Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Sestrogen. Kutak za lezbo trenutak...

Moderatori: Over the rainbow, Moderators

Korisnikov avatar
By Zwezdica
#1666871
Lepa Krepa i nisi mi nesto pojasnila, ipak sam trebala vise da vichem. :giggle:
Korisnikov avatar
By Birthday_girl
#1666893
Originally posted by Zwezdica
Originally posted by toni79
Originally posted by Zwezdica

ZASTO SE POSTAVLJA PITANJE O VAGINALNOM ORGAZMU I ZASTO JE PENETRACIJA NE TAKO CHESTA U ZENSKOM SEXU I ZASTO JE VAGINALNI ORGAZAM TOLIKA RETKOST????? KADA NEMA PENETRACIJE DOVOLJAN VAM JE SAMO JEZIK DA BISTE DOSLE DO ORGAZMA???

penetracija je dio svakog mog sexa :federi:
I mog isto, zato i pitam..

Kakav je to sex kada ne mozes da gurnes prste u onu divnu vlagu????? :wow: Napalila sam se sada.. Uh.. :wow:
:smeh:

Iz ovih tvojih pitanja citam da mislis da je vaginalno svrsavanje retko jer nema penetracije. Jesam dobro shvatila?
Mislim da ne-vaginalni (ili klitoralni, ili kako se vec zove) vrhunac* ne podrazumeva nedostatak penetracije, vec ucestvovanje I klitorisa pri dostizanju tog vrhunca.
A zasto manje zena dozivljava vaginalni vrhunac - ne znam. Mozda je to u nekoj vezi sa onom pricom da klitoris i vrh penisa (glavic) vode zajednicko poreklo. Pa ako je vrh penisa najosetljiviji deo kurca, logicno je da je klitoris najosetljiviji deo picke i da je zapravo NAJLAKSE preko njega doci do vrhunca.


*namerno koristim izraz "vrhunac" umesto "orgazam".
Korisnikov avatar
By KosmickaCestica
#1666941
Klitoralni orgazam je lakse doziveti. Za vaginalni je potrebno malo
istrazivanja... I naci nacin, kako stimulisati ta neka polja, koja u
prvi mah ne deluju senzibilno, ali kasnije, tokom stimulacije to
postanu..

Volela bih da nam neko objasni sa medicinskog stanovista sta znaci
orgazam za ljudsko telo, koji su to procesi koji dovode do tih "osecaja",
i sta se desava sa krvotokom, hormonima.

Ono sto je za mene ocigledno, je da postoje neki nervni zavrseci koji su
direktno povezani sa mozgom, sa nekim "centrom za orgazam", i taj
centar treba trenirati kako bi postao sto ekikasniji.

Kapiram da ti nervi osim do klitorisa, i nekoj manjoj meri, ili na neki drugi
nacin dolaze i to G tacke, ili u to neko podrucje, pa je i nacin stimulacije
potpuno drugaciji.

Krajnje nije bitno da li se do doga dolazi penetracijom ili ne, vec je bitan
nacin stimulacije tih zavrsetaka. Ako je nekome najveca stimulacija
dildo ili strap, i tako dolazi do najboljih orgazmickih rezultata, onda je to
super, ako je nekome partnerkin jezik, kojim ume da "pogodi" pravi nacin
kako da stimulise svoju devojku... onda je to prava stvar, a i prsti su uvek
dobro sredstvo stimulacije...

... naravno prvo treba samoistrazivati, a dobro je i da parnerka istrazuje,
i da se tokom "istrazivackog rada" vodi komunikacija, kako bi se sagledale
najbolje metode za sto bolji seks. Posle te faze ucenja, seks postaje svakim
danom samo sve bolji i bolji, jer obe uzivaju istom merom.
Korisnikov avatar
By Galateja
#1666982
Originally posted by Zwezdica
3. Kakav zvuk ispuštate tokom orgazma i vođenja ljubavi?
Glasan vrlo.. :lol: Toliko da komsije umeju da se bune.. :blush: :blush: :blush:
Bune, bukvalno??? :lol:
Kako? 'Izvinite komšinice, da li bi ste mogli biti tiši prilikom vođenja ljubavi?' ili nešto grublje tipa 'tiše se jebi!' ili samo lupaju u radijatore? :hypno:
Korisnikov avatar
By Galateja
#1666992
Originally posted by Zwezdica
ZASTO SE POSTAVLJA PITANJE O VAGINALNOM ORGAZMU I ZASTO JE PENETRACIJA NE TAKO CHESTA U ZENSKOM SEXU I ZASTO JE VAGINALNI ORGAZAM TOLIKA RETKOST????? KADA NEMA PENETRACIJE DOVOLJAN VAM JE SAMO JEZIK DA BISTE DOSLE DO ORGAZMA???

