Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Metafizika, transcedencija, paralelni svetovi, mitovi, legende...

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By HARP
#2188016
Bolje verovati, nego uveriti se...
Možda je tu neko nastradao na terenu gde je sazidana zgrada. Stari ljudi su mi pričali da ako duša ne može da nađe mir traži pomoć od živih i tako luta i odabere nekoga za pomoć...
Plus što se ne zida objekat tamo gde su bila groblja ili masovna pogubljenja itd...



Takav problem se rešava alternativno :)
Korisnikov avatar
By Tungi
#2188025
Ovakvih problema sam imao:

''

Odnosno imam.S mene na ustap.Gde god da se nalazim.I jesam imao nekakve prikaze.E sad...Niti verujem,a ne mogu ni da ne verujem sopstvenim ocima:)

Za stan u kom zivim se prica da ima "duhova"...Cuju se pucketanja,koraci,pomeranja stolica u kuhinji,cemu ja nisam pridavao nekakvog znacaja,ali da...Cuh jedne noci takva neka "tumaranja",treskanje nekog metala ispred vrata i opet ne mogu da to povezem sa nekakvim duhovima,karakondzulama ili sl.O ranijim iskustvima mi se ne da da pisem.
Korisnikov avatar
By Dr_Shortbus
#2188104
Ja ti verujem Orlando. Taj entitet ako je prisutan, ne mora da znaci da je vezan za mesto, mogu da se vezu i za osobu, i ne mora da znaci da ti zeli zlo.
Evo malo naucnih cinjenica:

A poltergeist is a paranormal phenomenon which consists of events alluding to the manifestation of an imperceptible entity. Such manifestation typically includes inanimate objects moving or being thrown about, sentient noises (such as impaired knocking, pounding or banging) and, on some occasions, physical attacks on those witnessing the events.
Since no conclusive scientific explanation of the events exists up to this day, poltergeists have traditionally been described in folklore as troublesome spirits or ghosts which haunt a particular person, hence the name. Such alleged poltergeist manifestations have been reported in many cultures and countries including the United States, Japan, Brazil, and all European nations, and the earliest recorded cases date back to the first century.:uplasen:
Korisnikov avatar
By antibiotic
#2188109
Originally posted by HARP

Bolje verovati, nego uveriti se...
Možda je tu neko nastradao na terenu gde je sazidana zgrada. Stari ljudi su mi pričali da ako duša ne može da nađe mir traži pomoć od živih i tako luta i odabere nekoga za pomoć...
Plus što se ne zida objekat tamo gde su bila groblja ili masovna pogubljenja itd...
Ima tu istine.

Orlando, a sto ne pokusas da ih prizoves? Mozda im treba tvoja pomoc! :eureka:
Korisnikov avatar
By Wilhelmina
#2188160
Ja da sam kojim slucajem duh ili demon, bas se za inat ne bih iseslila zbog osvestavanja. Bas me briga :durise:

Salu na stranu, jedino spooky iskustvo mi se desilo jedno vece u Sarajevu, izvele smo psa u park da ga malo prosetamo i da se on poigra (ima lopticu za kojom juri, skoro kao bez glave, desilo mu se hiljadu puta da lupi glavom o zid sve jureci svoju lopticu i NIKADA se nije dogodilo da nece da ode po nju ili da je ne donese ako je bacena). Tako, pricamo sestra i ja, bacamo onu lopticu, on je po nju otisao sigurno jedno desetak puta, medjutim odjednom stade, krene da laje i sve gleda gore. A loptica na par metara od njega. Dozivamo ga, on laje, laje, i na kraju se vraca bez loptice.
Sestra se naravno utripovala da je nekakav duh (jer ima jako puno sahranjenih u parku, zbog granatiranja nisu mogli mrtve na groblje, koji su skotovi granatirali jos bi namerno ljude koji prevoze mrtve) htela da bezimo pod hitno, blah, ja otisla po lopticu, nije bilo nikoga. Mada, ja nisam nikako verujuca, ili je ovaj duh bio muslimanski. Bez uvrede za duha.
Korisnikov avatar
By Crazy_Bee
#2188172
a verujem to. imala sam jedan susret ali ni priblizno kao sto je ovo ovde sve opisano. nije bilo korala, grebanja, dahtanja...

