Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Književnost, film, TV, pozorišta, galerije...

Moderatori: Over the rainbow, Moderators

By Hans
#1847416
Mislim da nema poente spominjati tu Dunju u bilo kom kontekstu.

A propos Gage...Oni koji su se pre dvadeset i pet godina 'palili' na Madonu, danas rade isto po pitanju Gage. Produkcija je bolja, elektronika je napredovala. I eto.
By Hans
#1847418
Originally posted by Mars

Beli...ja samo znam da za tu Dunju Ilić ne bih ni čuo da nije bilo tebe.

Imaš velikog udela u njenoj popularizaciji.

Inače, počinješ da me nerviraš svojom sebičnošću. Sramno je što ljudi umiru u bolnicama ispod svakog dostojanstva...sramno je što prosvetni radnici ne mogu da žive od svog rada...sramno je što su ljudima oduzeta prava a da toga nisu svesni, sramno je što najveći deo stanovništva u ovoj zemlji svakodnevno mora da donosi banalne egzistencijalne odluke - a kao da su na obali Rubikona, to je sramno....a to da li će neka izdavačka kuća da stane iza PROJEKTA neke PEVALJKE, izvini, ali to bi trebalo da se kotira jako NISKO na toj lestvici sramote.

Ili pa živiš neki zaštićen, izolovan život pa nekih činjenica nisi svestan i najveći problem ti je Dunja Ilić.
Kako je onda ona dospela u POPodne kod Lune Lu? Javio se onaj osecaj kad se stidite umesto drugoga.
I zasto ona, ponavljam, dobija toliko na vaznosti?
Korisnikov avatar
By BellyButton
#1847419
Originally posted by Mars
Sramno je što ljudi umiru u bolnicama ispod svakog dostojanstva...sramno je što prosvetni radnici ne mogu da žive od svog rada...sramno je što su ljudima oduzeta prava a da toga nisu svesni, sramno je što najveći deo stanovništva u ovoj zemlji svakodnevno mora da donosi banalne egzistencijalne odluke - a kao da su na obali Rubikona, to je sramno....a to da li će neka izdavačka kuća da stane iza PROJEKTA neke PEVALJKE, izvini, ali to bi trebalo da se kotira jako NISKO na toj lestvici sramote.
Ok, upotrebio sam prejaku rec, definitivno...
Korisnikov avatar
By BellyButton
#1847420
Originally posted by Hans_87
Originally posted by Mars

Beli...ja samo znam da za tu Dunju Ilić ne bih ni čuo da nije bilo tebe.

Imaš velikog udela u njenoj popularizaciji.

Inače, počinješ da me nerviraš svojom sebičnošću. Sramno je što ljudi umiru u bolnicama ispod svakog dostojanstva...sramno je što prosvetni radnici ne mogu da žive od svog rada...sramno je što su ljudima oduzeta prava a da toga nisu svesni, sramno je što najveći deo stanovništva u ovoj zemlji svakodnevno mora da donosi banalne egzistencijalne odluke - a kao da su na obali Rubikona, to je sramno....a to da li će neka izdavačka kuća da stane iza PROJEKTA neke PEVALJKE, izvini, ali to bi trebalo da se kotira jako NISKO na toj lestvici sramote.

Ili pa živiš neki zaštićen, izolovan život pa nekih činjenica nisi svestan i najveći problem ti je Dunja Ilić.
Kako je onda ona dospela u POPodne kod Lune Lu? Javio se onaj osecaj kad se stidite umesto drugoga.
I zasto ona, ponavljam, dobija toliko na vaznosti?
Dospela je tako sto je platila. I to nije tajna...
By Hans
#1847423
A njen tata je...Velja Ilic?
Korisnikov avatar
By svejedno
#1847426
Evo, ja stvarno nisam znao ko je ona i sad sam pronasao neku zaista uzasnu pesmu (po mom skromnom misljenu - ja ipak zastupam stav da svako treba da slusa ono sto zeli) gorenavedene Dunje.