Ovo sam prosto morala da pitam posto sam do skoro zivela u zabludi da sve devojke uzivaju u penetraciji i da sve mogu da dozive vaginalni orgazam, ali sam videla da neke cak NE VOLE penetraciju!
Pa... Ja mogu da govorim samo u svoje ime, ne mogu u ime ženske populacije. :D
Meni je penetracija bitna. Međutim, vaginalni orgazam nisam doživela (što ne znači da neću ;) ). Mnogo puta se osećam kao da sam na ivici, kao da ću svakog trena da svršim, ali opet se ne desi. Ali zato kad orgazmiram standardno, onda penetracija kao da produžava orgazam, tj. ne dopušta da stane još nekoliko sekundi.
Korisnikov avatar
By Galateja
#1666995
Originally posted by hlaefdige
7. postoje. ja nisam masturbirala tu negde do dvaes' neke...
Čitala sam to u tvojim postovima, ali kako sam razumela (a što se vidi iz tvog odgovora) ti si promasturbirala. :D
Korisnikov avatar
By Galateja
#1667002
Originally posted by Zwezdica
7. Da li postoje žene koje ne masturbiraju (a da to mogu potvrditi iz ličnog iskustva, a ne 'znam ja tamo neku')? :hypno:
KAKO jbt? :shok: Ja sam mislila da ne postoji osoba koja ne masturbira.. :iskolachen:
[/quote]

Pa i ja sam tako mislila, ali pojedine žene o tome uopšte ne govore pa ja ne znam da li ih je blam da o tome pričaju ili ne masturbiraju.
Korisnikov avatar
By maka
#1667021
Da li je postojao zeleni zele zeka? :smeh:
Korisnikov avatar
By hlaefdige
#1667209
Originally posted by Galateja
Originally posted by hlaefdige
7. postoje. ja nisam masturbirala tu negde do dvaes' neke...
Čitala sam to u tvojim postovima, ali kako sam razumela (a što se vidi iz tvog odgovora) ti si promasturbirala. :D
da. samo prosto, eto da si me to pitala pre pet godina, ja bih bila jedna od njih. zato kazem. sigurna sam da postoje i te sto nisu pocele...niti ce...


(btw, i to sto sam kao pocela, desilo se, recimo, 7 puta od onda)
Korisnikov avatar
By Zwezdica
#1667294
Originally posted by Galateja
Originally posted by Zwezdica
3. Kakav zvuk ispuštate tokom orgazma i vođenja ljubavi?
Glasan vrlo.. :lol: Toliko da komsije umeju da se bune.. :blush: :blush: :blush:
Bune, bukvalno??? :lol:
Kako? 'Izvinite komšinice, da li bi ste mogli biti tiši prilikom vođenja ljubavi?' ili nešto grublje tipa 'tiše se jebi!' ili samo lupaju u radijatore? :hypno:
Bune tipa: Dodju na vrata ili lupaju u radijatore.. :blush:
Korisnikov avatar
By Zwezdica
#1667295
Originally posted by hlaefdige
Originally posted by Galateja
Originally posted by hlaefdige
7. postoje. ja nisam masturbirala tu negde do dvaes' neke...
Čitala sam to u tvojim postovima, ali kako sam razumela (a što se vidi iz tvog odgovora) ti si promasturbirala. :D
da. samo prosto, eto da si me to pitala pre pet godina, ja bih bila jedna od njih. zato kazem. sigurna sam da postoje i te sto nisu pocele...niti ce...


(btw, i to sto sam kao pocela, desilo se, recimo, 7 puta od onda)
Ah jbg nuzda zakon menja.. :fuck:
By J...
#1667482
Nesto mi se sada bas odgovara na ova pitanja. :luda:

Originally posted by Galateja

1. Da li kad ste u vezi koristite ispod sebe peškirče ili direktno vodite ljubav na čaršavu?
A kakva je veza izmedju veze i peskirceta? :lol: Ne, ne koristim peskirce.
Originally posted by Galateja
2. Da li ste doživele vaginalni orgazam sa devojkom. Ako jeste da li je to bilo uz pomoć prstiju ili nekog pomagala?
Da. Da. Ne bas. :novine:
Originally posted by Galateja
3. Kakav zvuk ispuštate tokom orgazma i vođenja ljubavi?
Mogu da budem potpuno tiha ali to bi znacilo da se suzdrzavam a posto nema potrebe da se suzdrzavam onda znam da budem i glasna. :colorado:
Originally posted by Galateja
4. Da li vam se desilo da se tako jako uzbudite na neku osobu da ste 'morale' po hitnom postupku da nađete prvo slobodno mesto da izmasturbirate?
Ne. :doh:
Originally posted by Galateja
5. Da li bi ste bili kadri postaviti ova pitanja ljudima u 4 oka (partner se ne računa)?
Da. Ne bas svima ali nekim ljudima da. :yes:
Originally posted by Galateja
6. Da li doživljavate skvirting?
Ne. :nope:
Originally posted by Galateja
7. Da li postoje žene koje ne masturbiraju (a da to mogu potvrditi iz ličnog iskustva, a ne 'znam ja tamo neku')? :hypno:
Nikad nisam mogla da poverujem da takve zene (ili osobe uopste) zaista postoje. Mislim da i one koje misle da to ne rade mozda to rade na neki polusvestan nacin, mozda u snu i sl. :psiholog:

