađe iz Farme ili VB mora da objavi nešto?
Nemam lepu reč za taj klip.
By Speculum Columbae
#1937924
Originally posted by BellyButton

Bjork je samo naizgled disharmonicna :)
Disharmonično je malo...čudan izraz za osobu koja se bavi profesionalno muzikom.
Atonalno bi bilo već drugo.
Poliritmično takođe.
Invarijaciona, takođe.
Politonalna, čak i to može...polimodalna...
Ali disharmonična....zaista...(nisam siguran da taj izraz zaista postoji, posebno u okvirima muzike posle 50-ih godina)

Mislim da je problem što se njenom analizom bave ljudi koji poseduju malo i slabo znanja i pragmatike oko substancije date teme.
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#1937926
A zasto ne bi moglo da se kaze da je disharmonicna? :misli: Ne pridrzava se harmonija koje se uglavnom koriste, te se stvara utisak da je disharmonicna.
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#1937929
Pa ne bunim se ja sto je ona sva "nepravilna". Pravila (pogotovo u umetnosti) postoje da bi se krsila. Teze je napraviti nesto lepo kad se krse pravila, a ne kad se ne krse.
A ona je uspela ovo prvo.
#2265285
Kazete da bi bilo lepse bez turbo-folka i pevaljki. Ok, slazem se. A zasto vi tu niste diskriminatorni a ja kada dam istu konstataciju za kompjuterski generisanu muziku - diskriminatoran sam?
Ja mislim da muzici cak i vise steti jednostavnost koriscenja softvera za obradu zvuka (koje uvek zahteva vrlo malo ili nimalo poznavanja harmonije) nego folkeri.
Nije li tu samo stvar o dvostrukim standardima? Folk je "narodski, ruralan", a elektro, house i dance su etiketirani kao "urbani".
Mene licno boli kurac za bilo koji od ovde navedenih pravaca jer ne slusam nijedan od njih, samo me, zaboga, prestanite nazivati diskriminatarom dok u isto vreme vi radite upravo isto sto i ja!

Sagnete mi se : ) ) )

Kissez from Belly aka Pupàque :kiss:
By Speculum Columbae
#2265290
Ниси никако музички фашиста, али си врло музички необразован, у шта нема сумње; између два говнета, which are комерцијална модерна музика и савремена српска пост-фолк музика само си изабрао оно које није на српском.
Ех, да...и изабрао си да они који слушају ово друго буду из врло претенциозног разлога гори од тебе, што дефинитивно нису. Слушаш исто што и они. И правиш, на ту тему, исту музику као они, минус квалитетан кемп моменат, који фолк музика има.
Kissez from Dante, aka прочитај Гвида из Ареца
Korisnikov avatar
By 2kune
#2265291
pa naravno da je folk ruralan kad ne potrebuje struju već rakiju... :sweet: a brez urbane struje i cvikeraša nema kompjuterski generirane mjuze... :neznam:
daklem, ono što mene zaista plaši jest elektrifikacija sela... to stvara uvjete za spoj ove dvije do sada strogo odvojene pojave... :freddy:
Korisnikov avatar
By bas bleu
#2265295
a se nismo vec igrali ovoga sa bellybuttonom? cue dunja ilic.
Korisnikov avatar
By 2kune
#2265296
nemoj tako... sezona je kiselih krastavaca... :novine:
Korisnikov avatar
By BellyButton
#2265307
Originally posted by Dante
и изабрао си да они који слушају ово друго буду из врло претенциозног разлога гори од тебе, што дефинитивно нису. Слушаш исто што и они. И правиш, на ту тему, исту музику као они, минус квалитетан кемп моменат, који фолк музика има.
1. Nikada nisam kritikovao ljude koji slusaju ovu ili onu muziku vec sam kritikovao samu muziku, ali je sve sto je "gay friendly" apsolutno nedopustivo kritikovati na ovom forumu.
(Zbog ove zamene teza potice cela frka i nazivanje moje malenkosti "muzickim fasistom")

2. Otkud ti znas sta ja pravim, izuzev onoga sto odlucim da prezentujem ovde?
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 53
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!