pokusaj i ti duha da provociras... :) dok pop ne obavi svoje. :)
Korisnikov avatar
By dharmox
#2188350
Neće ti pop/osveštavanje pomoći; to boravi u stanu i ako ti mnogo smeta moraćeš da se iseliš.
Korisnikov avatar
By 4NY K3Y
#2188545
Originally posted by Orlando the Lady
Originally posted by 4NY K3Y

posto ne verujem da postoje, probala bih da ih "kontaktiram", cisto zabave radi
posto ne verujem da postoje. :yes: lepo receno.
nisam ni ja kad sam gledala ,,paranormal activity"

ali mi je jebeno crkla elektrika i snimak NECE da se prebaci. jedino taj snimak, sve ostalo hoce. ahaaaaaaaaaaaaaa



a da pokusas da prebacis sadrzaj kartice pomocu card readera?
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
#2189388
sta je card reader? :retard:

inace, i ova noc je prosla bez uznemiravanja. mozda je on/to uznemiren/uznemireno karanjem- svuda po sobi uzduz i popreko. :hvala:
ali, skapirala sam: cim mi se motaju neki ateisti i bezboznici po gajbi, sve je kul.
cim kroci maaaaaalo intuitivnija osoba- tu je, pokazuje se.
Korisnikov avatar
By Wilhelmina
#2189459
Originally posted by Orlando the Lady

sta je card reader? :retard:

inace, i ova noc je prosla bez uznemiravanja. mozda je on/to uznemiren/uznemireno karanjem- svuda po sobi uzduz i popreko. :hvala:
ali, skapirala sam: cim mi se motaju neki ateisti i bezboznici po gajbi, sve je kul.
cim kroci maaaaaalo intuitivnija osoba- tu je, pokazuje se.
Eto neke vajde i od nas bezboznih.
Korisnikov avatar
By purple.
#2189778
a pa ja imam jednog druga. uvek smo zajedno i mnogo je dobar. uvek cuti. zove se casper :love:
Korisnikov avatar
By 4NY K3Y
#2189889
Originally posted by Orlando the Lady

sta je card reader? :retard:

inace, i ova noc je prosla bez uznemiravanja. mozda je on/to uznemiren/uznemireno karanjem- svuda po sobi uzduz i popreko. :hvala:
ali, skapirala sam: cim mi se motaju neki ateisti i bezboznici po gajbi, sve je kul.
cim kroci maaaaaalo intuitivnija osoba- tu je, pokazuje se.
card reader je isterivac duhova (podataka) sa kartica koje ne mozes prebaciti direktno sa kamere na komp (zbog ukletosti, naravno)

Slika
Korisnikov avatar
By 2kune
#2190073
pozovi me na kavu... od mene duhovi bježe... :blush:

Slika
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
#2201864
Okej, nakon toliko dana, sve vise verujem da nemaju neposredne, vec samo posredne veze sa mnom.
Mislim da je jedna devojka kriva za sve, ali, toliko neka bude receno o tome.
Sve okej: poslednjih dana cuju se samo zvuci izdisanja, nema pomeranja predmeta ili crkavanja elektrike
By alexandermagic
#2201871
Postoji izvjesna Kur'anska sura koja kad se pročita ili pusti u audio verziji -- takve pojave prestaju. Al' dobro, tebe kao pravoslavku i vernicu to sigurno ne zanima. A i zašto bi? :D
Korisnikov avatar
By De Vil
#2282432
Samo se opusti i kuliraj ga što je više moguće,tom entitetu je zanimljivo da te plaši,veruj mi,imao sam (imam) iskustva sa time :)
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!