Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: Hys., Moderators

Korisnikov avatar
By Sanja Steppenwolfin
#2246024
:wtf:
Jbt, pa ja bas vanilla sex smatram da je ono "vodjenje ljubavi"
(jao, Sanja je znaci dosadna u krevetu)
Meni 90% odnosa spadaju u ovu kategoriju, i to dozivljavam kao nesto lepo kada osobi koju volim to joj i pokazujem neznoscu.. A grebanje i sibanje ostavljam za praznjenje zivotinjskih potreba
Note-nista protiv grebanja i sibanja, osobe koje me vidjaju uzivo znaju na sta mislim :lol:
Korisnikov avatar
By Zwezdica
#2246066
Originally posted by hlaefdige

ispade da ne mos' kvalitetno da se jebes vise a da to nije BDSM...

mos misliti - dosadno...jebes ti to ako ti je jebanje dosadno.
Bas to. Slazem se.
Nisam cula do sada za vanila sex, ali po ovom opisu, volim. :) Volim sex u svim oblicima, zavisi od momenta. :)
Korisnikov avatar
By Hys.
#2246283
Originally posted by hlaefdige

ispade da ne mos' kvalitetno da se jebes vise a da to nije BDSM...

mos misliti - dosadno...jebes ti to ako ti je jebanje dosadno.
Vala bas.
Originally posted by bas bleu

e ja kapiram da sam zavrsila sa bdsm for good. kada naletis na full blown elektrosokove i jos neke stvari i kao i don't need to go there i know my limits now.
Full blown pesnica u vugla.
Mislim, moja reakcija na igranje sa strujom.

Al dobro, nec to niko uraditi ako ja necem.

U svakom slucaju, hocu reci da volim "vanila" seks, bdsm takodje, ne mislim da bih mogla jedno bez drugog.
I nemam problem sa tim koje su mi granice, vise sa tim da imam previse konsiderejt border patrol. Al da budemo iskreni, da nisu takvi, opet bi dobili proverbijal ful blown fist u vugla.

I da-vanila seks je kada ja osetim da je vanila. Ne mogu sada da ga analiziram nesto specijalno, i previse je licno.
By LeDeNa_
#2247362
Originally posted by unic0rn
Originally posted by LeDeNa_
...kada cujem ovde neke, ispada da je vanilla njeno vodjenje ljubavi sa sjajem u ocima, u polju lavande, dok slavuji pevaju, a vile kolo igraju, plesu lol


:krezavi: :krezavi:
Cek prvo da napisem...da se malo zezam pa da procitam postove i napisem ozbiljnije :lol:

Morala sam ovako kao prvo hahahah

Odgovor npr ovako...

a bdsm je grubo vodjenje ljubavi sa besom u ocima, u polju kopriva dok lesinari cekaju, a patuljci kolo plesu loool
By LeDeNa_
#2247375
Mozda se radi najvise o naglasavanju necega sto nema bdsm elemente - pod tim mislim razne fetise, ekstremnosti, perverzije ili kako ih vec nazvati.
Ali, ima dosta ima slucajeva.... - tako da nekome ko upraznjava u nekom odnosu sve elemente koji idu pod ova 4 slova ...njima to vanilla ili jednostavno njihov nacin ili jos jednostavnije seks, kojeg ne osecaju potrebnim svrstavati....

uff...da li?

:tumble:
By LeDeNa_
#2247381
Vanilla sex za mene je povez preko ociju i vezane ruke za krevet.
E to je takav vanilla da bi se radije smejala nego j...... lool

Seks na stolu - "neces me valjda jebati tu?"

Stipanje za sisu. "jao to boli"

Tapsanje po guzi. "jel bas moras"

Jel to?

:tornado:
By alexandermagic
#2247513
Originally posted by LeDeNa_
...

Odgovor npr ovako...

a bdsm je grubo vodjenje ljubavi sa besom u ocima, u polju kopriva dok lesinari cekaju, a patuljci kolo plesu loool
:drkanje:

Polje zamijeni s ledenom podrumskom prostorijom koja je zvučno izolirana i osvjetljena bakljama, a patuljke s Ifritima Al-Ahmarom, Burqanom, Zawba'ahom i Al -Mazhabom npr. , dok se u pozadini čuju nasnimljeni azimeti kako bi efekat strave za roba bio potpun i nezaboravan... :lol:



Šala, je l'.
Korisnikov avatar
By Azdaja
#2247618
Originally posted by LeDeNa_
Originally posted by bas bleu

^ne pratis na casu ;)
Originally posted by bas bleu
Originally posted by Azdaja

ako se ne smirite, ja cu vas kikovati u glavu dok vas hlaef jebe na sred crkve...
i evo definicije bdsm seksa za kojom smo tragali :lol:
hahahahhahhaa

looooooool

ne znam onda lol

Ja ne znam sta drugo vanila.... do sladoleda ili pudinga.



ne znam za vas, al' ja ovo skroz mogu zamisliti... :pervert:


ont. zasto se "obican" seH zove vanila? zasto nije cokolada? :milkacanic:
Korisnikov avatar
By HalfJack
#2283661
ultraviolet napisao:ali vanila jebanje je lepo <3
Thank you. Nisu svi za bonding, S&M itd...