..

LM, onaj spot kosta, rekao bih. Tako da , odakle joj kes za taj spot - uopste nije besmisleno da je odatle novac i za placanje gostovanja po raznim emisijama.

Naravno, niti znam niti me interesuje da li je to zaista uradila.
Korisnikov avatar
By Dirrty
#1847429
:krezavi:

A Luna Lu predstavlja merilo čega, osim idiotluka?
Još jedna budala u nizu.

I Milan Stanković (Grand prodakšn) je gostovao kod nje.
Prodala se ona odavno, a toliko novce nije uložila da se malo upristoji fizički.
Gde li su sve te pare otišle, osim na ogromne količine hrane?! :krava:

Dunja valjda ima bogatog oca, koji je finansira.
Korisnikov avatar
By Heartkiller
#1847431
@svejedno,
kako odakle joj? :) Pa, tata finansira sve...
By Hans
#1847433
Luna Lu je htela da napravi emisiju koja ce govoriti o pop kulturi. Tako mi se barem chini.
Korisnikov avatar
By Mars
#1847434
Originally posted by Hans_87

Kako je onda ona dospela u POPodne kod Lune Lu? Javio se onaj osecaj kad se stidite umesto drugoga.
I zasto ona, ponavljam, dobija toliko na vaznosti?
Pretpostavljam da parama kupuje SVE.

I ja u tom smislu mogu samo da budem srećan što je ona tati izrazila želju da bude zvezda i pevačica, a ne da zida kuće, kao što je Beli pre neki dan pomenio, ili da bude DOKTORKA a da pre toga kupi sve ispite i sutra ubija ljude bilo tako što će da im padaju plafoni na glavu ili ih ubija pogrešnim dijagnozama i terapijama.
By Hans
#1847435
Istina, ima i toga. Potpuno se slazem.
Korisnikov avatar
By Heartkiller
#1847439
Originally posted by Mars
Originally posted by Hans_87

Kako je onda ona dospela u POPodne kod Lune Lu? Javio se onaj osecaj kad se stidite umesto drugoga.
I zasto ona, ponavljam, dobija toliko na vaznosti?
Pretpostavljam da parama kupuje SVE.

I ja u tom smislu mogu samo da budem srećan što je ona tati izrazila želju da bude zvezda i pevačica, a ne da zida kuće, kao što je Beli pre neki dan pomenio, ili da bude DOKTORKA a da pre toga kupi sve ispite i sutra ubija ljude bilo tako što će da im padaju plafoni na glavu ili ih ubija pogrešnim dijagnozama i terapijama.
Izgleda da je doslo vreme kada parama sve moze da se KUPI!
Korisnikov avatar
By Dirrty
#1847447
Ja mislim da Dunja piše zanimljive textove, koji se bitno razlikuju od Marininih.
A i pesme su joj drugačije, manje komercijalne.
E sad, to što ona užasno peva, nije njena krivica :potapsava:
Korisnikov avatar
By BellyButton
#1847449
Originally posted by BellyButton
Originally posted by Mars
Sramno je što ljudi umiru u bolnicama ispod svakog dostojanstva...sramno je što prosvetni radnici ne mogu da žive od svog rada...sramno je što su ljudima oduzeta prava a da toga nisu svesni, sramno je što najveći deo stanovništva u ovoj zemlji svakodnevno mora da donosi banalne egzistencijalne odluke - a kao da su na obali Rubikona, to je sramno....a to da li će neka izdavačka kuća da stane iza PROJEKTA neke PEVALJKE, izvini, ali to bi trebalo da se kotira jako NISKO na toj lestvici sramote.
Ok, upotrebio sam prejaku rec, definitivno...
Nije goruci problem to sto kvalitet muzike opada naspram nekih drugih problema. Ali, po cemu se sad tvoj stav razlikuje od onog "Ljudi na Kosovu nemaju struje a oni oce da prave parade"? Mislim, sramno jeste jaka rec, ali muzicarima je bitno i da ima struje na Kosovu i da muzika bude kvalitetna isto kao sto je gayevima bitno i ovo prvo i da se postuju njihova prava...
Korisnikov avatar
By BellyButton
#1847456
Originally posted by Sprinter
Originally posted by svejedno
ja ipak zastupam stav da svako treba da slusa ono sto zeli
ali nije u tome problem, bar ga ja nisam tako shvatio s početnog posta ove teme, ali nek beli potvrdi.
Generalno nije, kada je izbor dostupne muzike dobar. Problem je kad losi muzicari (i nemuzicari) postavljaju muzicke standarde. I problem je kad to ode toliko daleko da godisnje mozes u zemlji da kupis jedan i po dobar album popularne muzike a to skoro da samo muzicari primecuju jer ovi drugi gledaju intervjue i sta je ko obukao dok seta prasice u Luj Vitonu po Knez Mihajlovoj...
Korisnikov avatar
By Heartkiller
#1847457
Originally posted by Dirrty

