Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Prijateljstvo, druženje i ostale radosti socijalizacije

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Mage
#1722187
Hvala Ulixe :)

Nije mi to prvi put... Ali prvi put na fakultetu i to pred profesorom (genetike ni manje ni više!)
Korisnikov avatar
By Mage
#1722195
Originally posted by Mars


Sveštenik pisao knjigu. A profesor Univerziteta se poziva na nju.

Strašno.
Ma ta profesorica je imbecil blago rečeno. Više se studenti razumeju u njen predmet nego ona sama...

Kad je počela da nam priča o genima za samoubistvo sve mi je postalo jasno... :kakodane:
Korisnikov avatar
By Mars
#1722204
Fali njoj neki hromozom.

Jebem ti visoko školstvo u Srbiji. Dno.
Korisnikov avatar
By hlaefdige
#1722220
sto bi rekao kolorado "jebes zemlju u kojoj sam ja prosvetni radnik"
Korisnikov avatar
By Mars
#1722224
Jel ste u vezi sa tramp?

Da joj se izvinim za neke stvari (averzija prema božiću, nisam joj verovao i raspravljao sam se sa njom).
Korisnikov avatar
By Tungi
#1722232
:lol:

Sada tek skacu po mozgu?:roflmao:
Korisnikov avatar
By hlaefdige
#1722238
Originally posted by Mars

Jel ste u vezi sa tramp?

Da joj se izvinim za neke stvari (averzija prema božiću, nisam joj verovao i raspravljao sam se sa njom).
hahahahaha...stvarno, marse, da nisi otkrio neku, bozemesacuvaj, neizlecivu boles'? :kiss:
Korisnikov avatar
By Mars
#1722244
Pa ispravljam životne greške dok ne odapnem? :D

Ne to (bar nisam obavešten).

Samo definitivno stvari prvo treba da se dožive pa da se onda priča o njima. Ništa ono "Ma ja bi u toj situaciji ... tako i tako."

Napravih devojku na namćora što ne uživa u Božićnim pesmica, a meni sada dođe da sam sebi sipam vreo vosak u uši.
Korisnikov avatar
By svejedno
#1722910
Originally posted by Mage

Da, ali Loni zar nisi znao? Ako u Srbiji podržavaš pedere, znači da si i ti sam peder.
Ne bih rekao, ja nisam gej, i stvarno ne moram da 'uzimam' ovu poziciju:
Originally posted by Loni

Uzmite poziciju tolerantnog i emancipovanog umerenog levičara, koji je upoznao tokom života neke gejeve, bavio se tom tematikom i koji će im objasniti koliko su u kruvu.
..jer jesam u toj poziciji, i sa 'umereno levicarske strane' i imam par prijatelja homosexualaca/ki.


..


I niko me do sada nije 'optuzio' da sam gej, doduse, mozda broj bivsih devojaka ima veze sa tim, ali i da neko jeste...mislim...slobodno.

..


Lm, ja branim homosexualce u svakoj raspravi tog tipa, zelim reci.

Ljudi, oni inteligentniji bar, na kraju ipak nekako kapituliraju.
Korisnikov avatar
By blabla54380
#1722911
sta sve covek nece saznati na ovoj temi, da svejedno nije gej da je loni bio sa ulixom :smeh:

inace ja procenim kad ulecem u raspravu. ako neko nema mozak izgubim zelju da bilo sta kazem, .
Korisnikov avatar
By Mage
#1722941
Originally posted by Sprinter

sta sve covek nece saznati na ovoj temi, da svejedno nije gej da je loni bio sa ulixom :smeh:
Baš sam to hteo da kažem :)

No, svejedno, meni je malo neobično da jedan str8 dečko visi na ovom forumu :) Mislim, to je stvarno za pohvalu ako nisi gay a tako misliš o nama :)
Korisnikov avatar
By svejedno
#1722952
Kako mislim o vama? Lol, nisam napisao da mislim bilo sta o vama ,)


..

Mislim da ste prosto ljudi, a ljudi ima raznih.


..

Druga stvar su ta moja 'levicarska ubedjenja' ,)


..


A ovaj forum stvarno jedan od najboljih foruma, ince.
Korisnikov avatar
By Mars
#1723092
Originally posted by svejedno

A ovaj forum stvarno jedan od najboljih foruma, ince.
E, a jel ideš tako na još neke forume koji s tobom nemaju veze nego, tako...dobri su pa zbog toga?

:)
Korisnikov avatar
By svejedno
#1723114
bio, da...al nijedan nije dobar kao ovaj..majkemi.

..

Bio (zbog neslavne mi proslosti) na raznim 'narkomanija' forumima - previse depresije, na 'okultizam' forumima - previse klinaca, posetio cak i spc forum - previse srBstva, nimalo 'Boga' etc..


I najvise se zadrzao na ovom...najzanimljiviji je, iskreno.


..

Ima SVIH mogucih tema ovde; narkomani pricaju samo o narkomaniji, okultisti pricaju o Alisteru Krouliju, pravoslavci pricaju o srBstvu (iz nekog razloga), 'depresija' forumi (posetio i njih) pricaju iskljuivo o tim svojim bolestima ( tu sam zakljucio da na tim forumima mogu samo da kazem 'hvala bogu, u odnosu na vas ja sam skroz ok')..


I covek bi ocekivao da na gej forumu ljudi pricaju samo o 'gej stvarima' ali ovde moze se procita jos svastanesto zanimljivo...

..

Ovo najbolji forum, po meni.
By whacked
#2854315
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
By whacked
#2916948
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!