Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: Hys., Moderators

Moje istrazivanje fetisha ide sporo, korak po korak. Uz pravilo da je dobro sve probati. Bar dvaput.
Najprije sam otkrio da me privlace blago dominantni muskarci, iako to nikad nije imalo toliko veze sa izgledom koliko sa energijom koju isijava muskarac. Ili zena. I uzivao sam, sa svakim novim iskustvom isao jos korak dalje, pomjeranje granica donosilo je nove uzitke, i iako sam i dalje cesce upraznjavao "vanila" sex, malo zestine je postalo must :)
A onda sam upoznao jednog tipa, koji je po slikama obecavao kao, da prostite, dobar jebac, misicav, kratko osisan sportski tip sa pristojnom kitom. Medjutim, kad je dosao kod njega, bio je toliko pogubljen da smo zavrsili tako sto sam ja karao njega, sto prstima, sto dildom, sto kitom. Ali sam mu ujedno i radio sve ono sto sam zelio da uradi on meni. Mislim da je bio prilicno iznenadjen, u jednom momentu je imao neku facu kao da ce skoro da zaplace, pogotovu kad sam ga iz sve snage pljunuo u lice pa ga onda ljubio jos jace :)
Enivej, shvatio sam da sam stvarno uzivao u tome, i od tada sam, uglavnom sasvim slucajno, bivao vise puta dominantan, nekoliko puta otisao mnogo dalje nego sto sam kao submisivan ikada mogao, sto ne znaci da sam se odrekao bilo koje od ove dvije uloge. Sa razlicitim muskarcima, naravno - i vremenom napravio neke razlike u zavisnosti od toga kako se igram.
NPR, kao dominantan obozavam igracke, imam vec omanju kolekciju raznih pomagala, dok kao sub jedva da ponekad bude ukljucen dildo. Kao dominantan sam uglavnom cutljiv i fokusiram se ne dodir i akciju uz eventualno kratka naredjenja, dok kao sub poludim od srece ako je muskarac ili zena kreativan/na u izboru svog "dirty talk" repertoaru :)
Sto me i napomenu, sa obozavam dominantne zene - ali me ne privlaci da sa njima budem na drugoj strani lanca :)

Da li ima nekog slicnog na forumu, ili prosto nekog ko bi se ukljucio u diskusiju?:)
Korisnikov avatar
By Madonna
Ja jedva cekam da mi se probudi jos nesto sem ove pasivne dominantosti ako to tako mogu da nazovem. Nije kao da mi gori pod nogama, niti osecam ne znam kakvu potrebu, samo mi je versatilnost po pitanju seksa uvek bila najbolja i nekako "prirodna" opcija a vec nekoliko godina sam zabijen u jedan cosak i ne mrdam.
Korisnikov avatar
By ZlatnaPtica
Kad sam aktivan ja dominiram, kad sam pasivan ja... sub, sub... Submisiram? Subsidiram? Sublimiram? Bivam submisivan.
Korisnikov avatar
By CokoladnaBananica
Nevjerovatno je kako sebe mogu da prihvatim u objema ulogama bez problema, dok sa druge strane ne mogu da se sa istim muskarcem igram na oba nacina.
Imam jednog super fakbadija, s kojim se gledam vec nekoliko mjeseci. Nismo se nikada mnogo igrali, ali mi je bio savrsen za ovu zimu ( :giggle: ) jer ima odlicnu kitu, aktivan i izdrzljiv - a povrh svega uvijek se trudio da mi ugodi i radi mi sve te sitne stvari koje volim da mi rade:) Bez drame i romantike, super sex uz povremenu bleju sa vinom i dzointom.
I onda mu ja nedavno pokazem svoj novi kostim za Wasteland koji sam sam napravio. E sad, kostim je definitivno pravila moja submisivna polovina - gornji dio je mreza lanaca sa ručkom na ledjima (pogodnom za drzanje s ledja :giggle: ) a donji dio suknja/kecelja od crnog lasteksa. Medjutim, njemu je to izgleda bio okidac za neku sasvim drugu fantaziju, koja je ukljucivala mnogo dominacije ali na pogresnoj strani lanca :)
I onda je sinoc dosao kod mene, vanila sex vise nije dolazio u obzir, da mu podlegnem na bilo koji nacin jos manje - a nekako me ne inspirise da ni da dominiram njime jer..pa ne inspirise me. Umalo mi je unistio cijelu fantaziju kostima za zurku.
Korisnikov avatar
By haemoglobin
ja ne mogu nikad da budem submisivan..jebes ga, i kad sam recipijent kurca, ja skacem po istom... ne mogu da dopustim da mi jebac fejluje pa ja njega izjebem ankom sto bi se reklo