Originally posted by Zwezdica


ZASTO SE POSTAVLJA PITANJE O VAGINALNOM ORGAZMU I ZASTO JE PENETRACIJA NE TAKO CHESTA U ZENSKOM SEXU I ZASTO JE VAGINALNI ORGAZAM TOLIKA RETKOST????? KADA NEMA PENETRACIJE DOVOLJAN VAM JE SAMO JEZIK DA BISTE DOSLE DO ORGAZMA???

Ovo sam prosto morala da pitam posto sam do skoro zivela u zabludi da sve devojke uzivaju u penetraciji i da sve mogu da dozive vaginalni orgazam, ali sam videla da neke cak NE VOLE penetraciju!
Meni nije nelogicno to sto neke devojke ne vole penetraciju. Ako postoje muskarci koji vole da budu penetrirani (a po heteroseksualnim pravilima im to nije "dozvoljeno" )zasto ne bi postojale i zene koje ne vole da budu penetrirane (iako se to po heteroseksualnim pravilima za zene "podrazumeva")?
Meni recimo penetracija nije neophodna u svakom seksu. Mislim da cak imam periode kad preferiram svrsavanje bez penetracije i periode kada mi vise prija penetracija i to kao da ima veze sa onim fazama aktivnim i pasivnim. :slika:
Korisnikov avatar
By Galateja
#1667591
Originally posted by J...
Originally posted by Galateja
1. Da li kad ste u vezi koristite ispod sebe peškirče ili direktno vodite ljubav na čaršavu?
A kakva je veza izmedju veze i peskirceta? :lol: Ne, ne koristim peskirce.
Ma šta se sve smejete peškirčetu?! :oklagija:

Pa postoji sekrecija koja ostavlja fleke po posteljini! Ne mogu svaki čas da menjam posteljinu, a isflekana posteljina mi ide na živce.
By J...
#1667597
Originally posted by Galateja
Originally posted by J...
Originally posted by Galateja
1. Da li kad ste u vezi koristite ispod sebe peškirče ili direktno vodite ljubav na čaršavu?
A kakva je veza izmedju veze i peskirceta? :lol: Ne, ne koristim peskirce.
Ma šta se sve smejete peškirčetu?! :oklagija:
Ne smejem se ja peskircetu nego me zanima jel moze da se koristi peskirce i za seks za jednu noc? :P
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
#1667687
Originally posted by Galateja
1. Da li kad ste u vezi koristite ispod sebe peškirče ili direktno vodite ljubav na čaršavu?
2. Da li ste doživele vaginalni orgazam sa devojkom. Ako jeste da li je to bilo uz pomoć prstiju ili nekog pomagala?
3. Kakav zvuk ispuštate tokom orgazma i vođenja ljubavi?
4. Da li vam se desilo da se tako jako uzbudite na neku osobu da ste 'morale' po hitnom postupku da nađete prvo slobodno mesto da izmasturbirate?
5. Da li bi ste bili kadri postaviti ova pitanja ljudima u 4 oka (partner se ne računa)?
1. Ne.
2. Jesam. Prstima, nego sta.
3. Zvuci su nazalizovani, osim kresenda koji je propracen jednim jasno artikulisanim ,,aaaaaaaaa". :) Mislim da mi je tek sad postalo nekako neprijatno. :blush:
4. Jeste. Drugom rukom drzala sam bravu tih pokvarenih vrata.
5. Bez problema. :cigareta:
Korisnikov avatar
By cranky
#1668027
Suzdržaću se odgovora, ali moram da pohvalim temu.
Korisnikov avatar
By *_Eskarina Gejl_*
#1687573
1-Ljubav vodim direktno na carsavu (osim ako neka nema menstruaciju,pa onda stavimo neko peskirce)
2-Uz pomoc prstiju..
3-to bi morala da cujes, ne mogu da ti to sad opisujem :)
4-Za sada ne!
5-Da,bih.Za mene seks nije tabu tema!!
Korisnikov avatar
By m..
#1699803
Originally posted by Galateja
Originally posted by J...
Originally posted by Galateja
1. Da li kad ste u vezi koristite ispod sebe peškirče ili direktno vodite ljubav na čaršavu?
A kakva je veza izmedju veze i peskirceta? :lol: Ne, ne koristim peskirce.
Ma šta se sve smejete peškirčetu?! :oklagija:

Pa postoji sekrecija koja ostavlja fleke po posteljini! Ne mogu svaki čas da menjam posteljinu, a isflekana posteljina mi ide na živce.
Da, ali je meni pred sex poslednja misao na svetu 'sta ce biti s posteljinom?'

