Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Umetnost oblačenja i svlačenja

Moderatori: Hys., Moderators

By Dee
#1671468
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Korisnikov avatar
By IriS
#1671479
Originally posted by IriS
verna sam neodoljivom 212 Carolina Herrera, dugo sam tražila parfem koji najbolje ide uz moju ličnost i kad sam ga pronašla, neću da ga menjam :yes:
ovo je pisano 11.09.2005. :shok:

a ja i dalje sebe prskam isključivo ovim parfemom.

ah, kako ja nekad umem da budem potpuno verna. :liz:
By ...Sitnicava...
#1671480
A jeste li nekad mešali parfeme? Ja juče slučajno napravila jednu dobru kombinaciju. :kesa:
Korisnikov avatar
By elektron84
#1671482
Originally posted by Dee
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Sta da ti kazem Dee?!

:balerina: :balerina: :balerina:

:love: :love: :love:
By Dee
#1671484
@Iris

Jako lep parfem... :up:
By Dee
#1671491
Ma El, samo da si ti nama srecna i namirisana. Sad vise ne moras da drzis ruke do tela... :D :D Sala mala... :D
Korisnikov avatar
By maka
#1671501
zuti lakoste. najsexy parfem ikad.
Korisnikov avatar
By Hys.
#1674664
Ne znam dal' sam pisala ovde.

Lm,

volim miris muskih parfema ili unisex, i poneki zenski.

Ne mrem sada kuckati koje sve, ali parfem koji mi je najvise "lezao" je CK "be"

I ne mogu nigde da ga nadjem ohoho vremena :(

A od zenskih, stavljam uglavnom "Opium". Tezak do jaja, a inace volim lagane, al eto-on mi nekako bas pase.

Volim da osetim na drugome bilo sta od Armanija ili Cerutija.

Ne volim sladunjave parfeme nikako, ali nikako.
Korisnikov avatar
By HPLC
#1686651
Annick Goutal!

Kad to osetite, svi će vam ostali biti povrać povrać


:)
By ...Sitnicava...
#1693416
Originally posted by elektron84
A Paco Rabanne 1 Million - Sex u bocici! Ali bukvalno...
Tako je uuuuh, nemam reci...nesto prelepo!
Kupujem ga ovih dana, malo je reći da je fantastičan. :sudija:

Usput, nije mi ni "striktno muški", skroz je uni.
Korisnikov avatar
By Mars
#1693431
ćE ga njušnjem ovih dana...

po opisu bi trebalo da mi odgovara.
Korisnikov avatar
By krpica
#1693434
slatki ,leprshavi ,rozla kutija . :D
:cigareta:
Korisnikov avatar
By Mars
#1693440
Pazi moj1: Luxurious blend of fragrant spices, rare woods, aromatic amber, and rich leather.

I moj2: Sharp, oriental, woody fragrance. This masculine scent possesses a blend of wild flowers, linen, amber and tobacco.
By Rewind
#1693471
Wish by Chopard.

Parfem s kojim se osećam onako kako bih voleo da me drugi vide.
By ...Sitnicava...
#1693555
Originally posted by Mars
ćE ga njušnjem ovih dana...

po opisu bi trebalo da mi odgovara.
Kažu ovako stručnjaci: " One Million je mešavina crvene narandže, nane, ruže, cimeta, nota začina, svetle kože, belog drveta, pačulija i ambera."

A prodavačica je danas 15 puta pokušala da mi objasni da parfem koji njuškam NIJE ženski. I kad sam završila, pokazala mi je police sa ženskim notama. Kako je fina. :sweet:

I da, rekla je za taj One Million da je pederski. :lol:
Korisnikov avatar
By Sunce
#1693559
Originally posted by ...Sitnicava...
Originally posted by Mars
ćE ga njušnjem ovih dana...

po opisu bi trebalo da mi odgovara.
Kažu ovako stručnjaci: " One Million je mešavina crvene narandže, nane, ruže, cimeta, nota začina, svetle kože, belog drveta, pačulija i ambera."

A prodavačica je danas 15 puta pokušala da mi objasni da parfem koji njuškam NIJE ženski. I kad sam završila, pokazala mi je police sa ženskim notama. Kako je fina. :sweet:

I da, rekla je za taj One Million da je pederski. :lol:
To ces cuti samo u nasim radnjama. Gde god da odes, odmah neka prisnost koja gusi, neke izjave da se raspametis. Jbt. sta nju briga da li je pederski. Ja bih je pitao: "A da ti nisi mozda peder?"

I meni se to desava. Popizdim.
By Rewind
#1693586
Originally posted by Sunce
Originally posted by ...Sitnicava...

A prodavačica je danas 15 puta pokušala da mi objasni da parfem koji njuškam NIJE ženski. I kad sam završila, pokazala mi je police sa ženskim notama. Kako je fina. :sweet:

I da, rekla je za taj One Million da je pederski. :lol:
To ces cuti samo u nasim radnjama. Gde god da odes, odmah neka prisnost koja gusi, neke izjave da se raspametis. Jbt. sta nju briga da li je pederski. Ja bih je pitao: "A da ti nisi mozda peder?"

