Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: Hys., Moderators

Korisnikov avatar
By Modesty
ma da,slažem e se sa tobom,nisu nam svima granice iste....a i sve je stvar dogovora koliko se ja razumijem u to a mislim da znam po nešto...imam frendicu koja je svom ljubavniku tipična robinja i dosta sam slušala od nje.
neko u meni pobuđuje dominaciju a neko pak ono drugo...sviša mi se više biti podatna nego dominantna.
A taj osječaj sam sa njom imala u svakom pogledu...imale smo obje jako duboke emocije,uživala sam kad mi nešto zabrani iako sam se bunila,prijalo mi je ali sam isto tako volila i ja njoj to da radim...kroz te igrice smo osječale beskrajnu pripadnost koja nas je i uzbuđivala i mentalno i fizički.
Korisnikov avatar
By Momo
Originally posted by the1whowished
Originally posted by Momo
iako sam vitlao onim bicem :alikako:
Kojim bicem? :D
Ne razumem se ja u biceve ako me pitas koji je to tip bica bio ili marka :zvizdi:
inace, taj bic mi poklonila jedna forumasica :cobanica: :lukavi:
Korisnikov avatar
By gorilica
Moj prvi susret sa ovom tematikom desio se u jeku moje najvece ljubavi.
LM, ziveo sam sa dechkom, malo smo experimentisali i onda je on izvadio od nekud prave lisice i stavio mi ih oko zglobova. Iskreno, i nisam bio previshe odushevljen. :vezan: Ideja da ne mogu da imam kontrolu tokom sexa mi je ipak interesantnija kao fantazija.
Dodushe, protiv obrnute uloge se apsolutno ne bunim. :P
Korisnikov avatar
By hlaefdige
postojao je jedan decko sa kim sam imala takve porive....e sad...potpuno sam neobavestena sto se tice terminologije..pa i toga koliko ovo uopste spada u kategoriju BDSM...

.....elem.....u toku seksa, ali i predigre...na pocetku, vrlo malo, ali vremenom sve cesce...desavalo se da oboje budemo vrlo grubi....to ukljucuje grebanje, blaze udarce, rvanje, ujedanje.....ma svasta...vremenom smo spontano dohvatali i kaiseve koji su koristeni u svrhe vezivanja...mada...omakne se ponegde i neki udarac tim istim, jel'te, gorenavedenim kaisem....

a uloge...pffff....stalno se razmenjuju...i to u toku samog seksa....prosto...stalno smo balansirali i da ne kazem "nadjebavali se" oko toga....
Korisnikov avatar
By Modesty
ajde,bitno je da ste uživali..pa ko je koga više raspalio i nije tako bitno ;)
Korisnikov avatar
By hlaefdige
pa upravo to...bas se sve desilo potpuno spontano i uz neko odlicno medjusobno postovanje granica.....

...a da je bilo dobro, bilo je :D
Korisnikov avatar
By Zoe
Pa........ja se nisam susrela jos sa BDSM iz prostog razloga sto me svaka fizicka bol odmah ohladi.......turn off zesci.

Volim strastvenost, na momente malo jaci stisak, tako nesto, ali nikako bol, i "igrice"....

Jbg, ja sam prosta zena :hekla:
Korisnikov avatar
By Seaman
Evo konacno da i ja uskocim na ovu temu. :D Mada ne znam da li mi je ovdje mjesto, ali nikad se ne zna.;D

Do sada nisam imao takvih iskustava, mozda neke soft varijante, mada kako devokica kaze ono sto je za nekoga soft za druge je hard. ;)

Imam neke fantazije i u vise navrata sam pokusavao da ih realizujem, ali nije bilo uspjesno. :) U tim fantazijama idem iz krajnosti u krajnost, nekada sam dominanatan, nekada submisivan.

Volio bih da dominiram nad jako, jako muzevnim tipom, mozda neki samarcic, vezivanje i sl da ne idem u detalje ;)

Sad ono sto je problem kod mene to je sto bih ja to volio da uradim sa skroz nepoznatim likom, to je ono sto me pali, a nikada ne bih to radio sa stalnim partnerom.Problem je dakle, koliko mozes vjerovati nepoznatom liku.
Sjecam se da mi je devokica rekla da je bas pravi uzitak kad si sa partnerom a ne sa nepoznatom osobom.
Korisnikov avatar
By Seaman
Originally posted by svejedno

Ali npr. neke osobe koje su bas submissive, mogu biti extremno dosadne.. prosto kao lutke, samo puste da im radis sta zelis..