Ja mislim da Dunja piše zanimljive textove, koji se bitno razlikuju od Marininih.
A i pesme su joj drugačije, manje komercijalne.
E sad, to što ona užasno peva, nije njena krivica :potapsava:
Da pise prilicno zanimljive tekstove to stoji, ali dzaba joj kad ne ume da peva... :)
Korisnikov avatar
By BellyButton
#1847463
Originally posted by Dirrty

Ja mislim da Dunja piše zanimljive textove...
'Aj nek bude da ja jednostavno nemam filing ovo:


-Misterija-

Ti i ja misterija,
Perverzija, ooo perverzija

Ti i ja misterija,
Ti i ja misterija,
Perverzija, ooo perverzija

Ti i ja misterija,
Perverzija, ooo perverzija.

Nek ih muci pitanje,
Ma sta smo sad ti i ja,

Ti i ja misterija,
Perverzija, ooo perverzija
Sta smo to znamo ti i ja,
To znamo samo ti i ja

Pada noc, spava grad,
Budni smo ja i ti,

Zora je, novi dan,
Znamo samo ja i ti,

Slatka tajna spavace,
Na mojim usnama,

Ako ikad oda se,
Neka peva ceo grad,

Neka peva Beograd,
Ali za sad, ali za sad

Ti i ja, misterija,
Perverzija, ooo perverzija,

Sta smo to znamo ti i ja,
Ooo to znamo samo ti i ja.
Korisnikov avatar
By Dirrty
#1847466
Nisam čuo sve njene pesme, ali Bidermajer i Domino dama su mi vrlo dopadljive.

Taj iznad text, priznajem, ne može se tako ni nazvati.
Korisnikov avatar
By Mars
#1847476
Originally posted by BellyButton

Nije goruci problem to sto kvalitet muzike opada naspram nekih drugih problema. Ali, po cemu se sad tvoj stav razlikuje od onog "Ljudi na Kosovu nemaju struje a oni oce da prave parade"? Mislim, sramno jeste jaka rec, ali muzicarima je bitno i da ima struje na Kosovu i da muzika bude kvalitetna isto kao sto je gayevima bitno i ovo prvo i da se postuju njihova prava...
Ne kapiram sad tu osovinu...muzika-Kosovo-gay prava....

Samo ti kažem: jebeš Dunju Simić, čuvaj zdravlje.
Korisnikov avatar
By BellyButton
#1847477
Originally posted by Mars
Originally posted by BellyButton

Nije goruci problem to sto kvalitet muzike opada naspram nekih drugih problema. Ali, po cemu se sad tvoj stav razlikuje od onog "Ljudi na Kosovu nemaju struje a oni oce da prave parade"? Mislim, sramno jeste jaka rec, ali muzicarima je bitno i da ima struje na Kosovu i da muzika bude kvalitetna isto kao sto je gayevima bitno i ovo prvo i da se postuju njihova prava...
Ne kapiram sad tu osovinu...muzika-Kosovo-gay prava....
Hteo sam reci da ne treba zanemarivati cinjenicu da muzici opada kvalitet zato sto ima i vecih problema...
Korisnikov avatar
By svejedno
#1847485
Muzici ne opada kvalitet. Ima genijalnih muzicara.

