Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: Hys., Moderators

Korisnikov avatar
By Hys.
(prepisano sa http://www.butch-femme.com/portal/forum ... hp?t=18279 )

...the belt.

...more marks.

....and than some more marks.

Lovely colours of blue and green and red.

Did I say belt?

And than some more belt.

Miris koze.

I najvise od svega, onaj trenutak kada me ljubavnica pogleda "onim" pogledom i ja skapiram da moze svasta da bude, i za taj jedan divan sekund, se istinski uplasim.

E, to, bas to ocu sada odma sada odma.
Korisnikov avatar
By Blady
..nails on my back ...Ako sam dobro shvatila temu...
Korisnikov avatar
By hlaefdige
peace. space. peace. genuine solitude for a while. peace. space.
Korisnikov avatar
By bas bleu
theblindfoldtightbondsnotknowingwhatcomesnextapartfromtheobviousobviouslyfreedomthroughoblivionandafuckinggoodcryafterwards
Korisnikov avatar
By Hys.
Originally posted by Black Lady

..nails on my back ...Ako sam dobro shvatila temu...
Ti jesi :D

Hlevdije nije al ne sumnjam da je toga svesna :lol:

ot:

...simetriju.

Sve sto imam levo sada hocu desno...
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
I could use some herbal tea, billiard playing and a hard core doggy-style fuck. :cigareta:
Korisnikov avatar
By Wilhelmina
Mrzecu sebe kasnije zbog onoga sto cu da napisem...
Ako obrisem post, kucka sam...

Ja bih, ja bih... good, old-fashion girl-on-boy action.

Jbm ti biseksualnost...
Korisnikov avatar
By hlaefdige
I would not mind being over the boy, either...:sigh:
Korisnikov avatar
By Hys.
...a really, really, good beating.

Bez lisica, bez ikakvog jebenog bondage tripa, samo tu tako da moram da stojim i ojha.

God damn.
Korisnikov avatar
By svejedno
sesidatimesimsesidatimesimsesidatimesimsusidatisechem.
Korisnikov avatar
By Hys.
...pain...motherfuckin' pain I cherish and use and control and love.

Beutifull pain.
Korisnikov avatar
By Inner-Smile
Da zatvorim oci, vidim srebrno i ljubicasto, a kad ih otvorim da ne znam da je proslo pola sata letenja.
Korisnikov avatar
By Mr Dee
the affection, the touch, the kiss
Korisnikov avatar
By 4NY K3Y
ih, pa moze da se pljesne po guzi, pa da pukne, ali ne boli....

kais, korbac.... to je vec... well...

a jel bi bio bas mnogo veliki off kad bih ja ovde postavljala pitanja o tome? misim, o :bic: ?
Korisnikov avatar
By Hys.
kaiskaisk..........................i sladoled iz meka sa duplom karamelom :sweet:
Korisnikov avatar
By Wilhelmina
Zelim, zelim... neciji jezik... svuda po meni... dok ne vidim nista i ne vujem nista i ne pokrecem se... samo dodire jezikom...
Korisnikov avatar
By Mariška
Originally posted by Wilhelmina

Zelim, zelim... neciji jezik... svuda po meni... dok ne vidim nista i ne vujem nista i ne pokrecem se... samo dodire jezikom...
Hm, zvuči primamljivo, moram priznati... :up:

Da sam žensko, ovo bi definitivno bila jedna od stvari koju bih želela da osetim, u stvari, khm, osećam... :blush:

No, s obzirom da sam ipak muško, više me privlači varijanta u kojoj je taj jezik koji se pominje, khm, moj jezik... :giggle:

A sad ozbiljno. :smeh:

Ja imam fantazije u kojima sam muškog pola, a imam i one u kojima sam ženskog pola.

Ono što kao muškarac maštam da doživim (i to ne samo jedanput da doživim, nego puno puta :blush: ), jeste sledeća scena:

Prvo i prvo, ja sam napokon skupio petlju da uradim elektrolizu lica, tako da više nemam bradu, ili je barem proređena i oslabljena u toj meri da mogu normalno da se šminkam. Takođe, redovno depiliram sve malje sa tela. Kao takav, dakle ćosav i kusav, oblačim baletski triko (tj. hulahopke) do pojasa. Od pojasa naviše sam go, lice mi je našminkano kvalitetnom šminkom (koja se ne razmazuje i sl.). Naravno, prethodno sam godinama marljivo vežbao jogu i postao maksimalno gibak. Elem, stojim u nekom, khm, fitnes studiju, ili striptiz baru, nebitno, ali negde gde je je postavljena ona šipka, i to ne jedna nego bar dve. Stojim tik ispred jedne od šipki, obavijam je, khm, svojim guzovima, i onda počinje. Počinje pole-dance. Moj pole-dance. To je nešto o čemu maštam, da se tako čepim oko šipke, uvijam, trzam, klatim, valjam se po podu oko šipke, visim sa nje itd. Za to vreme, u istoj prostoriji, oko druge šipke slične pokrete izvodi drugi "plesač", u istoj kostimografiji kao i ja (izdepiliran, našminkan, u trikou...)... U jednom momentu on prekida svoj pole-dance i prilazi mi, prekidam i ja moj "ples". Stajem pred njega. Poljubim ga. Onda sedamo u špagu, jedan naspram drugog. Zagrlimo se... Ljubim ga po grudima, ližem i grickam njegove bradavice. (Neverovatno me pale bradavice na izdepiliranim muškim grudima. :blush: Prema ženskim grudima sam indiferentan, iako sam bi - sviđaju mi se i žene, ali ženske grudi nešto baš i ne...) Zatim ležem preko njega i on preko mene, valjamo se preko celog poda, rasčepljujem se oko njega... Na kraju on skida triko, skida dancebelt, usisavam njegovu muškost... Skidam se i ja. Ležem na stomak i nameštam se. On ulazi u mene i uzima me...
Korisnikov avatar
By Mage
Wau... ovo je bilo iscrpno :lol:
Korisnikov avatar
By Hys.
krejvujem slobodan dan, bez cimanja, mene i nju, vosak, lisice, kais, korbac, i jos par stvari previse neizgovorljivih.

I tako.
Korisnikov avatar
By tintily
...led, puno leda...toplu , bas toplu cokoladu...nju sa satenskom tracicom oko vrata....

(Hys pleaseeeeee prenesi telepatski malo tvog raspolozenja mojoj dragoj :) )
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!