Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: Hys., Moderators

By DominantnaBg
Vec godinama tragam putem interneta za devojkom koja ce svoju slobodu pronaci u mojim lancima. Bilo je nekoliko njih, sa kojim sam ostvarivala fantazije, ali budimo realni -jako je malo sub lez ili bi devojaka...barem onih ostvarenih.

Kakva su vasa iskustva? Da li konzumirate bdsm ili samo pricate o neostvarenim zeljama?
Korisnikov avatar
By Anhedonie
^ upravo.

a ova ostala pitanja su postavljena na drugim temama o bdsm-u.
Korisnikov avatar
By bas bleu
jel me zajebavate ili sam samo ja dobila u2u? :lol:
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
you should feel grateful :P
mozda ceni tvoje znanje engleskog jezika
a mozda si joj zalicila na submisivnu, o ho ho!
By DominantnaBg
Ovo nije oglas vec pitanje -koliko vas ovde je u stvarnim bdsm vezama? Nisam ocekivala da cu naleteti na ovakvo negativno gostoprimstvo s obzirom na to da sam se tek registrovala i zapocela svoju prvu temu na ovom sajtu.... Bez veze...
By LeDeNa_
Originally posted by DominantnaBg

Ovo nije oglas vec pitanje -koliko vas ovde je u stvarnim bdsm vezama? Nisam ocekivala da cu naleteti na ovakvo negativno gostoprimstvo s obzirom na to da sam se tek registrovala i zapocela svoju prvu temu na ovom sajtu.... Bez veze...
Da.Registrovala si se a nisi ni procitala teme.

Prvo procitaj.

:)
Korisnikov avatar
By bas bleu
i tako ode moj imidz dominantne amazonke u kurac :sigh:
ah feck it, my name is bas bleu and all i want is a cuddle.
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
To ne mora da bude bdsm. To moze da bude i nejasni, etericni koncept vlasnistva. Ili vitestvo: jedna rec kojoj, verujem, nije poklonjeno dovoljno paznje.

Odnos u koji sam ja odavno zapala jeste odnos koji podrazumeva to da ja tu devojku dozivljavam kao ,,vise bice'', zenu koju obozavam kad je obozavam (i kad je ne obozavam), i uz defektnosti tog odnosa koji je iskrivio seksualnu praksu u ne-praksu vec razne tesko iznadjene tehnike kojima ona (ma koliko nesvesno, i ma koliko to tuzno bilo, ,,dominira'', od njene Reci zavisi sve) upravlja... gubim se. Samo hocu da kazem da je stoga ulazak u bdsm odnos za mene bio ,,prohodniji'', da kazem najizvesniji i najlogicniji ,,prirodni put''.
I izgubila sam dobro raspolozenje kojim bih dalje pisala, ali to je nacelno to.
Korisnikov avatar
By constantine
DominantnaBg
okaci sliku pa ti se neka mozda i javi :D
Korisnikov avatar
By Blond Brat
Osecam da ce se Ledena smuvati sa Dominom, jaaavlja mi se :kugla: :lol:
Korisnikov avatar
By Blond Brat
Dobro, nece se smuvati vec bicevati i polivati voskom... :sigh:
Nije mi jasno :ozbiljan:
Korisnikov avatar
By Enzo
BDSM odnos = isključivo fizički odnos.. teoretski tu ne bi trebalo biti ljubavi.. on the other hand, u praksi to zna biti drugačije :D
Korisnikov avatar
By Anhedonie
^ a zasto mislis da nema ljubavi (teoretski) u bdsm odnosu?
Korisnikov avatar
By Enzo
Originally posted by Anhedonie

As stated u mom prijašnjem postu, bdsm odnos = isključivo fizički odnos.
Dozvoli da ilustriram.
Ti i ja ga možemo prakticirati (dakle, samo se ševimo i u to smo uključile bdsm), ali da nemamo ljubavnih osjećaja između nas.
On the other hand, ti možeš bit superzateleban(a?) u mene, a mene nije briga. To je praksa koja zna pokazati drugačije. :D

A ako smo mi u vezi i seks nam je glavna komponenta definiranja odnosa kojeg imamo.. onda smo siromašne duše. :hamlet:
Ali nismo. :D
Korisnikov avatar
By Anhedonie
Originally posted by Enzo

Ti i ja ga možemo prakticirati (dakle, samo se ševimo i u to smo uključile bdsm), ali da nemamo ljubavnih osjećaja između nas.
On the other hand, ti možeš bit superzateleban(a?) u mene, a mene nije briga. To je praksa koja zna pokazati drugačije. :D
slazem se, ali i sama si rekla da moze biti sto znaci da ne mora uvek, da nije iskljucivo.

tako da MOZE biti ljubavi u bdsmu odnosu (sto se slaze i sa praksom :D )
Korisnikov avatar
By Enzo

slazem se, ali i sama si rekla da moze biti sto znaci da ne mora uvek, da nije iskljucivo.

tako da MOZE biti ljubavi u bdsmu odnosu (sto se slaze i sa praksom :D )
Krenuh od pretpostavke da je ISKLJUČIVO fizički odnos. :D I onda napisah da u praksi zna biti drugačije. :D Priznaj, Anhedonie, pitaš pitanje na koje znaš odgovor samo zato šta želiš ćakulat sa mnom. :trep:
:D
Korisnikov avatar
By Anhedonie
ma ne ne, nemam nameru da se svadjam, samo me zanima zasto tako mislis.

a i slazem se sa tobom za praksu nego meni je i u teoriji kao u praksi pa me zanima tvoje drugacije misljenje.
Korisnikov avatar
By Enzo

ma ne ne, nemam nameru da se svadjam, samo me zanima zasto tako mislis.

a i slazem se sa tobom za praksu nego meni je i u teoriji kao u praksi pa me zanima tvoje drugacije misljenje.
Ne ne, nisam ni mislila da se želiš svađat.. :D Išla sam se šalit, ali nažalost.. that bird flew in the wrong direction :D

..agreed, teorija i praksa su bliske, mada mislim da bi netko trebao pristati na isključivo bdsm odnos (dakle, fizički odnos) dok je zaljubljen u nekoga samo zato što stvarno želi biti oko te osobe pa su to zadnje strings za koje se hvata da se može hejngat s tom osobom. Ali mislim da to ne može trajat forevaaa.
Korisnikov avatar
By Anhedonie
aaa... a ja mislio ti izjednacila ova dva generalno :doh:

BDSM odnos = isključivo fizički odnos
odnosno da je svaki bdsm odnos iskljucivo fizicki :doh:
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
da je iskljucivo fizicki, ne bi bio moguc kao takav.
uz rizik da zazvucim nepristojno: bas mi se jebe da mi neko po meni ni od kuda, ili da gazi moje lepo lice.
Korisnikov avatar
By Anhedonie
Ma niko nije rekao da jeste nego ja pogresno shvatio post.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!