Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Književnost, film, TV, pozorišta, galerije...

Moderatori: Over the rainbow, Moderators

#2152219
Paranormal Activity 1:

Kejti ubije Miku. Vrati se gore u sobu. Drma se kraj kreveta, valjda đavlom opsednuta, i posle iha-haj sati dođe policija, popne se na sprat, osvetli Kejti, Kejti se urazumi, sa nožem krene prema policiji, zabrinuta za Miku, i jedan od policajaca je usmrti.

Paranormal Activity 2:

Noć nakon što je Mika ubijen, Kejti se pojavljuje kod svoje sestre, ubija Deni, ubija Kristi i uzima Hantera.

Kako Kejti sve to radi, ako se posle ubistva Mike popela u sobu, drmala dok policija nije došla i ubila je?

:alikako:

:tornado:
By Orion
#2152228
Originally posted by Simor

Kako Kejti sve to radi, ako se posle ubistva Mike popela u sobu, drmala dok policija nije došla i ubila je?
Mislim da je to zato što prvi deo ima 3 verzije zadnjih 5 minuta.
By Simor
#2152229
Aha! Znači, ja sam gledao pogrešan prvi deo!

:cobanica:
By Simor
#2152235
A čekaj, koji je onda alternativni kraj prvog dela?
Korisnikov avatar
By Srklet
#2152239
otisla je prije dolaska policije? :D
By Simor
#2152241
Jok. Kamera je sve zabeležila. Nije nigde otišla. :eifranloo:
Korisnikov avatar
By erkondisn
#2156715
ja mislim da je nju samo ranilo u prvom dijelu... doduse ne sjecam se bas jerbo sam dobar dio prespavao... da nisu mozda nekako pokazali da je ona bila ziva, mrdnula udom i tako?

a drugi necu da gledam... radje mi se gleda recimo:

http://www.imdb.com/title/tt1612774/
By Simor
#2156728
Originally posted by erkondisn

da nisu mozda nekako pokazali da je ona bila ziva, mrdnula udom i tako?
:smeh:

Nisam baš tako pasionirano gledao film, ali mislim da njeni udovi nisu bili u kadru i možda stvarno tu leži ključ za misteriju.
Korisnikov avatar
By erkondisn
#2156731
misterija rijesena...

Katie then slowly walks into view, her clothing soaked with blood. Crouching over Micah's body, she sniffs him before slowly looking at the camera with a sly smile and then lunging toward it, her face taking on a demonic appearance just as the camera cuts to black. The film ends with a text stating that Micah's body was discovered by the police on October 11, 2006, and that Katie's whereabouts remain unknown. (kaze vikipedija)

drugi put pasioniranije gledati :lol:
By Simor
#2156733
Laže, Wikipedija, dragi erkondisn, laže. Pa, nisam toliko blesav da to ne vidim. I dalje stojim da je ud iz tvog post jedino objašnjenje.

:kiss:
Korisnikov avatar
By erkondisn
#2156735
pa da, ne znam sta bi, ali ako se meni pari da je ona u biti ostala ziva, ili da je bio nekakav hint da je ziva... tako neki vrag :) (a jako me film smorio, zaspao na nekoj trisnekoj minuti, pa premotavao natrag da vidim jesam li sta propustio, pa vidio da nisam, vrtio sam ga ubrzano ko da je Kubrickova Odiseja)
By Simor
#2156743
Ono što si gore napisao je zapravo alternativni kraj prvog dela. Tu verziju ja nisam gledao. To je ono što je i Orion spomenuo. Kako god, film je bzvz, ali me je samo ta nelogičnost između prvog i drugog dela podbrcnula da koju prozoborim u Kulturi i umetnosti.

