Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Ljubi, ljubi al glavu ne gubi

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By hlaefdige
#1052539
Originally posted by Savrsheno_nesavrshen
Ma sto bi Sharlot rekla "Pick a side" :D

why? to be more convenient for you?
By Kwar
#1063132
Da ja napisem nesto nisam procitao sve postove ima ih mnogo pa ako sam nesto pogresio :( ovako ja sam bisex ovako meni to otkud znam zavisi nekad ocu sa muskarcem nekad sa zenom npr ako sam u fazi da mi se zene svidjaju onda nema sanse da pomislim na muskarca ili obrnuto ovo svidjaju(seksualno privlace) :D
Korisnikov avatar
By Mr. No
#1073510
Mi se radjamo sa urodjenom ljubavlju prema svom polu... I sta tu ima lose? Ja smatram sebe za bi osobu. A kad se zaljubim, ja ne vidim pol, ja vidim osobu, i to mi se svidja!
Korisnikov avatar
By sleepingsun
#1126571
:wink:
apsolutno!!
Svaki put me fascinira kolicina predrasuda koje dolaze najvise od strae gay populacije upucene prema bisex ljudima..da li zbog komplexa ili cega vec:panker: ili cinjenice da vecina pedera nema petlje sebi da prizna da je gay pa onda na sva usta govore da su bi..nije ni cudo sto se 2 tripuju i ne veruju onima koji to zaista jesu:wow:
i vishe 1 za svagda..ako je bi osoba u vezi..nema potreeb da bude sa oba pola..vec je verna osobi s kojom je!! :wink: :mirnatetko:
Korisnikov avatar
By Sexy Lezby
#1160622
Ja sam bi seksulka i ponosim se tim,jer mislim da je todobro,propas malo picu malo kurcinu itd.
Jebute i muskarci i zene,uzivanje!! :bj: :colorado: :bananica:
By OLA
#1256493
Originally posted by Mr Dee
Originally posted by agiass
Smatram da bisexualnost ne postoji,svi su oni homo samo nece to sebi da priznaju.Na primer ja,nikada nisam prolazio kroz bi fazu,oduvek sam bio i ostao homo.
Gluposti! To sto si ti takav kakav jesi ne znaci da su svi ljudi takvi. Tim rezonovanejm bi mogao da zakljucis da heterosexualci ne postoje jer, pobogu, ti si homosexualac, pa svi moraju biti takvi. u isto vreme bi mogao da zakljucis da lezebejke ne postoje ili da su svi muskarci gay, zato sto bi sve ljude trebalo da privlace samo muskarci.. :lol:

zasto odmah ne verovati nekoj osobi ako ona tvrdi da je privlace i momci i devojke? valjda ona bolje zna od nas sta je privlaci a sta ne...

:alexis:
Tacno :lol:
By OLA
#1256494
Originally posted by Sexy Lezby
Ja sam bi seksulka i ponosim se tim,jer mislim da je todobro,propas malo picu malo kurcinu itd.
Jebute i muskarci i zene,uzivanje!! :bj: :colorado: :bananica:
Zasto bi se iko ponosio necim sto nije njegova/njena zasluga?
Korisnikov avatar
By mitrandir
#1490129
Moje misljenje je da biseksualci ne postoje. To su homoseksualci koji nemaju....hmmm.....testise da to sebi priznaju. Izvinjavam se svima ako je ovo malo nezgrapno receno,ali to je moje misljenje.
Korisnikov avatar
By *_Eskarina Gejl_*
#1597052
Originally posted by hlaefdige
ja sam bi... i ne zanima me mnogo filozofija o tome... prosto srecem ljude, i onda sa nekima pozelim da se druzim, sa nekima pozelim vezu, sa nekima pozelim samo da se kresnem, neki samo prodju pored mene... bez obzira na to kog su pola!!!
...ako nekog volim na bilo koji nacin, to nikada nije zato sto je taj neko musko ili zensko... isto tako, nikad ne bih ostavila nekoga iskljucivo zato sto je musko ili zensko...
:up:


Ne razumem cemu tolika diskusija o bisex ljudima? I zasto bisexualci toliko upadaju i bodu oci?
Kao da postoji pravilo:ili si gay ili nisi. strasno!!
Pocinjem da sticem utisak da je ovde potrebno napraviti podforum SAMO ZA BISEKSUALCE

Ili smo "neodlucni" ili samo "experimentishemo" ili "cemo na kraju ostati samo gay/str8" ili smo "emotivne nakaze"...I ostale varijacije na temu..

