Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Sestrogen. Kutak za lezbo trenutak...

Moderatori: Over the rainbow, Moderators

By Bombina
#991004
KREEEEPPP JEBOOO TE Citam ja za ovo ee sad virim ,bolje s devojkom nego momkom ...moras da ides na gore na nivo c c c
manemoj kadrovska pitanja c c c
i to nece biti muke..




bombina

-.nekad jesam ,imala sam al nesecam se,moja bivsa cura i ja smo imale neki mekani carsav.bilo je super,nego sada
-moje misljenje prakticno nisam zauzvrati praktikovala s prstom nekad nisam bila
-trece bilo je vodjenje ljubav vrlo privatna stvar i to mogu tajno imati vaginalnu i ko ima ranjivost i sta moze da oseca
-cetvrto neke devojke su zaintesovane za vibracijom,drugim zenskim stvarima
imaju svake druge termine i tj fizicki privlacnosti
Korisnikov avatar
By Galateja
#992140
Ljudi, što ignorišete 6. pitanje, naknadno postavljeno? :D
Inače, ova tema može da se proširi na taj način da i vi postavljate neka piitanja u vezi sa ženskom seksualnošću a da vam je glupo da pitate prijatelje. :D
Korisnikov avatar
By Hys.
#992145
jel 6 pitanje vezano za skvrting?
ejakulaciju, mislim.
ako je tako, ne nisam je ja licno dozivela. Izuzetno mi je popaljiva btw, ali sta ja znam ja sam samo jedna perverzna baba :giggle:

Sto se tice postavljanja pitanja, nemam taj problem, i drugarice i blize poznanice su mi sve poprilicno otvorene i Boze me sakloni o cemu sve pricamo :kesa:
JEDINO pitanje sa kojim ja imam problem jeste da li nekoga seksualno privlacim.
Znaci, moze se imati prijateljski odnos a da postoji neki podtekst izmedju nas, koji ne ugrozava to prijateljstvo. E kada je to u pitanju, tu mora da mi se crta kao debilu!
Mislim ja sam poliamorna, ja nemam nista protiv little help of my friend:D



Jebes me ako ovaj post ima nekog smisla, a ne mogu da se vadim na :spliff: skroz sam strejt :kesa:
Korisnikov avatar
By shishmish
#992148
Originally posted by Galateja
1. Da li kad ste u vezi koristite ispod sebe peškirče ili direktno vodite ljubav na čaršavu?
ako nije u krevetu
Originally posted by Galateja

2. Da li ste doživele vaginalni orgazam sa devojkom. Ako jeste da li je to bilo uz pomoć prstiju ili nekog pomagala?
prsti...ruka :blush:
Originally posted by Galateja

3. Kakav zvuk ispuštate tokom orgazma i vođenja ljubavi?
pa... :blush: :blush: :blush:
ispustam... :giggle:
(joj, kud sam i krenula da odgovaram na temu)
Originally posted by Galateja

4. Da li vam se desilo da se tako jako uzbudite na neku osobu da ste 'morale' po hitnom postupku da nađete prvo slobodno mesto da izmasturbirate?
pa bas i ne...
kontrola!
Originally posted by Galateja

5. Da li bi ste bili kadri postaviti ova pitanja ljudima u 4 oka (partner se ne računa)?
uz obavezan uvod od pola sata sa cestim "pa, ovaj...: "hmm..." "i tako..."


i na sesto je odgovor da
:blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
:blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
:blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
:blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
Korisnikov avatar
By 4NY K3Y
#992180
Pa, sa ejakulacijom? Kakav je feeling? :radoznala:
Korisnikov avatar
By shishmish
#992184
uh...
bre...
jedva sam i ovo otkucala

:blush: :blush: :blush: :blush:
:blush: :blush: :blush: :blush:
:blush: :blush: :blush: :blush:
:blush: :blush: :blush: :blush:


pa ovaj, ovako...
uh...
elem, meni je malo bilo... pa neprijatno... ne mislim na sam osecaj (koji je :colorado: u pozitivnom smislu)...