..

Problem je u potrosackom drustvu i tim vrednostima. Aj rusimo kapitalizam. Ja sam za.
Korisnikov avatar
By Mars
#1847489
@Belly

Aha.

Citirao si bio sam sebe pa si onda pitao mene (nas)...pa me zbunilo.

Ne treba, naravno. Istina pre svega. Nazivanje stvari pravim imenom pa onda sve drugo.

Održavali su ljudi koncerte klasične muzike i u varšavskom getu za vreme rata...

Ne znam šta je rešenje. Uz to i moj latentni pesimizam i duboko uverenje da je najbolja muzika već iskomponovana...najbolji romani već napisani, najbolji filmovi već snimljeni....Plus stanje u zemlji danas...

Vi koji osećate drugačije i imate snage i ideja - srećno sa borbom.
Korisnikov avatar
By horus.
#1847492
sorry belly, ali ova tema je nevidjeno glupa...
ne vidim problem u tome sto postoji tamo neka dunja... devojka je uber netalentovana, ima para, hoce da se igra pevacice... pukla je pre nego sto je i pocela... tacka...
sto se tice madonne i lady gage, ako se tebi ne dopada njihova muzika, to je tvoj problem... one itekako mogu da postoje bez tvoje podrske...
zasto imas potrebu da menjas svet i krojis ga prema svojoj meri?
to je kao kada bih ja kukao ovde kako je 80% foruma retardirano, jer apsolutno nema osecaj za estetiku i vizualnu kulturu...
Korisnikov avatar
By BellyButton
#1847525
Originally posted by horus.

to je kao kada bih ja kukao ovde kako je 80% foruma retardirano, jer apsolutno nema osecaj za estetiku i vizualnu kulturu...
Da li milijarditi put treba da kazem da nije problem u tome sta ti slusas i tvom ukusu vec tome sta se plasira i ko postavlja norme?...
Vizuelnim umetnostima se mnogo manje bave ljudi koji nemaju osecaj za to nego sto se antisluhista bavi muzikom...
By Kragi
#1847527
Originally posted by ultraviolet

kragi, možda će i beli doneti novac, ali beli neće biti zadovoljan, jer neće raditi ono šta je hteo. i to nije samo kodnas.
znam i jedno i drugo, primer koji sam naveo a koji je vezan za nasu zemlju je najobicniji primer :D Tako je i vani.
ja nisam pricao o kompromisima nego o pravilima sta se danas prodaje i kao sinonim uzeo sisatu pevacicu. nije problem napraviti kompromis ali jeste ostati dosledan i naci investitora :)
Korisnikov avatar
By horus.
#1847541
Originally posted by BellyButton
Originally posted by horus.

to je kao kada bih ja kukao ovde kako je 80% foruma retardirano, jer apsolutno nema osecaj za estetiku i vizualnu kulturu...
Da li milijarditi put treba da kazem da nije problem u tome sta ti slusas i tvom ukusu vec tome sta se plasira i ko postavlja norme?...
muzika je ziva forma koja se konstantno menja i razvija (nekada davno, kada je omladina pocinjala da slusa jazz, njihovi roditelji su bili zgrozeni, jer jazz nije kvalitetna muzika (?))... da li si stvarno mislio da ce rock muzika biti main stream za vjek i vjekova?
Originally posted by BellyButton
Vizuelnim umetnostima se mnogo manje bave ljudi koji nemaju osecaj za to nego sto se antisluhista bavi muzikom...
slazem se, ali reciprocno tome je i trziste, koje je daleko manje i niko ne moze da zivi od vizualne umetnosti... da je vise interesanata za istu, situacija bi bila drugacija...
Korisnikov avatar
By BellyButton
#1847551
Originally posted by horus.
Originally posted by BellyButton
Originally posted by horus.

