Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Metafizika, transcedencija, paralelni svetovi, mitovi, legende...

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
#2187353
meni je poslednjih 6 dana omanji haos ovde :(
i ne znam sta da radim, tim pre jer sam pitala zenu koja mi je gazdarica, i ultra zilotkinja, u vezi sa tim da li je stan osvestan. i ona je rekla da jeste, ali danas mi je, kada sam je zvala izbezumljena, rekla ,,pile, nismo se razumele, stan nije, ali zgrada jeste".
elem, pocelo je pre vise od godinu dana, osecajem prisustva. Ali taj osecaj mozes da pripises i svom tripu. A ko se istripovao bio je sklon tripovanju, da parafraziram Dostojevskog.
Ali.
dakle.
pre 6 dana
...iako ova zgrada jeste pucketava i sve...............

izdisanje tek do mog uva, nedefinisano grebanje, tri koraka gore usred sobe...kao, nije niko mogao da doleti nasred sobe, iskoraca i odleti.
sve posle 3 ujutru, inace.
druge noci zavesa koja se pomera 30ak cm sama od sebe
trece noci ne mogu ga spavam sa ugasenim svetlom, ujutru se probudim, i vidim da su mi svi osiguraci pregoreli, a narukvica sa krsticem sjebana i ne na mojoj saci.
onda malo nisam smela da spavam kod kuce...
onda jedna skroz opustena noc.
onda mi je dosla nekadasnja ljubavnica, i, posto cimerka nije bila gajbi, zamolila sam je da prespava. ispricala mi je usput takve stvari.... mislim, ja sam videla svasta u njenom stanu, ali.... svejedno, da nastavim: po preporuci smo ukljucile kameru posle 3. pre toga sam je ja snimila kako prica sta joj se desavalo, i prebacila taj snimak da bih oslobodila memoriju. nakon prve sesije snimanja, kada je trebalo da prebacim i novi snimak- nije htelo. i dalje nece. a nikad mi se nije pojebao fotoaparat. zaboga, nov je.
ostale smo celu noc budne sa upaljenim svetlom. sedino na krevetu ispred stola, i cujemo udaranje noktima po stolu. i jos neke tako zvuke kao da neko hoda okolo i cese se o namestaj. imam grozan osecaj i dok pisem ovo.

sad, jutros sam saznala da stan jebeno nije osvestan (ko to moze sebi da dozvoli ako je verujuc?!). pod hitno bi trebalo da nadjem svestenika za to. ali kao, osecam se izbezumljeno, mada ni izbliza isprepadano koliko bih, picka kakva jesam, mogla biti. na meni je svaki put bilo da se pomolim i izgovorim Ocenas. Ni manje ni vise sam ne mozes da uradis. a i ne petlja mi se mnogo sa cim god.

sve u svemu, kao da me neko/ nesto provocira/. pokazuje da je tu i nista ne radi.

jeste li imali iskustva ove vrste? kako se zavrsilo?

unapred zahvaljujem svima na odgovorima
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
#2187354
i nisam spavala cele noci i ceo nas dijalog se svodio na ,,Jesi li ti, Ivana?" ,,Nisam, Jelena, cuti i pusti." i obrnuto.


u to ime: ''

,,Svako vece s duhovimaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa spavam i kad imam s kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim"