(nadam se da nemas vise pitanja)
Korisnikov avatar
By 4NY K3Y
#992192
Ja uvek imam jos pitanja, ali necu dalje, jer se ti stidis. :uvidjavna:
Korisnikov avatar
By KosmickaCestica
#992362
1. Pa da, zavisi kakva je povrsina gde planiramo da izvedemo celu radnju..

2. Da.. Prsti + jezik..

3. Svakakav.. Od visokih do niskih tonova, i obratno

4. Ne..

5. Svakako.. Ne postoje tabu teme, vec tabu mozgovi..
By Paranoid Androgynoid
#992841
Originally posted by andjelat
5. Svakako.. Ne postoje tabu teme, vec tabu mozgovi..
:wow:

..divno, predivno.:hail2:
Korisnikov avatar
By Vanilje_jenta
#996099
!. Koristim peskirce i sl. samo kad imam, inace direkt na carsavu, podu ili gde se vec nadjem :)

2. Vaginalni orgazam samo jednom u zivotu, sa deckom, i trebalo mi je 45 minuta cistog drndanja, pa rekoh sebi da je i klitoralni savrseno dobar ;)

3. Tokom vodjenja ljubavi raznorazne zvukove, a prilikom orgazma se samo stisnem nekako, i ne cujem se uopste :)

4. Nikad.

5. Apsolutno :) To je nasa nedeljna rutina :) Celo drustvo je zauzeto prilicno preko nedelje, pa kad se sastavimo vikendom, ne daj boze da nas neko slusa :)

6. Da, da :)
Korisnikov avatar
By *deni*
#996101
Originally posted by Beogradjanin18
Originally posted by KissQueen
1. Peskirce i sl. samo kad imam mecu, a jebe mi se. :bubblegum: Raznorazne stvari kao podmetace kad je na nekom drugom mestu osim kreveta. U krevetu ne. Zar to neko radi? :blenta:

2. Da. Oba od navedenog. :)

3. Uzdisem i stenjem. Glasno. Pitaj moje komsije. :D

4. Naravno.

5. Da, naravno. I ne samo u 4 oka. :grin:
Gde si drkala đanu?
:smeh:
Budalo !
Korisnikov avatar
By Black_crystal
#1065721
Originally posted by Galateja

1. Da li kad ste u vezi koristite ispod sebe peškirče ili direktno vodite ljubav na čaršavu?
2. Da li ste doživele vaginalni orgazam sa devojkom. Ako jeste da li je to bilo uz pomoć prstiju ili nekog pomagala?
3. Kakav zvuk ispuštate tokom orgazma i vođenja ljubavi?
4. Da li vam se desilo da se tako jako uzbudite na neku osobu da ste 'morale' po hitnom postupku da nađete prvo slobodno mesto da izmasturbirate?
5. Da li bi ste bili kadri postaviti ova pitanja ljudima u 4 oka (partner se ne računa)?

Eto, to bi bilo za početak. Zgodna je tema za parodiranje, ali molim vas uzdržite se.
1. Ne
Originally posted by Nanny Ogg

-da, oba...mada vaginalni mi je drugaciji sasvim od klitoralnog, manje intezivan, ali nekako "dublji" i moze da trajeeeeee...ma trip...
2.Slazem se u potpunosti! :up:
Cesto kombinujem i G i K tacku, tako da ne znam tacno kad i sta...

Originally posted by Nanny Ogg
-vrlo razlicit :smeh: od nikakvog, do vrlo visoke amplitude :smeh: Zavisi sta zelim :control freak:
3. :roflmao: Bravo! :up:
Cesto koristim jastuk ili jorgan kao prigusivac...


4. Nemam tih problema.

5. Neka da...

6. Mislim da mi se desilo, moracu da dovedem bivsu partnerku da svedoci :roflmao: Ona je kriva za sve! :sudija:
Cak sam i par puta imala prilike da pogledam video na kome je sve verno prikazano.

