Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Legalizacija, usvajanje i odgajanje dece, gej partneri...

Moderatori: Stripi, Moderators

Korisnikov avatar
By trazimdonora
Antibiotic
To kaka sam ja genetski materijal, za muskarca koii zaista zeli ovakvu pricu, zeli detence i zeli da se ostvari u ulozi oca... taj muskarac ce svakako znati ko sam i kakva sam ja... a drugi kazu da sam jedna nasmejana, pozitivna, vedra zena....
:-) :trampolina:
Korisnikov avatar
By Kiborg
Slažem se sa tvojim razmišljanjem.
Da imam nameru da se umnožavam, ja kao peder bih tražio isključivo neku lezbejku da načinimo jedno bebče.
By baxy
cao...pokusavam i ja da nadjem lez curu zbog deteta...za godinu dana pokusavanja samo je jedna cura bila ozbiljnija,ali i sa njom nisam ostvario kontakt face to face :) :nesiguran:
By Sixto
MA NIJE VAM OVO BANKA SPERME OVDE AMAN! :lol:
Korisnikov avatar
By svemirskimajmun
Its not? :shok:

ja promasio
mislEo da jeste

nista onda
moracu sam da napravim dovoljno materijala za celu banku
Korisnikov avatar
By Anhedonie
ali praviti dete da bi imao paravan za "medju heteroseksualce" :barf: koji stepen iskoriscavanja tudjeg zivota.
Korisnikov avatar
By RetributioN
ja tu već vidim kako gule kožu od decu kad porastu malo da naprave paravan za pozornicu od pergamenta

NOVOSTI ----> mali i lični oglasi: tražim decu za paravan
Korisnikov avatar
By emo_haos_
kako smo svi brzi da osudimo, ccc.

prvo devojka/žena je rekla da joj je potreban DONOR a ne otac, a ukoliko bi neko želeo da bude i više od donora (otac) ona bi se i tome obradovala.

ne znam na osnovu čega ste doneli (pojedinci) zaključak da dete treba zbog paravana, da bi se uklopila u heteronormativnu sliku. možda to i jeste slučaj, ali nije napisala nešto što ukazuje na to (ili je pak meni promaklo).

@trazimdonora: nadam se da si malo bolje promislila šta tražiš. prvo, da li upšte znaš šta je porođaj i šta te sve čeka nakon porođaja? (nadam se da imaš čvrstu podršku, roditelji, rodbina, ili prijatelji, ali nekoga moraš imati uz sebe!). drugo, nije slučajnost što ljudi inače ne traže na taj način oca svoga deteta. razmisli o rizicima.

takođe, i svi zainteresovani momci sa foruma neka razmisle dobro. ta devojka može biti neko sasvim drugi ko se lažno predstavlja. pamet u glavu.