sad ozbiljno: oduzela sam se od straha.
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
#2187357
i poslednja tri minuta kapiram da uooooooopste nije ok sto sam ovo napisala. vazduh u sobi je zgusnutiji.
Korisnikov avatar
By nsc
#2187362
nastavi, taman je postalo napeto :krezavi:
Korisnikov avatar
By Ash Crimson
#2187364
Au :O
Nisam imao nikakva slicna iskustva. Jedino sto znam iz filmova, knjiga i emisija na tu temu je da nikako ne treba da pokusavas da uspostavis kontakt sa tim entitetom. Znaci nikakve table za prizivanje duhova, niti bilo sta slicno. Ali koliko vidim, tako nesto ni ne nameravas.
Nemam sta da ti kazem, osim: drzi se, valjda ce proci. Ako postane bas nepodnosljivo, jbg, razmisli o trazenju drugog stana.
Korisnikov avatar
By Blady
#2187366
Popusi jednu frulu, mozda skontas i zmajeve...
Korisnikov avatar
By Blady
#2187370
da li mislis da ce se nesto resiti osvestavanjem?
oK, NE VERUJEM U TO... kapiram da je sve to podsvest..
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
#2187372
Sve religije imaju neki svoj ritual. Ritual moje religije je osvestavanje stana. Verujem da mogu i treba da se pouzdam u njega.

plus, ne znam o ojoj podsvesti govorimo kada dve osobe cuju nesto cega nema na pola metra od njih u isto vreme.
Korisnikov avatar
By Blady
#2187373
Originally posted by Orlando the Lady
Originally posted by Black Lady

Popusi jednu frulu, mozda skontas i zmajeve...
prve veceri mozda

zar ti nije palo na pamet da bih MOZDA, SASVIM MOZDA mogla da pripazim na sebe da ne budem napusena?!
Palo mi je na pamet...
A isto tako mi je palo na pamet da si se istripovala, dokle god verujes u to, takve stvari ce ti se desavati, onog momenta kada se postavis iznad, prestace.
To ti je moj savet, a znam o cemu pricam.
Korisnikov avatar
By sofia
#2187386
Preseli se Jelena.
Ja nisam imala takvih iskustava, ali nas zajednicki prijatelj sa planine jeste...
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
#2187389
@alexander: Pa sta je jebeno smesno? :cut:
@sofia: Pre svega cu osvestati stan, imam tu obavezu kao hriscanka. Ako ne prestane, palim ...
Korisnikov avatar
By Mars
#2187390
"Ni ja nisam verovao/la kad su mi pričali..."

:sweet:
Korisnikov avatar
By nsc
#2187404
i traziti od popa koji je osvestao zgradu da vrati pare (bar deo za stan) :D :lol:
Korisnikov avatar
By Blady
#2187406
Bila sam jednom u situaciji, posto sam bila okruzena jednim belim magom i jos jednim atrologom... Dok su nesto radili, mrzi me da objasnjavam zbog cega sam bila tamo...
Koliko sam bila uplasena i pod utiskom svega, navodno me je jedna necista dusa cak vukla za noge.. Osecala sam kao da imam tegove i jako sam se bila uplasila...
Danima sam se okretala, cak sam i radila neke "pokrete rukama" protiv duhova... dok se nisam trgla i rekla, ma zajebi, necu da se cimam oko toga.. i od tada vise nisam imala slicna iskustva. a da mi se desavaju cudne stvari, desavaju mi se, pogotovo kada sam napusena..
Korisnikov avatar
By CokoladnaBananica
#2187420
majka mu stara, za sve vam je kriva trava?!



a ti mala, mozda da ga za prvu pomoc postrapas svetom vodicom? dok ne nadjes popa?
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
#2187433
Danas sam ga dobila. Popa moram da potrazim sutra.

LIVE STREAM:

Pao mi je termometar i prosula se ziva.
Naduvao se :awesome: pa se razbio. :sweet:
Korisnikov avatar
By Marvin
#2187435
A čekaj, ako verujemo u duhove, šta to sad sve znači?
Jel hoće nešto da im uradiš, ili su samo besni... ili šta?
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
#2187436
Napisala sam: kapiram da provociraju
nista me nije uhvatilo za ruku ili za nogu...
samo me tako ,,cima". probudi me ili mi ne da da zaspim.
By alexandermagic
#2187437
A što ćemo ako ti svećenik ne pomogne, pa za par dana bude isto? :uplasen:




:D
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
#2187441
Onda cu da odem u crkvu da mi pet popova cita molitvu iznad glave.

aj sad ti (,,a sta ako...." ) :D
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!