Stranica 1 od 1

The Country Teacher (2009)

Poslato: 28 Okt 2009, 11:49
od Sunce
U Dvorani kulturnog centra se daje film "Seoski ucitelj" (CZE/ FRA/GER).

Sinopsis

Nadareni mladi učitelj zapošljava se u seoskoj školi gdje upoznaje mladu majku i njezinog problematičnog 17-godišnjeg sina. S majkom razvija dubok prijateljski odnos u kojem ih povezuju zajedničke dvojbe, nade i čežnja za ljubavlju. Kada mu u posjet dolazi bivši partner, uskoro shvaća da u selu nitko ne zna da je seoski učitelj gay, te da gaji intenzivne osjećaje spram sina svoje prijateljice. Njegove ljubomorne reakcije pokreću lanac događaja koji će pred velike zahtjeve postaviti unutrašnju snagu i suosjećanje sva tri lika: učitelja, žene i njezinog sina.

http://www.moj-film.hr/film/info/seoski-ucitelj

Poslato: 28 Okt 2009, 22:04
od Hans
Do kada se daje, izvinite?

Poslato: 28 Okt 2009, 22:27
od Srklet
gledam to next week. ne mogu reci da me bas intrigira, al eto... :shrug:

Poslato: 30 Okt 2009, 23:46
od Sunce
Film je jako miran. Meni je lepo legao, mada ne mogu a da ne priznam da me neke stvari nisu nervirale. Pre svega umrtvljeni ritam, posebno na pocetku. I mozda neke scene koje su preterano banalne, i naivne. Imao sam utisak kao da je devojcica 4. razreda osnovne skole pisala scenario - devojcica Vukovac.

U svakom slucaju, u filmu mozete da gledate poradjanje krave, tj, tele koje dolazi na svet.

Glumica je odlicna!

Postoji scena u kojoj ucitelj polako prilazi mladicu dok spava, pa mu prislanja glavu, pipka zatim za kitu itd. :blush: Decak to primecuje i ljutito bezi.


Najsmesnije je sto sam posle filma izjavio: "Pa ne znam, ja verujem da bih se prepustio."

:smeh:

Poslato: 30 Okt 2009, 23:52
od Sunce
I naravno, neizbezni gej motiv:

ucitelj i ucenik

Slika

Poslato: 05 Nov 2009, 17:16
od castor
gledao

upisujem se :)