Sto ume da bude jako nezahvalno ako se sex ima u stanu random prijatelja/prijateljice. Jednom sam tako morala da kupujem vanish.

Kad smo vec kod tog vanisha, da li imate sex tokom 'onih dana'? (sad vidim da je pitanje postavljeno, jbg kad odgovaram kako post naleti)
Korisnikov avatar
By m..
#1699804
Originally posted by ...Sitnicava...

Pa, da je zgodno i higijenski, i nije baš. :shrug:
a jbg. mene to nikad nije sprecavalo. doduse imala sam partnerki koje su gaducljive na te stvari, imala sam i one koje nisu, al nekako bi se uglavnom desavalo da sam ja ta koja ima menstruaciju dok se ima sex, nikad mi se jos nije desilo obrnuto :nerd:
Korisnikov avatar
By zozefin st
#1700079
1. Da li kad ste u vezi koristite ispod sebe peškirče ili direktno vodite ljubav na čaršavu?
2. Da li ste doživele vaginalni orgazam sa devojkom. Ako jeste da li je to bilo uz pomoć prstiju ili nekog pomagala?
3. Kakav zvuk ispuštate tokom orgazma i vođenja ljubavi?
4. Da li vam se desilo da se tako jako uzbudite na neku osobu da ste 'morale' po hitnom postupku da nađete prvo slobodno mesto da izmasturbirate?
5. Da li bi ste bili kadri postaviti ova pitanja ljudima u 4 oka (partner se ne računa)?
1.direktno
2.da, prstiju
3.skoro sam necujna :)
4.mozda jednom
5.da, sex za mene nije tabu tema odavno
#2582650
#1 Da li kad ste u vezi koristite ispod sebe peškirče ili direktno vodite ljubav na čaršavu?
Nikakvi peškirčići, čaršave ne štedim, a ako se desi pa ostanu fleke, nema veze, pa Bože moj opraće se...

#2 Da li ste doživele vaginalni orgazam sa devojkom? Ako jeste da li je to bilo uz pomoć prstiju ili nekog pomagala?
Da, uz pomoć prstiju. Nikakva pomagala. Vaginalni orgazam kod mene traje duže ali nije toliko jak kao kad doživim klitoralni koji pak traje kraće, ali mi je on draži. Bukvalno sam u raju par sekundi kad se stisne pravo dugme i ne pušta. Ne pušta čak ni na kraju kad počnu noge da mi se tresu. Pa onda počnem da vrištim kao da me kolju. :D Eeee... beše nekad... :placko:

#3 Kakav zvuk ispuštate tokom orgazma i vođenja ljubavi?
Znam da budem i glasna i tiha, zavisi od situacije. Mada mene lično pali kad devojka prigušeno stenje ili kad je glasna.

#4 Da li vam se desilo da se tako jako uzbudite na neku osobu da ste 'morale' po hitnom postupku da nađete prvo slobodno mesto da izmasturbirate?
Ne. Ali bila sam par puta na ivici da se napalim u javnosti. Dečko je bio u pitanju pa sam se nekako i iskontrolisala. Ali da je neka devojka bila tada umesto njega ne bih mogla da izdržim. :lol: Dovoljan bi mi bio samo jedan prodoran pogled i gotovo. :P

#5 Da li bi ste bili kadri postaviti ova pitanja ljudima u 4 oka (partner se ne računa)?
Direktna sam, ne postoji za mene tabu tema, otvoreno pričam o čemu 'oćeš tako da ne bih imala problema da nekog pitam i u 44 oka ako treba.

#6 Da li doživljavate 'ejakulaciju'?
Ne.

#7 Da li postoje žene koje ne masturbiraju (a da to mogu potvrditi iz ličnog iskustva, a ne 'znam ja tamo neku')?
Postoje, postoje.

---------------
Imam ja jedno pitanjce.
Samozadovoljavala sam se s Barbikom usled čega je Barbiki ispala glava i ostala "unutra". Šta da radim?
Ček, neću to, poslaćete me kod ginekologa.
Novo pitanje. Trenutak da se premotam džžžžžzzzzzzvvvvv :dj: Kad vidim ove reklame za uloške uvek bude neka plava tečnost, a meni curi crveno... Jesam li normalna?
Očigledno ćete napisati da nisam. Ne znam što sam uopšte ovo pitala.

Glupa šala mala.

Htela sam da pitam da li još neka forumašica ima ogromnu želju za seksom pri kraju menstruacije?
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!