Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Sestrogen. Kutak za lezbo trenutak...

Moderatori: Over the rainbow, Moderators

Korisnikov avatar
By simarrgL*
#1893075
Originally posted by jelenah

Uvek mi je simpatično kad neko ubeđuje nekog da ne postoji.
Ja sam, znate, ustvari krompir.
Volim i da budem pire i pomfrit.

:kafa:
carice :lol:


jbt koja diskriminacija odje vlada.. :shrug:
Korisnikov avatar
By Tungi
#1893081
A to su,valjda autohomofobi?
Korisnikov avatar
By Dinjolina
#1893395
Ih,ala ste mi eksploatisali post.

Po meni je biseksualnost definicija nekoga kome su privlacna oba pola.
Eto,mozda postoji....ipak se privlacnost svodi na feromone.A kao i u svemu drugome,dvojakost postoji(sta su drugo hermaforditi-rodjeni,ne mislim na drugi pojam).


Mada je moj lican utisak da postoji emocionalna dvojakost,mada je i ona uvek slabija.
Vraticu se na svoj taj primer-voleti mogu muskarca,ali je on uvek,prijatelj,intelektualno kompatibilan....sex je nebitan i nepotreban.
A zena-ma nek misli sta joj volja ako je meni wepa :dude:
Korisnikov avatar
By Dina
#1893434
Dinjoslava,
greska je sto polazis od sebe i toga kako ti dozivljavas muskarce/zene pa to primenjujes na sve ljude. Tako bi neki gay mogao da tvrdi da heteroseksualnost uopste ne postoji posto on ima osecanja samo za muskarce a ne i za zene...
Korisnikov avatar
By ultraviolet
#1893455
Originally posted by Dinjolina



Po meni je biseksualnost definicija nekoga kome su privlacna oba pola.
Eto,mozda postoji....ipak se privlacnost svodi na feromone.A kao i u svemu drugome,dvojakost postoji(sta su drugo hermaforditi-rodjeni,ne mislim na drugi pojam).

vuuuat? :giggle:
Korisnikov avatar
By Dina
#1893488
Ijaooo tek sad videh da promasih nick :pucaodsmeha:
Korisnikov avatar
By badu
#1893491
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:rotflmao:

Khm. Ja se izvinjavam.
Korisnikov avatar
By hlaefdige
#1893572
ali meni i dalje uopse ne ide u glavu odakle ljudima toliko uverenje da mogu mirne duse da odvale takvu budalastinu kao sto je "biseksualnost ne postoji"....

....odakle li se samo crpi to neizmerno zivotno iskustvo koje sluzi kao korpus znanja da se izvuce taj fenomenalni zakljucak......


uopste te generalizacije o necemu sto ne zive sami...ma odakle, bre, hrabrost pred sobom da se ispaljuju te izjave....
Korisnikov avatar
By Lux_bl
#1893636
Svašta pročitah... Čudi me da na ovom forumu postoji toliko diskriminacije hehe

Ja lično uživam apsolutno podjednako u oba pola... Mislim da, naravno da postoje ljudi koji kažu da su biseksualci jer je to danas cool, ili zato što u praksi upražnavaju seks sa oba pola (iako ne osjećaju jednaku privlačnost ka oba)... Ipak, ja zaista osjećam fizičku privlačnost prema ženama i muškarcima... :D :auto:
Korisnikov avatar
By kyrgyz
#1893640
Biseksualac je covek sa pogresnom rupom :spank:
By Speculum Columbae
#1893646
Originally posted by Dinjolina

Ih,ala ste mi eksploatisali post.

Po meni je biseksualnost definicija nekoga kome su privlacna oba pola.
Eto,mozda postoji....ipak se privlacnost svodi na feromone.A kao i u svemu drugome,dvojakost postoji(sta su drugo hermaforditi-rodjeni,ne mislim na drugi pojam).


Mada je moj lican utisak da postoji emocionalna dvojakost,mada je i ona uvek slabija.
Vraticu se na svoj taj primer-voleti mogu muskarca,ali je on uvek,prijatelj,intelektualno kompatibilan....sex je nebitan i nepotreban.
A zena-ma nek misli sta joj volja ako je meni wepa :dude:
Nemoj da se uvrediš, ali ovaj post izgleda kao da je pisala jedna jako jako jako netrezna osoba.
Korisnikov avatar
By Dina
#1893671
Lux,
ti jos nisi shvatio da ne postojis ;)
By loreenche
#1893673
Originally posted by Lux_bl

Svašta pročitah... Čudi me da na ovom forumu postoji toliko diskriminacije hehe

Ja lično uživam apsolutno podjednako u oba pola... Mislim da, naravno da postoje ljudi koji kažu da su biseksualci jer je to danas cool, ili zato što u praksi upražnavaju seks sa oba pola (iako ne osjećaju jednaku privlačnost ka oba)... Ipak, ja zaista osjećam fizičku privlačnost prema ženama i muškarcima... :D :auto:
Sto se mene tice, fizicka privlacnost ka oba pola je faza u zivotu kroz koju svi prolazimo, ali se na kraju moramo settle down sa jednim, jel? :)
Korisnikov avatar
By Dinjolina
#1893721
Originally posted by Dinjolina

Ih,ala ste mi eksploatisali post.