:pegla:
Korisnikov avatar
By gossip
kod mene je to stvar energije i raspolozenja

uzivam i prepustim se u svakoj mogucoj ulozi
By urke145
O dobro je... ja se bas zapitah sta se samnom desava i da li sam jedini koji se pronalazi u obe uloge.

Naime godinama sam bio akt i izrazito dominantan. Cak sam imao lika koji mi je samo sluzio za zestoku akciju gde je on bio totalno podredjen.

U jednom trenutku sam osetio potrebu da i meni neko radi to sto ja radim.

E sada ti stupa na scenu problemcic sto me uopste ne lozi da budem pasivan u analnom seksu tako da gotovo svaki dominantni aktivac jednostavno ne zeli akciju u kojoj ce moci sa likom sve osim da ga kara. Takodje neki ljudi tu prave jasnu podelu i lika sa kojim ce biti dominantni ne mogu da zamisle da je i on nekada bio dom pa ih to odvrati. Kao i pasivac koji je totalno sub kada je cuo da sam i ja bio sub odmah odustao jer kaze da ne moze da dozvoli da bude podredjen liku za koga zna da je u nekom trenutku i sam bio sub.

I onda mi se ponekad cini da ne znam sta hocu. Kuckam sa dvojicom likova, jednog ugovaram da budem sa njim sub, drugog dom.

Ali ipak sam mozda vise dominantni aktivac s obzirom da mi je nezamislivo da primim kitu. Jednostavno ta opcija ne postoji.
Ali osecaj kada kleknem ispred kuratog starijeg frajera ili tatice je neverovatan... izgubim se ceo.... ja koji uzivam da napusavam kao lud?!
Korisnikov avatar
By Blady
U sexu, oba.
Van sexa dominantna.
By Aven
Ne volim tu terminologiju niti izvan seksualnog konteksta. Osim ako nije isključivo stvar fetiša.

Recimo da sam aktivnija, a voljela bih biti pasivnija i prepustiti se. Mislim da je to kod mene općenito stvar nedostatka povjerenja, što se onda preslikava u/na svaki kontekst.
By Loreena
Uglavnom dominantna/aktivna. Zavisi i od druge osobe, kakva je i sta voli. Prilicno sam fleksibilna po tom pitanju. Volim da pruzam zadovoljstvo, ali i da budim neizvesnost kod druge osobe istom tom 'aktivnoscu'. Mislim da to daje posebnu car :)
Korisnikov avatar
By Hys.
"Kao i pasivac koji je totalno sub kada je cuo da sam i ja bio sub odmah odustao jer kaze da ne moze da dozvoli da bude podredjen liku za koga zna da je u nekom trenutku i sam bio sub."

Moram da priznam da i ja imam taj momenat :-/

Znam da je bezveze i da je predrasuda, ali jbg seks i zelja je u pitanju, nema tu politicke korektnosti, oko toga na sta ti se dize/spusta.
Korisnikov avatar
By 4NY K3Y
Sto se teme tice, znam nekoliko switch osoba, i to mi je sasvim ok. Whatever floats your boat, je l' te. Kontam to kao reakciju odredjenih osoba na vajb druge osobe.

Uzgred:
Slika
Korisnikov avatar
By BellyButton
I aktivan i pasivan, nikad submisivan. Jebiga, ne trpim autoritet :)
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!