i za kraj: srećno svima! :pegla:
Korisnikov avatar
By RetributioN
ovo za paravan je zbog baksija (newbe) nekoliko postova iznad nista licno
Korisnikov avatar
By emo_haos_
^ sad vidim njegovu temu. ali opet ne vidim da se devojka složila sa takvim scenariom.
Korisnikov avatar
By Andre87
Tek sad vidim ovu divnu temu! :) Pozdravljam odluku jer sam bio u slicnoj situaciji.Nazalost nisam genetski muskarac(imam zensko telo koje mi je omogucilo da rodim dete),ali mogu da ti pomognem savetom:Uci strane jezike i zaobidji klinike i ljude koji tu ideju ismevaju.U mom slucaju,upoznao sam odgovarajucu osobu u Kini,jer tamo (mozda zbog tradicionalnog vaspitanja,postovanja prema precima itd) veci broj pripadnika LGBT populacije razume potrebu za potomstvom.Kad uocis pravu osobu koja ima ili pozitivan ili neutralan stav..ne odustaj!!Ja sam imao srece,decko je pametan i prelep,zeleo je dete...crte lica i karakteri su nam se uklopili.Dobili smo sina(da ti ne pricam celu pricu,umalo da nam ga ukradu..to je druga strana tradicionalnog vaspitanja i polise jednog deteta...neki ljudi bi pre ukrali tudjeg sina nego odgajali svoju cerku...ali proslo je i to)Dakle ne odustaj! Zelim ti svu srecu i da se opet oglasis u ovoj temi i javis da si dobila dete i time motivises i druge!Pozzz
Korisnikov avatar
By trazimdonora
Hvala Andre 87! :)
Sudeci po ovome sto sam procitala, rekla bih da zaista ima jako puno poremecenog svega, izopacenih razmisljanja, i vrlo velikih problema sa komplexima! Cast izuzetcima!
Znala sam da ce biti raznih pljuvacina ovde ali bas na ovaj nacin i ovoliko nisam...
Hvala hrabrim muskarcima koji mi pruzaju podrsku u ovoj mojoj potrazi, a svima vama koji ste ogorceni, ljubomorni, puni komplexa i mrznje.. zelim da sto pre iz toga izadjete, jer to je vrlo zabrinjavajuce i tuzno!
Bogu hvala, sto jos ima normalnog i zdravog sveta!
:B :tamoamo:
By Sima1979
Devojke,
da li ima neka od vas, koja nije srecna zbog privlacenja istom polu. Ja sam nazalost tako rodjen i najiskrenije sam nesrecan. Nemojte pokusavati da me ubedite u suprotno, posto ja zavidim ljudima koji imaju svoje porodice, decu, koji mogu putovati sa svojim partnerom gde hoce, da se druze sa drugim parovima. Deca su mi najbolnija tacka, otkad sam postao svestan, molim se Bogu da me preobrati i da zasnujem svoju porodicu, da mi neko javi kako cu postati otac, da mogu da se budim nocu i da brinem za svoje potomstvo kao svaki srecan roditelj.
Da li na ovom forumu postoji devojka, koja zeli da se upoznamo i da pokusamo da pocnemo zajednicki zivot. Necemo imati odnose kao drugi parovi, ali cemo bar moci da zivimo normalan bracni zivot, da obradujemo roditelje i prijatelje svadbom, da se medjusobno podrzavamo i Najbitnije da dobijemo decu. Naravno da nikaad necemo nikome priznati za ovaj dogovor. Ja licno bih bih postao najsrecniji covek na svetu kada bi mi javili da cu postati otac i da imam normalnu porodicu.
Da probamo zajedno ... moj mail je zelim.porodicu@gmail.com" target="_blank
Korisnikov avatar
By Vel boy
Sima1979, znaš,mi ovde ne trpimo autohomofobiju, tako da si promašio forum. idi na dverjanski neki, jer ovoliku količinu homofobije od jednog geja mi nismo dužni da trpimo, a ti si najdirektniji autohomofob a da ja pamtim da se javio.
ima više načina kako biti i otac i roditelj i gej ujedno, ali ti ništa ne čitaš,i ukoliko nastaviš s ovim autohomofobičnim sranjima, ja lično ću se potruditi da te banuju. pa ti vidi.
Korisnikov avatar
By haemoglobin
dear god pa da sam zena koja trazi donora sperme, ispitao bih sve o toj osobi, istoriju bolesti, istoriju bolesti u porodici, eventualne predispozicije za neke bolesti.. aman ljudi, pa nije to samo sipaj u mene k'o u nerotkinju pa ce nesto da se primi.
Ajmo malo citanja genetike
By DONor
Ako neko zna ovu devojku, ili jos neku devojku sa istim ciljem...ima nas jos sto bismo bili ocevi
By liambg
Jako bih voleo da postanem otac. Ne zbog okoline nego zato sto mislim da bih uzivao u roditeljstvu i da bi me to usrecilo. Da li neko ima neku ideju gde bih mogao da nadjem devojku za tako nesto? Postavio sam oglas na GS, chatovao sa lezbejkama na chatu ovde, bio u Libidu, pitao neke poznanice... i nista.
Ako bi nekao ovde htela to da uradi, neka me slobodno kontaktira.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!