:seljache:
Korisnikov avatar
By erkondisn
#2156750
meni je nelogicnost uopce da se netko na ono ustrasi :lol:

(jao ja sam uzbudjen zbog one gume, ocu da gledam ocu da gledam ocu ocu ocu :hyper: , za one kojima to ista znaci, reziser je Quentin Dupieux mnogima poznat kao Mr.Oizo. morao sam offtopic... izvin'te... )
Korisnikov avatar
By Mars
#2156815
Ja samo da kažem da su za ono naše malo magnetno Srpče ustanovili da je samo...malo više - sticky. That's all.
Korisnikov avatar
By Tungi
#2156841
Cist amaterizam.Nemam zivaca da gledam i nastavak.
Korisnikov avatar
By Loni
#2156920
Ima neka japanska anima serija UMINEKO NO NAKU KORO NI.
Tokom prvih pet epizoda dolaze naslednici nekog dede na ostrvo da podele plen i desi se puno ubistava.
Međutim odjednom se vreme vrati unazad. Tako su neki od ubijenih ponovo živi.

Onda tajni ubica ponovo ubija, ali sada neke druge ljude, dok su minule žrtve sada žive.

I da mu jebem mater, po treći put se posle određene epizode vratilo vreme unazad. I dalje nije bilo lako uhvatiti nit... Krenula su ubistva ispočetka.

Ispostavilo se da je kao kod Lore Palmer ubica duh useljen u njenog oca, a ne Lorin otac.

E to su te neke savremene originalne dramaturgije. Misle da će beskrajnim komplikovanjem i iznenađenjima da animiraju publiku.
Slabe su to vajde. Ako već ne možeš da pišeš ko Agata nemoj ni da se baviš krimićima nego da bališ.
Korisnikov avatar
By pochi
#2157200
Originally posted by Loni

Ima neka japanska anima serija UMINEKO NO NAKU KORO NI.
Tokom prvih pet epizoda dolaze naslednici nekog dede na ostrvo da podele plen i desi se puno ubistava.
Međutim odjednom se vreme vrati unazad. Tako su neki od ubijenih ponovo živi.

Onda tajni ubica ponovo ubija, ali sada neke druge ljude, dok su minule žrtve sada žive.

I da mu jebem mater, po treći put se posle određene epizode vratilo vreme unazad. I dalje nije bilo lako uhvatiti nit... Krenula su ubistva ispočetka.

Ispostavilo se da je kao kod Lore Palmer ubica duh useljen u njenog oca, a ne Lorin otac.

E to su te neke savremene originalne dramaturgije. Misle da će beskrajnim komplikovanjem i iznenađenjima da animiraju publiku.
Slabe su to vajde. Ako već ne možeš da pišeš ko Agata nemoj ni da se baviš krimićima nego da bališ.
hahahaha
E gledala sam ,nije loše al kao da su se trudili previše :lol:
Korisnikov avatar
By pochi
#2157201
Znaš,ja sam se uplašila dok sam gledala film jer je bilo mračno,pod je krckao,vukovi su zavijali..
Korisnikov avatar
By KiWi
#2157229
Prvi deo se ne završava tako. Bar ne onaj koji je bio u bioskopima.
Korisnikov avatar
By Wilhelmina
#2157397
Originally posted by Simor

Ono što si gore napisao je zapravo alternativni kraj prvog dela. Tu verziju ja nisam gledao. To je ono što je i Orion spomenuo. Kako god, film je bzvz, ali me je samo ta nelogičnost između prvog i drugog dela podbrcnula da koju prozoborim u Kulturi i umetnosti.

:seljache:
Nastavak PA je totalna glupost.
Na stranu to sto im prvi deo ima tri razlicita kraja, ali sta koj moj opseda jednu kucu mesecima? Ako taj duh ima nameru da uzme prvorodjeno musko dete, onda neka dodje i uzme malo brze, ovako opusteno moze da ulozi zalbu Opstinskom sudu i ceka plenidbu. I da, ako je tom duhu ili cemu vec, stalo do tog muskog djeteta, sto pobi sve ostale? jedva cekam sledeci nastavak.
Korisnikov avatar
By haemoglobin
#2157406
ovaj film je toliko sranje da ja ne mogu da opisem...trailer je prikazivao nesto spektakularno, nesto prestrasno, nesto velicanstveno usvetu horora...a ono mlohava cuna..nista
Korisnikov avatar
By bas bleu
#2157415
Originally posted by Mars

Ja samo da kažem da su za ono naše malo magnetno Srpče ustanovili da je samo...malo više - sticky. That's all.
no idea what's this about but :lol:
#2860276
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!