..i mene to smori.

..

..Ma koliko osoba bila sub, mora imati inicijativu NEKE vrste, zelju da nesto uradi, pa onda ja to npr sprecim... na kratko.. to vec lozi.

)
Ovaj dio mi se dopada.

Sve u svemu, nemam ja tu nista konkretno da napisem, ali sam imao zelju da se javim.:)
Korisnikov avatar
By Hys.
Mazo :hug:

Pa i poenta je negde da i oni koji nemaju sta "konkretno" da napisu, da mogu ovde da podele svoja razmisljanja, i razmene informacije.

Meni je najlepsi osecaj kada je upitanju osoba koju volim, sve to postaje nekako misticno, duboko / :giggle: / i kao da se sa partnerom vezem / :giggle: / na specijalan nacin.

Medjutim, tako je kod mene :)
Korisnikov avatar
By Wilhelmina
Prvi svesni susret sa tom tematikom beshe onaj Madonnin spot...

Ovaj:
''
Zapravo, taj spot je bio moj prvi dodir sa generalno alternativnim nacinima ljubavi i seksualnih iskustava. Tada sam imala nekih 9 godina i ne mogu bas jasno da se setim kakve sam impulse dobila (ustvari, u tom periodu otkrivanja svog tela podsticala me je svaka faking sitnica) ali se dobro secam da je imao onaj pravi ukus zabranjenog voca i da sam taj spot gledala na tvu u kasnim satima sa prigusenim tonom, kako starci ne bi culi ono erotic, erotic...
Korisnikov avatar
By Hys.
Secam se spota, i imala sam jako slican dozivljaj kao i ti kad sam ga videla, mada sam bila starija od tebe, nekih 12 godina (evo sad proverih kada je spot pusten, '92-tacno imadoh 12 leta).
Kao i susret sa kd lang sa nekih 14, "zabranjeno voce" i totalan zbun :blush:
Korisnikov avatar
By Val
Originally posted by Dina
Meni je posebno drago zbog Devokice sto je ovaj potforum otvoren :klap: Nadam se da ce zaziveti :)

Zashto samo zbog nje? :ugriz:
Korisnikov avatar
By Val
Originally posted by gorilica
LM, ziveo sam sa dechkom, malo smo experimentisali i onda je on izvadio od nekud prave lisice i stavio mi ih oko zglobova. Iskreno, i nisam bio previshe odushevljen. :vezan: Ideja da ne mogu da imam kontrolu tokom sexa mi je ipak interesantnija kao fantazija.
BDSM = lisice? :plavuso:

Nikada necju razumeti zashto pored danashnje tenike i tehnologije niko nije u mogucjnosti da izGOOGLuje neki text na temu BDSM-a...ako vecj sam veze nema sa tematikom?

Volela bih kad bi se ovih tema drzhali iskljuchivo upucjeni i zainteresovani, bez OFFova i sl.

I ne...BDSM ne podrazumeva BOL kao obavezan elemenAt "igre". :bale:
Korisnikov avatar
By Val
Originally posted by allexa37
ma da,slažem e se sa tobom,nisu nam svima granice iste....a i sve je stvar dogovora koliko se ja razumijem u to a mislim da znam po nešto...
Ti si klasichna subica, veruj mi. :cookie: I znash shta? Mislim da cju uskoro u komshiluk...
Korisnikov avatar
By Dina
Originally posted by Val
Originally posted by Dina
Meni je posebno drago zbog Devokice sto je ovaj potforum otvoren :klap: Nadam se da ce zaziveti :)

Zashto samo zbog nje? :ugriz:
I zbog drugih ljudi mi je drago :D Ali zbog Devokice posebno jer se narocito borila da bude otvoren ovaj potforum, a inace mi je draga osoba pa volim kad joj se nesto ostvari :hug:
Korisnikov avatar
By Hys.
Originally posted by Val
Originally posted by gorilica

Volela bih kad bi se ovih tema drzhali iskljuchivo upucjeni i zainteresovani, bez OFFova i sl.

