Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Za ljubitelje sporta, i one koji se bave sportom...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Savrsheno_nesavrshen
#1290609
Originally posted by DooFFKe
Ako ako!
Treba joj josh vremena za rehab. :)
Zasto ako,ako?!


Bojkotujem Anine mecheve dok ne osvoji turnir iz I kategorije! Ne zvao se ja Savrsheno_nesavrsheni! :pms:

a i ne zovem se tako...
Korisnikov avatar
By Berserker
#1290712
Dosta o Ani!

Moramo da posvetimo paznju NOVOJ ZASTIN ENAN - JELENI JANKOVIC!! :carica:
Korisnikov avatar
By Sunce
#1290761
Originally posted by Marvin
Jeste divno. :yes:

Ja ne znam ni jedu teniserku a ni tenisera koji znaju tako naglo i sa toliko snagom da "zapnu".

A i čini se da nema više najnjavog deteda.
Kako oštro je počela da gleda protivnice... Šarapovu je zajebala...
Zna to da uradi i Venus, i Serena, Marija i Safina. Samo dete Ana nikako da shvati da u nedostatku tih udaraca treba da smisli plan B. Stvarno steta za haljinu, fenomenalna je!!!

Ako je Ana sa Verdaskom - pisi propalo.

Slika
Slika


Pogledah onu reklamu za Super Hero. Jelena je najstidljivija od svih, to se jasno vidi. :blush: Vrednica.
Korisnikov avatar
By Marvin
#1290767
Ne znam bаš Sunce... tolikom silinom, tako precizno i 10ak poena za redom (a posle traljave igre iz gema u gem)... ja to još nisam viđao...
To za plan B, to naravno...
Korisnikov avatar
By Sunce
#1290771
Ma hajde, seti se Serene. Ja secam njenih meceva i direktnih vinera sa osnovne linije.

Citao sam negde da je Ana od samog pocetka bila talentovana za forhend, tacnije strucnjaci su joj rekli da ima strasno jak udarac. Isto tako, Jelena je pricala da joj je bekhend isao od ruke cim je uhvatila reket . :) Anina visina igra veliku ulogu i u jacini udarca i u servisu.
Korisnikov avatar
By Sunce
#1290786
Rekao sam vam vec da sam sanjao Serenu kako gega. Kao gega a onda dobro trci. Sta li to znaci? Doci ce do finala, a onda izgubiti? Nece doci do finala? Tko zna.
Korisnikov avatar
By Lunja
#1290790
Sustra igraju sestre W. :grebanje:

Venus vec ima dve pobede sigurno ide u polufinale.
Istrosila se danas protiv Dementieve.
Serena tek sutra igra svoj drugi mec, ZELJNA je pobede... :ugriz:


Je l' sme neko da se kladi na Venus da ce sutra savladati sestru? :lukavi:
Korisnikov avatar
By Sunce
#1290792
A mozda ce se sestre dogovoriti i ugovoriti: Serena da pobedi.

U al' Serena lepo cupka - pravi sitne korake.
Korisnikov avatar
By Lunja
#1290794
Originally posted by Sunce
A mozda ce se sestre dogovoriti i ugovoriti: Serena da pobedi.
Ma neeee, otkud ti takva ideja! :hand: Ne bi to one nikad uradile. :D
Korisnikov avatar
By Noctis Lucis Caelum
#1290871
6:2 6:4 za JJ ofcourse :)


Inače ne mogu da opišem koliko mi je Zverka simpatična kad se nervira. I kako je tako neurotično viknula na sudiju YOU ARE STUPID! :drama:
Korisnikov avatar
By Berserker
#1290873
Originally posted by Sava_Savanovic
I kako je tako neurotično viknula na sudiju YOU ARE STUPID! :drama:

MOLIM? :shocked:
Korisnikov avatar
By Berserker
#1290885
Samo da Jeca dobije josh jedan mech. :)