:odrasti: :odrasti: :odrasti: Bi sam i .
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
#1614095
^ Cula sam za takve ideje. Ali ipak naprosto obozavam biseksualne zene i devojke. :)
Korisnikov avatar
By nsBeckie
#1614386
Originally posted by the1whowished
Ali ipak naprosto obozavam biseksualne zene i devojke. :)
:blush:


ONT:
Nije mi jasno sta to znaci: odluci se--ili jedna ili druga strana... Pa, bar LGBT osobe ne bi smele sebi da dozvole da citav svet posmatraju kroz prizmu crno/belo.

Kao, na primer, kad bismo govorili o dvojezicnim osobama: osobama koje su usvojile istovremeno dva jezika. Zasto bi se oni morali "odluciti" da znaju samo jedan jezik, dok bi drugi u potpunosti odbacili ili ugusili u sebi??? Gde je tu logika?? Zar to nije represija? Slicna je stvar kada jednoj bisex osobi kazes da ona umislja i kako treba da se odluci ili za muskarce ili za zene. Zasto da ta osoba to ucini? Zasto da potisne jedan deo sebe? Zarad vecine koja to ne prihvata? Pa, onda to znaci da su i str8 ljudi u pravu kad kazu da LGBT osobe umisljaju i da treba da se lepo odluce za suprotan pol, samo zato sto (strejt) vecina smatra da to tako mora da bude....
Korisnikov avatar
By Zwezdica
#1681893
Originally posted by *_Eskarina Gejl_*
Originally posted by hlaefdige
ja sam bi... i ne zanima me mnogo filozofija o tome... prosto srecem ljude, i onda sa nekima pozelim da se druzim, sa nekima pozelim vezu, sa nekima pozelim samo da se kresnem, neki samo prodju pored mene... bez obzira na to kog su pola!!!
...ako nekog volim na bilo koji nacin, to nikada nije zato sto je taj neko musko ili zensko... isto tako, nikad ne bih ostavila nekoga iskljucivo zato sto je musko ili zensko...
:up:


Ne razumem cemu tolika diskusija o bisex ljudima? I zasto bisexualci toliko upadaju i bodu oci?
Kao da postoji pravilo:ili si gay ili nisi. strasno!!
Pocinjem da sticem utisak da je ovde potrebno napraviti podforum SAMO ZA BISEKSUALCE

Ili smo "neodlucni" ili samo "experimentishemo" ili "cemo na kraju ostati samo gay/str8" ili smo "emotivne nakaze"...I ostale varijacije na temu..

:odrasti: :odrasti: :odrasti: Bi sam i .
:klap: :klap: :klap:

Bi sam.. :trustme:
Korisnikov avatar
By Mage
#1687712
Naravno da biseksualci postoje. Mada činjenica jeste da mnogi pederi izigravaju biseksualce jer misle da su tako više mačo ili ko zna šta...

E sada, takođe mislim da su biseksualke mnogo češće od biseksualaca: ženska seksualnost po mom mišljenju nije toliko fiksna koliko muška.
Korisnikov avatar
By hlaefdige
#1688217
Originally posted by Zwezdica
Originally posted by *_Eskarina Gejl_*
Originally posted by hlaefdige
ja sam bi... i ne zanima me mnogo filozofija o tome... prosto srecem ljude, i onda sa nekima pozelim da se druzim, sa nekima pozelim vezu, sa nekima pozelim samo da se kresnem, neki samo prodju pored mene... bez obzira na to kog su pola!!!
...ako nekog volim na bilo koji nacin, to nikada nije zato sto je taj neko musko ili zensko... isto tako, nikad ne bih ostavila nekoga iskljucivo zato sto je musko ili zensko...
:up:


Ne razumem cemu tolika diskusija o bisex ljudima? I zasto bisexualci toliko upadaju i bodu oci?
Kao da postoji pravilo:ili si gay ili nisi. strasno!!
Pocinjem da sticem utisak da je ovde potrebno napraviti podforum SAMO ZA BISEKSUALCE

Ili smo "neodlucni" ili samo "experimentishemo" ili "cemo na kraju ostati samo gay/str8" ili smo "emotivne nakaze"...I ostale varijacije na temu..

:odrasti: :odrasti: :odrasti: Bi sam i .
:klap: :klap: :klap:

Bi sam.. :trustme:

e, da...da se dopunim...

to sto nekog ne volim JER je musko ili zensko ne znaci da mi je nebitno da li je neko musko ili zensko...

...ne verujem u recenicu "ja se zaljubljujem u osobu, a ne u pol/rod" (preciznije - u mom slucaju je netacna) jer mislim da je pol/rod bitan deo necije licnosti...tako da nije istina da ga ne primecujem kada hocu da "imam neka posla" sa nekom osobom. istina je samo, da privlacnost bilo koje vrste prema nekome nije uslovljena polom/rodom te osobe...ali nikako da nije nebitan faktor
#2851362
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
#2913748
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!