Svidja mi se tema Galateja! ;)
Korisnikov avatar
By *_Eskarina Gejl_*
#1093498
1- :fuckbed:
2-Na zalost nisam... :kakodane:
3-Pa dahcem za :oskar:
4-Jeste..I to dosta puta...i naravno dobri stari tush... :kada:
5-Naravno!!!!Zasto da ne?Nemam dlake na jeziku! :kafa: Slika
Korisnikov avatar
By Galateja
#1666743
Originally posted by Galateja
Znam da tema nije nešto impresivna (dobro, ima i gorih :D ), ali ponekad sam znatiželjna kad je reč o žensko-ženskim odnosima. Ne pričam sa drugim lezbejkama o tome, prosto mi glupo da sad ulazim u nečiji intimni život i pravim neprijatne situacije. Zato mi je forum mnogo pogodniji. Sa jako malo ljudi se družim, a i kad bih nekog htela da pitam lično o seksualnosti bilo bi me stid.
Dakle, :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
1. Da li kad ste u vezi koristite ispod sebe peškirče ili direktno vodite ljubav na čaršavu?
2. Da li ste doživele vaginalni orgazam sa devojkom. Ako jeste da li je to bilo uz pomoć prstiju ili nekog pomagala?
3. Kakav zvuk ispuštate tokom orgazma i vođenja ljubavi?
4. Da li vam se desilo da se tako jako uzbudite na neku osobu da ste 'morale' po hitnom postupku da nađete prvo slobodno mesto da izmasturbirate?
5. Da li bi ste bili kadri postaviti ova pitanja ljudima u 4 oka (partner se ne računa)?
6. Da li doživljavate skvirting?
7. Da li postoje žene koje ne masturbiraju (a da to mogu potvrditi iz ličnog iskustva, a ne 'znam ja tamo neku')? :hypno:
Korisnikov avatar
By toni79
#1666823
Originally posted by Galateja
Znam da tema nije nešto impresivna (dobro, ima i gorih :D ), ali ponekad sam znatiželjna kad je reč o žensko-ženskim odnosima. Ne pričam sa drugim lezbejkama o tome, prosto mi glupo da sad ulazim u nečiji intimni život i pravim neprijatne situacije. Zato mi je forum mnogo pogodniji. Sa jako malo ljudi se družim, a i kad bih nekog htela da pitam lično o seksualnosti bilo bi me stid.
Dakle, :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
1. Da li kad ste u vezi koristite ispod sebe peškirče ili direktno vodite ljubav na čaršavu?
2. Da li ste doživele vaginalni orgazam sa devojkom. Ako jeste da li je to bilo uz pomoć prstiju ili nekog pomagala?
3. Kakav zvuk ispuštate tokom orgazma i vođenja ljubavi?
4. Da li vam se desilo da se tako jako uzbudite na neku osobu da ste 'morale' po hitnom postupku da nađete prvo slobodno mesto da izmasturbirate?
5. Da li bi ste bili kadri postaviti ova pitanja ljudima u 4 oka (partner se ne računa)?

Eto, to bi bilo za početak. Zgodna je tema za parodiranje, ali molim vas uzdržite se.
1) Da jako cesto (mada bi trebala uvik, zbog squirting-a, a i cesto bude krvi od prejakog j*banja. jbg... il se nesto previse rasiri, ili se zakaci noktom (mada su nam nokti uvijek podrezani, wtf...) il sta ti ja znam sto, a ne da mi se mijenjat posteljinu nonstop.

2) ne :(
3) haha, a svakakve...
4) o da.
5) naravno da da. svim prijateljima od reda. ko ih jebe, sex je i tako uvik zanimljiva tema
Korisnikov avatar
By Zwezdica
#1666826
1. Da li kad ste u vezi koristite ispod sebe peškirče ili direktno vodite ljubav na čaršavu?
Na charshavu, nema potrebe za peshkircicima, nekako bi mi to ubilo spontanost.

2. Da li ste doživele vaginalni orgazam sa devojkom. Ako jeste da li je to bilo uz pomoć prstiju ili nekog pomagala?
Da, naravno.. I uz pomoc prstiju i uz pomoc pomagala, strap-ona i vibratora.. :yes:

3. Kakav zvuk ispuštate tokom orgazma i vođenja ljubavi?
Glasan vrlo.. :lol: Toliko da komsije umeju da se bune.. :blush: :blush: :blush:

4. Da li vam se desilo da se tako jako uzbudite na neku osobu da ste 'morale' po hitnom postupku da nađete prvo slobodno mesto da izmasturbirate?
Oh, da.. A slobodna mesta su od wc-a faxa, do .... :blush:

5. Da li bi ste bili kadri postaviti ova pitanja ljudima u 4 oka (partner se ne računa)?
Ma naravno, ne vidim razlog da se toliko stidimo kada je sex u pitanju..
Korisnikov avatar
By Zwezdica
#1666828
Originally posted by Galateja
Originally posted by Galateja
Znam da tema nije nešto impresivna (dobro, ima i gorih :D ), ali ponekad sam znatiželjna kad je reč o žensko-ženskim odnosima. Ne pričam sa drugim lezbejkama o tome, prosto mi glupo da sad ulazim u nečiji intimni život i pravim neprijatne situacije. Zato mi je forum mnogo pogodniji. Sa jako malo ljudi se družim, a i kad bih nekog htela da pitam lično o seksualnosti bilo bi me stid.
Dakle, :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
1. Da li kad ste u vezi koristite ispod sebe peškirče ili direktno vodite ljubav na čaršavu?
2. Da li ste doživele vaginalni orgazam sa devojkom. Ako jeste da li je to bilo uz pomoć prstiju ili nekog pomagala?
3. Kakav zvuk ispuštate tokom orgazma i vođenja ljubavi?
4. Da li vam se desilo da se tako jako uzbudite na neku osobu da ste 'morale' po hitnom postupku da nađete prvo slobodno mesto da izmasturbirate?
5. Da li bi ste bili kadri postaviti ova pitanja ljudima u 4 oka (partner se ne računa)?
6. Da li doživljavate skvirting?
7. Da li postoje žene koje ne masturbiraju (a da to mogu potvrditi iz ličnog iskustva, a ne 'znam ja tamo neku')? :hypno:
KAKO jbt? :shok: Ja sam mislila da ne postoji osoba koja ne masturbira.. :iskolachen:

E da dodam i ja jedno pitanje? Mogu?

ZASTO SE POSTAVLJA PITANJE O VAGINALNOM ORGAZMU I ZASTO JE PENETRACIJA NE TAKO CHESTA U ZENSKOM SEXU I ZASTO JE VAGINALNI ORGAZAM TOLIKA RETKOST????? KADA NEMA PENETRACIJE DOVOLJAN VAM JE SAMO JEZIK DA BISTE DOSLE DO ORGAZMA???

Ovo sam prosto morala da pitam posto sam do skoro zivela u zabludi da sve devojke uzivaju u penetraciji i da sve mogu da dozive vaginalni orgazam, ali sam videla da neke cak NE VOLE penetraciju!
Korisnikov avatar
By toni79
#1666831
Originally posted by Zwezdica

ZASTO SE POSTAVLJA PITANJE O VAGINALNOM ORGAZMU I ZASTO JE PENETRACIJA NE TAKO CHESTA U ZENSKOM SEXU I ZASTO JE VAGINALNI ORGAZAM TOLIKA RETKOST????? KADA NEMA PENETRACIJE DOVOLJAN VAM JE SAMO JEZIK DA BISTE DOSLE DO ORGAZMA???

penetracija je dio svakog mog sexa :federi:
Korisnikov avatar
By hlaefdige
#1666832
7. postoje. ja nisam masturbirala tu negde do dvaes' neke...


@zwezdica...jel to retoricki jer ti je neobicno ili stvarno pitas "zasto"?
Korisnikov avatar
By Zwezdica
#1666833
Originally posted by toni79
Originally posted by Zwezdica

ZASTO SE POSTAVLJA PITANJE O VAGINALNOM ORGAZMU I ZASTO JE PENETRACIJA NE TAKO CHESTA U ZENSKOM SEXU I ZASTO JE VAGINALNI ORGAZAM TOLIKA RETKOST????? KADA NEMA PENETRACIJE DOVOLJAN VAM JE SAMO JEZIK DA BISTE DOSLE DO ORGAZMA???

penetracija je dio svakog mog sexa :federi:
I mog isto, zato i pitam..

Kakav je to sex kada ne mozes da gurnes prste u onu divnu vlagu????? :wow: Napalila sam se sada.. Uh.. :wow:
Korisnikov avatar
By Zwezdica
#1666835
Originally posted by hlaefdige
.