U polufinalu igratje protiv jedne od sestara, a poshto one ne vole smarachice kakva je Jeca, mogu da se usudim da kazem da Jeca ima lepe shanse za finale.
Na kraju krajeva, jeste li pogledali igru Venere? Uzas!
A Serena je bila neshto bolja, ali da joj je protivnica bila Jeca, namuchila bi se.
--------------------------------------------------------------
Na kraju krajeva, od svih teniserki samo Vera i Jeca su bash lepo pochele.
Elena - ono je bio uzas sa Venerom.
Serena - protiv Dinare nije igrala naj.
Venera - jedva nashla svoj servis
Ceca - shta da kazem...
Dinara - udarila je meca samo tako :shocked:
----------------------------------------------------------------

Inache, ne bi me chudilo da se Vera, kad u petak bude videla Jelenu, samo okrene i natrag u svlachionu. :lol:
Korisnikov avatar
By Berserker
#1290898
Daj odluchi se!
Mnogo mi je bitno! :)

A za polufinale ne brinem... Chak i ako izgubi Jeca, znam da tje to biti muchenje za neku od sestara. Toliko.

Znamo shta je bilo na US Openu. Da je otishlo finale u 3. set...
Znamo da Venus voli teniserke nalik njoj. Isto i Serena. Ali Jeca to nije.
Dakle, samo da prodje u SF.

Inache, njena saputnica u SF tje biti njena po igri bliznakinja - Vera. :)
Korisnikov avatar
By Sunce
#1290902
Samo da Jelena pronadje svoj servis. Sta je vazno u igri sa Kuznjecovom: Jelenin servis, bekhend paralela. Na nekom snimku iz Pekinga je voditeljka - teniserka rekla da je Cecin forhend jaci kada ga udara sa bekhend strane, dakle kad joj priotivnice salju loptu na bekhend a ona se namesti za forhend.

Jelena znaci u Dohi igra polufinale RG, finale Pekinga i Moskve. Voleo bih da se u finalu nadju Jelena i Serena, a da je Jelena dobije sa 6/2 6/0.
Korisnikov avatar
By Berserker
#1290911
Originally posted by Sunce
Samo da Jelena pronadje svoj servis. Sta je vazno u igri sa Kuznjecovom: Jelenin servis, bekhend paralela. Na nekom snimku iz Pekinga je voditeljka - teniserka rekla da je Cecin forhend jaci kada ga udara sa bekhend strane, dakle kad joj priotivnice salju loptu na bekhend a ona se namesti za forhend.

Jelena znaci u Dohi igra polufinale RG, finale Pekinga i Moskve. Voleo bih da se u finalu nadju Jelena i Serena, a da je Jelena dobije sa 6/2 6/0.
Kod sestara nije bitno.
Jeca tje ih namuchiti, one ne vole smarachice tj. maratonke.
To shto je Sera izjavila da je trenirala dosta od USO-a nishta ne znachi, jer njoj i Veneri dugi poeni ne odgovaraju, i nisu unapredile svoju igru, tj. spremile igru za SEC.
Venera je totalno pukla sa Elenom - jedva nadje servis.
Korisnikov avatar
By Savrsheno_nesavrshen
#1290952
Originally posted by Sunce
Samo da Jelena pronadje svoj servis. Sta je vazno u igri sa Kuznjecovom: Jelenin servis, bekhend paralela. Na nekom snimku iz Pekinga je voditeljka - teniserka rekla da je Cecin forhend jaci kada ga udara sa bekhend strane, dakle kad joj priotivnice salju loptu na bekhend a ona se namesti za forhend.

Jelena znaci u Dohi igra polufinale RG, finale Pekinga i Moskve. Voleo bih da se u finalu nadju Jelena i Serena, a da je Jelena dobije sa 6/2 6/0.
ne preteruj :P

Ja mislim da ce Jeca pobediti Zvonarevu ali ne verujem da ce biti tako lako kao sto vi mislite...