to je kao kada bih ja kukao ovde kako je 80% foruma retardirano, jer apsolutno nema osecaj za estetiku i vizualnu kulturu...
Da li milijarditi put treba da kazem da nije problem u tome sta ti slusas i tvom ukusu vec tome sta se plasira i ko postavlja norme?...
muzika je ziva forma koja se konstantno menja i razvija (nekada davno, kada je omladina pocinjala da slusa jazz, njihovi roditelji su bili zgrozeni, jer jazz nije kvalitetna muzika (?))... da li si stvarno mislio da ce rock muzika biti main stream za vjek i vjekova?
Nisam.
Ali nisam nikada pomislio da ce trend postavljati pevaci koji imaju problema sa intonacijom (ili i ne znaju sta je ista). Niti da ce muziku praviti ljudi koji ne znaju sta znaci "key" u muzici... To je kao slikar koji ne zna sta je boja ili linija...
Korisnikov avatar
By horus.
#1847563
Originally posted by BellyButton
Originally posted by horus.
Originally posted by BellyButton
Originally posted by horus.

to je kao kada bih ja kukao ovde kako je 80% foruma retardirano, jer apsolutno nema osecaj za estetiku i vizualnu kulturu...
Da li milijarditi put treba da kazem da nije problem u tome sta ti slusas i tvom ukusu vec tome sta se plasira i ko postavlja norme?...
muzika je ziva forma koja se konstantno menja i razvija (nekada davno, kada je omladina pocinjala da slusa jazz, njihovi roditelji su bili zgrozeni, jer jazz nije kvalitetna muzika (?))... da li si stvarno mislio da ce rock muzika biti main stream za vjek i vjekova?
Nisam.
Ali nisam nikada pomislio da ce trend postavljati pevaci koji imaju problema sa intonacijom (ili i ne znaju sta je ista). Niti da ce muziku praviti ljudi koji ne znaju sta znaci "key" u muzici... To je kao slikar koji ne zna sta je boja ili linija...
hoces da diskutujemo o ruskoj avangardi i belom kvadratu na beloj pozadini? :giggle:
Korisnikov avatar
By mmiki
#1847591
Originally posted by Sprinter
Originally posted by mmiki
Koliko primecujem, ovde se svodi na veliku raspravu o ukusima.
Originally posted by Hans_87
Slušanje tzv. dobre muzike je mač sa dve oštrice. Postoje određene 'urbane' grupacije koje ne slušaju folk i njegove hibride, dakle pripadaju nekakvom urbanom svetu ali kubure sa pravopisom, kubure sa manirima, kubure sa opštom kulturom, slabo čitaju.
zanimljivo je kako su pojedini forumaši (i to ne baš sasvim slučajno oni koji se pale na gage, dunje i maline) ko iz topa pitanje kvaliteta današnje muzike te njene ponude i plasmana, okrenuli na pitanje muzičkog ukusa ili ti preferencije. a takođe je zanimljivo kako su ti isti forumaši između ostalog stavili wanabe urbanu ekipu u kontekst estetike u muzici. mada i nije zanimljivo, jer kad pogledaš, takav šablon su mogli da vide-čuju-usvoje davnih dana od raznoraznih pr-ova pinka koji su na sve "pritužbe" kratko odgovarali da je danas in pljuvati pink.
Ne znam ko je Dunja i Malina :)

Pitanje ukusa je i povezano sa kvalitetom. Ako danas vecina ljudi ne "pada" samo na kvalitet, onda je logicno da ce i kvaliteta biti manje. Kao sto sam rekao, kakva je raja, takva je i muzika. A raje ima puno, zivi se brzo, pa raja sama trazi kvantitet na ustrb kvaliteta.

Fast food, fast live, fast entertainment.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 53
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!