Po meni je biseksualnost definicija nekoga kome su privlacna oba pola.
Eto,mozda postoji....ipak se privlacnost svodi na feromone.A kao i u svemu drugome,dvojakost postoji(sta su drugo hermaforditi-rodjeni,ne mislim na drugi pojam).


Mada je moj lican utisak da postoji emocionalna dvojakost,mada je i ona uvek slabija.
Vraticu se na svoj taj primer-voleti mogu muskarca,ali je on uvek,prijatelj,intelektualno kompatibilan....sex je nebitan i nepotreban.
A zena-ma nek misli sta joj volja ako je meni wepa :dude:

Cemu vredjanje oko ovog posta?
Gledam odgovor ovde i na jos jednoj temi i sta?
Pojedinacno misljenje ne vredi.
Ja sam pijana,nadrogirana,luda,'pravim se mnogo nacitana'?
A pak misljenja drugih vrede pojedinacno?
Naananaaa.
Korisnikov avatar
By badu
#1894561
Ja ponavljam pitanje:

Kako možete ubeđivati nekog da ne postoji?
Korisnikov avatar
By 2kune
#1894565
kažu da je najefikasnije vatrenim oružjem... :cuddle:
Korisnikov avatar
By Dzelajza Rouz
#1894568
Aaaalo, bre, tobož-biseksualci, š'a se koprcate?

Pa, nije [blink]Bog[/blink] stvorio Adama, Evu i još neku djevu*, pa da Eva mož' da bira. A dobro je poznato da ni Steve nije bilo. 'nači, jedan na jedan, muško na žensko, raspaljivanje pohote, pa onda bratoubistvo i sve kako valja i trebuje...



*d(j)eva kao mlada, krepka žena (u slučaju kamile - pozvati Ej Džej, psihološkinju iz Nove Srbije, da interpretira dodatno zakomplikovani bogohulni threesome)
Korisnikov avatar
By Srklet
#1894570
ovaj topic treba baciti u recycle bin, a svakome tko je izrazavao bifobiju (recimo tako sto je se pitao jel biseksualnost postoji i ostala retardirana sranja) treba dati opomenu.

ovaj topic je sramota za moderatore ovog foruma.
Korisnikov avatar
By simarrgL*
#1894655
Originally posted by SmallTownBoy_91



Sto se mene tice, fizicka privlacnost ka oba pola je faza u zivotu kroz koju svi prolazimo, ali se na kraju moramo settle down sa jednim, jel? :)
umm, Hys praktikuje otvoren brak sa muskarcem, i spava sa zenama.
kao i Dina.
ocito da ne moramo da se zadrzimo na jednom polu ;)


ja sebe vidim, jednog dana, u monogamnom braku, koji me nece naciniti homoseksualnom/heteroseksualnom. i dalje ce me privlaciti i muskarci/zene, samo necu spavati sa njima.
By str00ja
#1894668
Originally posted by simarrgL*


ja sebe vidim, jednog dana, u monogamnom braku, koji me nece naciniti homoseksualnom/heteroseksualnom. i dalje ce me privlaciti i muskarci/zene, samo necu spavati sa njima.
^ ^ exactly my point. Monogamna biseksualna osoba, kada se skrasi sa jednom osobom, ne unistava deo svoje seksualnosti. Ona je i dalje biseksualna, samo je sada vezana za jednu osobu, koju, i da je monoseksualna ( :lol: ), ne bi varala naokolo, s obzirom na svoju pretpostavljenu monogamnost. Ajd valjda je razumljivo xD


I ne znam koji djavo onda stoji LGBT, aj sad malo da preispitujemo da li postoje gay ili trans osobe... :ubise:
Korisnikov avatar
By Tungi
#1894672
Originally posted by SmallTownBoy_91



Sto se mene tice, fizicka privlacnost ka oba pola je faza u zivotu kroz koju svi prolazimo, ali se na kraju moramo settle down sa jednim, jel? :)

Al' mene ta faza nikad nije drmala,pa ni sad..Sto ne znaci da nece..Negde kad budem imao 60;)
Korisnikov avatar
By Lux_bl
#1896678
Originally posted by jelenah

Ja ponavljam pitanje:

Kako možete ubeđivati nekog da ne postoji?

Hvala Jelenah :snupi:

Draga Dina, to je kao kada neko kaže ,,Lezbejke ne postoje, te žene samo nisu još srele pravog jebača...''

hehehe

,,I think, therefore I exist''
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 15
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!