Prognoziram jedan tie break. :)


Jaoj,bilo bi lepo da Jeca osvoji turnir.:dancingfever:
Korisnikov avatar
By Noctis Lucis Caelum
#1290960
Originally posted by DooFFKe
Originally posted by Sava_Savanovic
I kako je tako neurotično viknula na sudiju YOU ARE STUPID! :drama:

MOLIM? :shocked:
Zar nisi gledao onu prepirku sa sudijom kada joj nije dozvolio da traži čelendž? Počela je da mu recituje pravila (tj bolje reći "pravila") i kako on nije popustio, okrenula se i na sav glas se prodrala "you are stupid" :avalon: Toliko mi je bila simpatična da ne mogu da opišem.
Korisnikov avatar
By ROYAL
#1291127
Ma ljudi JJ osvaja turnir, sta se stresirate, ima da ih metlom skupljaju po terenu kad Jeca zavrsi sa njima svima koliko ih ima!
Korisnikov avatar
By Berserker
#1291276
Originally posted by Sava_Savanovic
Originally posted by DooFFKe
Originally posted by Sava_Savanovic
I kako je tako neurotično viknula na sudiju YOU ARE STUPID! :drama:

MOLIM? :shocked:
Zar nisi gledao onu prepirku sa sudijom kada joj nije dozvolio da traži čelendž? Počela je da mu recituje pravila (tj bolje reći "pravila") i kako on nije popustio, okrenula se i na sav glas se prodrala "you are stupid" :avalon: Toliko mi je bila simpatična da ne mogu da opišem.
Ma jesam to odgledao, ALI NISAM CHUO. :(
By Ulix
#1291436
Originally posted by Lunja
Sustra igraju sestre W. :grebanje:

Venus vec ima dve pobede sigurno ide u polufinale.
Istrosila se danas protiv Dementieve.
Serena tek sutra igra svoj drugi mec, ZELJNA je pobede... :ugriz:


Je l' sme neko da se kladi na Venus da ce sutra savladati sestru? :lukavi:
Odgledao sam prvi set Venus vs Elena juce i toliko su bile dosadne, da sam zaspao. :cekam:
By Paranoid Androgynoid
#1291437
Originally posted by Savrsheno_nesavrshen
Originally posted by Sunce


Slika
Slika



Divna je! :love:


stvarno je nalepsha!!!!!!!! :)

:sigh:
jos kad bi lepota bila dovoljna da je progura u finale bila bi uvek prva i uvek najlepsa, dodje mi da kazem r.i.p. kako je uzasno odigrala ovaj turnir..
mora da smrsa opet i mani se onog verdaska, necemo njega nego NJU i u OVOJ pozi na turnirima! :rida:
Korisnikov avatar
By Sunce
#1291441
Ne treba da smrsa!!! Upravo zato sto je izgubila stomacic, izgubila je snagu i igru!

"I don't like to complain, but ever since I came here I wasn't feeling really well," Ivanovic said. "I got a virus and I had pain in my throat. So from the first day I wasn't feeling so good.

"It was very hard for me to breathe, and I was feeling very dizzy and light headed so it was very tough.

"I couldn't eat much for the last couple of days, and with the lack of energy it was a little bit hard. Towards the end of the third set I still had chances, but she was the better player."




Mozda da bi bila lepa za rodjendan. :nesiguran:
By Ulix
#1291445
Ma nema ona fizickih problema. Ona je :lood: .

Pred kraj meca sa Zvonarevom je imala par takvih vinera da me je ostavila bez daha. To se ne desava dehidriranim teniserkama sa virusnom infekcijom. :nokti:
By Paranoid Androgynoid
#1291447
ali..
za ovaj turnir je dobila stomacic.. ili mi treba nova dioptrija? :nesiguran:
i te ruke, manje su bile nekako do pre par meseci, cini mi se da zato sada manje tj. teze trci i propusta lopte koje ranije nije propustala, bejavsi na onom 'vrhuncu' oko RGa.. ne znam.
mutna mi je potpuno nesto.. i grimase koje pravi za vreme meca, ja ne pamtim da se Ana manje smejala nego u oba ova Doha meca zajedno :(
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!