OT: Nemam fetiše. :maska:
Korisnikov avatar
By belch
#2284039
bondage, ne bonding :)
mada nisu svi ni za bonding :D

:grammar nazi:
Korisnikov avatar
By Incubus
#2284042
U poslednje vrijeme ne mogu da smislim čistu vanillu, valjda se jebem tako samo tokom zimskih mjeseci.
Korisnikov avatar
By Mars
#2286744
Nikada mi neće dosaditi čisti vanila seks.

Sve ostalo mi ili odvlači pažnju od lepote tela sa kojim sam, ili me žulja ili zasmejava (ili sve zajedno).

Sasvim su mi dovoljne varijacije koje prate Zemljine cikluse godišnjih doba i recimo možda putovanja, npr - seks posle celog dana (ili noći) provedenog na snegu...ili seks u toku 15, 20 dana plivanja i sunčanja na moru, ili posle nekog zahtevnijeg uspona...ili...I want to kiss you in Paris...I want to hold your hand in Rome...tako.
Korisnikov avatar
By Dirrty
#2287274
Ne smeta mi bilo kakva oprema, ukoliko se ne vrti baš sve oko nje.
Uloga opreme je valjda sporedna, sex je glavno jelo?!
Mislim da sam isprobao svu moguću opremu sem ljulje :lol:

Ukoliko je loš ritam, u smislu da ga ne dobijem blagovremeno i napred i pozadi, smorim se i prođe me napaljenost.

Može naizmenično u nedogled, smena (pred)igre i sexa, celu noć... ali bitno da se očuva ritam.

Ja sam negde između vanille i s&m/fetisha.
Zavisi od raspoloženja (čitaj napaljenosti/zagorelosti), hemije i energije partnera.
Korisnikov avatar
By Galateja
#2287285
Kako ja volim kad Dirrty priča o seksu. Sa tolikom posvećenošću da čoveku bude greota da mu ne da. A i seti me nekih debatnih zimskih i proletnjih noći kada je isto ovako ćućorio samo uživo. :kiss:
Korisnikov avatar
By Synesthesia
#2287287
LeDeNa_ napisao:...Mnogi se pitaju sta je vanilla seks pa da cujem vase misljenje...

...kada cujem ovde neke, ispada da je vanilla njeno vodjenje ljubavi sa sjajem u ocima, u polju lavande, dok slavuji pevaju, a vile kolo igraju, plesu lol

Idemo?

Hvala :) )))
Its that moment when he/she is doing some stuff, and ur thinking how u should change ur old curtains.. or ur doing ur nails.. or watch a movie over his/her shoulder... Those are all the moments of vanilla sex.

:alexis: and i hate it.
Korisnikov avatar
By hlaefdige
#2287407
ne. to je ponizavanje i sebe i osobe sa kojom se jebes.

ovo sada ja lamentiram naglas - a sto se vi ljudi jebete tako? zasto to ne prekines jednostavno i kazes da ti se ne jebe i da ti je to dosadno? ja ne mogu da zamislim da lezim tako i razmisljam o necemu desetom dok neko nesto tu petlja. meni je to ponizavajuce.

mislim....odes samo. ne kapiram.




vanila nije dosadna. samo je vanila.





i ajde da ili pisemo obe reci na srpskom ili na engleskom.
Korisnikov avatar
By Tungi
#2287409
Traljanje preko odece. Satima. Pa cak i moze da ostane samo na tome :D

A volim i bestijalnost ^^
Korisnikov avatar
By Synesthesia
#2287446
hlaefdige napisao:ne. to je ponizavanje i sebe i osobe sa kojom se jebes.

ovo sada ja lamentiram naglas - a sto se vi ljudi jebete tako? zasto to ne prekines jednostavno i kazes da ti se ne jebe i da ti je to dosadno? ja ne mogu da zamislim da lezim tako i razmisljam o necemu desetom dok neko nesto tu petlja. meni je to ponizavajuce.

mislim....odes samo. ne kapiram.


vanila nije dosadna. samo je vanila.
Nope, to ti tako doživljavaš... malo je.. snobovski, donositi sud o nečijim intimnim doživljajima i pobudama.. tako generalizovano. Hm.
hlaefdige napisao: i ajde da ili pisemo obe reci na srpskom ili na engleskom.
A.. ajde da pišemo ko se kako oseća i kome se kako sviđa? :zen:
Tungi napisao:Traljanje preko odece. Satima. Pa cak i moze da ostane samo na tome :D

A volim i bestijalnost ^^
Good boy Tungi.. good boy... :alexis:
Korisnikov avatar
By stefan19
#2475657
Da, slazem se sa bothways. "Obicno" jebanje, mazenje, ljubljenje. Nezan seks...

Vanilu volim ako sam sa romanticnom osobom. Voleo sam da sednem u dvoristu sa deckom... Imali bi smo pogled na kanjon, noc, zvezde, privatnost. Uz koktel bi smo se gledali i dodirivali prstima ispod vode, a priguseno plavo svetlo bi mu tek povremeno osvetlilo lice, taman toliko da vidim srecan osmeh na njegovom licu. Onda bi smo se spontano priblizili jedan drugom. On bi mi seo u krilo, stavio noge oko ledja, ruke oko vrata i nezno me ljubio. Topao letnji vetar je pirkao a na radiju se chula Sade... Eh ta romantika...
Korisnikov avatar
By Dirrty
#2476122
:trep:

U poređenju sa mnogima (znatnom većinom onih koje sam upoznao), ipak bih rekao da sam bliže vanilli... mada sam vešt s jezikom i kukovima, pa se perverznjaci ne bune :krezavi:
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!