I meni se to desava. Popizdim.
Nikad mi se to nije dogodilo, verovatno zato što u načelu izbegavam prodavačice i čak okrećem glavu kad mi se obrate.

Neuka drolja koja je našla za shodno da podeli s mušterijom kako je dati parfem "pederski" očigledno ne zna da prodaja parfema podrazumeva distribuciju proizvoda koje neretko kreiraju oni od kojih ona i njoj slični jadnici zaziru. Tako da je vrlo verovatno da je parfem koji svakog jutra 157 puta prsne na sebe takođe suštastveno pederski.
Korisnikov avatar
By Mars
#1693601
Originally posted by ...Sitnicava...
Kažu ovako stručnjaci: " One Million je mešavina crvene narandže, nane, ruže, cimeta, nota začina, svetle kože, belog drveta, pačulija i ambera."

A prodavačica je danas 15 puta pokušala da mi objasni da parfem koji njuškam NIJE ženski. I kad sam završila, pokazala mi je police sa ženskim notama. Kako je fina. :sweet:

I da, rekla je za taj One Million da je pederski. :lol:
Jaoooooo, vrisak. Što ja volim takve kad mi natrče, za razliku od Sunca. Jer to je stvarno nešto što nema svuda i ume da nedostaje čoveku...

Odma se okrene na performans...po fazama i nivoima. Da ima šta da priča drugoj smeni kad dođe.

Lično su mi najbolje kada mi kažu da to što tražim ne postoji. Znači ne da nema kod njih, nego nema nigde. Jer ne postoji...

Elem po opisu i notama, da, rekao bih da će da mi odgovara. Čudno malo za pačuli, ali....u kombinaciji...ko zna...
Korisnikov avatar
By Sunce
#1693671
U poslednje vreme i prodavacice i kupci rado razgovaraju sa mnom. Kupujem cokoladu, a na kasi se diskutuje kada cu je jesti.

"Hoces u kesu ili ces odmah da je jedes?"
"Ma ne, on ce to kod kuce!"
"Ja mislim da ce uz neku utakmicu, je l' tako?"

U Maksiju mi prilazi devojcica i pita: "Da li mogu ovaj puding pojedinacno da uzmem?"
Ja: "A zasto mene pitas?"
Ona: "Pa onako..."

U Zlatiborcu, pekmez afera:

"Ahaaa, komsija, kupujete pekmez, znaci prave se palacinkeeeeeeeeee?"

Ja zamalo da povratim.

Uzas. Mozda nekome prija, meni ne.
Korisnikov avatar
By Mars
#1693706
Nervirao sam se i ja. Posle okreneš na zezanje, u tome je poenta. Recimo:

"Ne komšija (poverljivo): sipam u rezervoar i uz ono gorivo u njemu mogu da vozim duplo više...nemojte nikom da pričate..." ili "Ma ne, ne jedem pekmez. Baciću ga, samo mi prazna tegla treba da zatvorim živo mače unutra i držim ga mesec dana...video sam na TV"

Sad mi fali sve to.
Originally posted by Sunce
U Zlatiborcu, pekmez afera:

"Ahaaa, komsija, kupujete pekmez, znaci prave se palacinkeeeeeeeeee?"
Hit, prodavačica, razdraženo: "Šta pobogu radite sa tolikim majonezom?!"

Da smo mi stali zbunjeno da se zagleđujemo i preslišavamo....da li se stvarno radi o nekim šleperskim količinama pa je njoj na kasi to toliko zabolo oči, duže vreme...
Korisnikov avatar
By Sunce
#1693716
Najsmesnije mi je bio jedan deda na vasaru. Kupujem frulu za poklon nekom drugu iz inostrantva, a da pri tom ne znam gde da duvam. Deda se zbog toga toliko iznervirao da mi je oteo frulu iz ruke, stavio u usta, poceo da svira i ljutito rekao: "Sta to sviras kurcu!?"
Korisnikov avatar
By Mars
#1693727
A morao si tu pred njim na licu mesta da pokažeš da vladaš tim instrumentom da bi ti je prodao...ne razumem?
Korisnikov avatar
By Sunce
#1693800
Zeleo sam da cujem da li radi. :smeh: Necu neispravan kurac, pardon frulu da dobijem.
Korisnikov avatar
By Mars
#1693807
Meni da kupiš one testije zemljane. Znaš šta je to?
Korisnikov avatar
By Mars
#1693810
Gospode, ima i na netu...možda može i online da se naruči.

Evo, baš ovakve, možda malo drugačija dekoracija, na tamnije branoin boju i sa zelenim detaljima...

Slika
Korisnikov avatar
By wlan
#1693843
Moja dva nova baldesarini kupio a aqua dobio :-)

Slika Slika
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 18
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!