@zwezdica...jel to retoricki jer ti je neobicno ili stvarno pitas "zasto"?
I jedno i drugo, ali zaista me zanima KAKO to i ZASTO?
Bas bi bilo lepo da mi to iscrpno pojasnite, posto sam ja sa svakom devojkom imala medjusobnu penetraciju i ne mogu da zamislim sex samo sa jezikom..
Korisnikov avatar
By Lepa Krepa
#1666837
Originally posted by hlaefdige

@zwezdica...jel to retoricki jer ti je neobicno ili stvarno pitas "zasto"?
ja mislim da se stvarno pita. vi'š kako se razgalamila.
Korisnikov avatar
By Zwezdica
#1666841
Originally posted by Lepa Krepa
Originally posted by hlaefdige

@zwezdica...jel to retoricki jer ti je neobicno ili stvarno pitas "zasto"?
ja mislim da se stvarno pita. vi'š kako se razgalamila.
Nisam se razgalamila, samo vam privlacim paznju velikim slovima. :) Hocu da cujem odgovore.. :)
Korisnikov avatar
By Winter
#1666865
1. Da li kad ste u vezi koristite ispod sebe peškirče ili direktno vodite ljubav na čaršavu?
nema veze, nema sexa, nema peškira, nema čaršafa (ja sam uvek mislila da se kaže čaršaF, e ne čaršaV..jer mi je ovo drugo kao začarani šav)
2. Da li ste doživele vaginalni orgazam sa devojkom. Ako jeste da li je to bilo uz pomoć prstiju ili nekog pomagala?
kako rekoh, nema veze, nema devojke...nema devojke, nema orgazma sa devojkom......nema orgazma sa devojkom, nema ni prstiju, ni pomagala
3. Kakav zvuk ispuštate tokom orgazma i vođenja ljubavi?
sinimiću se sledeću put, pa ću postaviti na youtube, da svi možete da čujete :oskar:
4. Da li vam se desilo da se tako jako uzbudite na neku osobu da ste 'morale' po hitnom postupku da nađete prvo slobodno mesto da izmasturbirate?
ne, desilo mi se da se spetljam kad sam pricala sa tom sa avatara ti, pa se onda spetljala ona, ali mislim da nijedna posle nije drkala
5. Da li bi ste bili kadri postaviti ova pitanja ljudima u 4 oka (partner se ne računa)?
bila bih, kad bi ljudi imali 4 oka, ali ja takve jos nisam srela :lol:



i izvini, nisam se izdrzala od parAdiranja.....forum dozivljavam kao svoj licni teatar :hamlet:

uglavnom, sexa ima bez penetracije....e sad da li je to bas sex ili samo orgazmicko iskustvo, ja vam ne bum znala reci...kao sto rekoh ne sexam se.... :psiholog:
Korisnikov avatar
By Lepa Krepa
#1666866
Originally posted by Zwezdica
Hocu da cujem odgovore.. :)
pa može to i bez da se viče.
aj' evo ti odgovora:

ZASTO SE POSTAVLJA PITANJE O VAGINALNOM ORGAZMU I ZASTO JE PENETRACIJA NE TAKO CHESTA U ZENSKOM SEXU I ZASTO JE VAGINALNI ORGAZAM TOLIKA RETKOST????? KADA NEMA PENETRACIJE DOVOLJAN VAM JE SAMO JEZIK DA BISTE DOSLE DO ORGAZMA???

- neam pojma zašto se postavlja pitanje, to bi morala da ti rekne postavljačica.
- neam pojma ni koliko je česta penetracija u ženskom seksu, možda ima neka studija na tu temu.
- ne znam ni koliko je redak vaginalni orgazam, ali pretpostavljam da je ređi od onog "klitorisnog" zato što je klitoris jedan vrlo usko specijalizovan organ, sa najviše nervnih završetaka i najosetljiviji je na stimulaciju.
- pa, ni jezik mi nije od velike pomoći, osim ako ne pripada nekom izuzetno talentovanom čeljadetu. ja sam, grdna, tol'ko digitalizovana, da mi čak i orgazam od prstiju zavisi. :lol:
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!