Hvala Dina :kiss:

Val, meni licno uopste ne smetaju postovi kao gorilicini, svako ko zeli da podeli neko svoje misljenje, iskustvo, ma koliko ono bilo "neupuceno" je po meni dobro dosao. Nismo se svi nauceni rodili jel? Svako ljudsko iskustvo je legitimno.
Ono sto se meni licno ne dopada previse je kada ljudi dodju u ovaj potforum samo da bi rekli da ne vole BDSM. (drugo je kada neko kaze ne volim bdsm, ali mozda ipak....blablabla).
Zaista, ceo ostatak foruma je vanila, moze barem ovaj prostor da ne bude...
Korisnikov avatar
By Val
Upravo zbog toga rekoh I ZAINTERESOVANI. ;) Mislim da je "neumesno" ubaciti se na temu eto samo da bi nam neko rekao kako smo bolesni, kako je bdsm bljak, bez da su se ikada lichno "podmetnuli" igri, kako...ma...razumesh ti mene. :kiss: :)
Korisnikov avatar
By 4NY K3Y
Prvi... Hm, ko bi se sada toga setio...

Pa, sa nekih 18 god., tako nesto...

Vezivanje ruku za krevet, kasnije lisice...

Mada, u fantazijama ima i grupnog seksa sa elementima BDSM i svega i svacega jos...
Korisnikov avatar
By Val
Originally posted by KissQueen

Mada, u fantazijama ima i grupnog seksa sa elementima BDSM i svega i svacega jos...

Da o ovome otvorimo novu temu il´ovde smem da OFFtopicJarim? Grupni sex F/M ili F/F?
Korisnikov avatar
By Val
Originally posted by KissQueen
i f/m i f/f i m/m

:biskvit: :)
A da se ti javish na U2U? :balon: U kojoj ulozi vidish sebe? :mljac:
Korisnikov avatar
By Inner-Smile
Chitam i pokushavam da prevedem sve te vashe dozivljaje u jednu rechenicu, onako prosto bez neke struchne terminologije....vidim da se
vecina kachi za bol...pa lisice, chudesa...po meni ( a malo iskustva imam) svi ti predmeti, pomagala se uvedu u prichu samo da bi se istrazila nova nepoznata polja, ali tek poshto se nadje u sjedinjavanju dve OSOBE energija koja ih dovodi u stanje da mogu da se u potpunosti predaju nekome. Kad nekog zelish i volish toliko, da od jachine emocija ne mozesh da izdrzish da se ponashash "u granicama normale" i onda morash neshto da uradish, da ujedesh, oshamarish, vezesh, posedujesh, PROGUTASH osobu mozgom :) i dozvolish da ti se sve to vrati istom merom, prizeljkujesh da kontrolu nemash i da si posedovan.
I tako, opet vam je u diskusiju upala vanila :) izvinjavam se ali sam morala da kazem ili crknem :) poshto imam utisak da je svako od nas sposoban da uziva u BDSM samo treba sebe da pusti preko granice o koju se naslanja svaki dan...ili da voli neizmerno...
Korisnikov avatar
By Hys.
Originally posted by Inner-Smile
Chitam i pokushavam da prevedem sve te vashe dozivljaje u jednu rechenicu, onako prosto bez neke struchne terminologije....vidim da se
vecina kachi za bol...pa lisice, chudesa...po meni ( a malo iskustva imam) svi ti predmeti, pomagala se uvedu u prichu samo da bi se istrazila nova nepoznata polja, ali tek poshto se nadje u sjedinjavanju dve OSOBE energija koja ih dovodi u stanje da mogu da se u potpunosti predaju nekome. Kad nekog zelish i volish toliko, da od jachine emocija ne mozesh da izdrzish da se ponashash "u granicama normale" i onda morash neshto da uradish, da ujedesh, oshamarish, vezesh, posedujesh, PROGUTASH osobu mozgom :) i dozvolish da ti se sve to vrati istom merom, prizeljkujesh da kontrolu nemash i da si posedovan.
I tako, opet vam je u diskusiju upala vanila :) izvinjavam se ali sam morala da kazem ili crknem :) poshto imam utisak da je svako od nas sposoban da uziva u BDSM samo treba sebe da pusti preko granice o koju se naslanja svaki dan...ili da voli neizmerno...
daaaaaaaaa :klap:

Meni su "predmeti" sasvim sporedni u sustini, ali to, bas ta emocija o kojoj pricas, to je to :klap:
Korisnikov avatar
By Modesty
Nevidjeh ili propustih,da se neko izjasnio koju ulogu preferira u BSM igrama?

Ja svakim danom otkrivam svoju submisivnost,ljepotu pripadanja ...bol u mom slučaju nema veza sa BDSM-om...to je igra u kojoj učesnici postavljaju granice i pravila.
By mikic53
Izvinjavam se, ali ja mislim da u BDSM bola MORA da postoji. Ako ne postoji, onda to nije pravi BDSM.

Medjutim, ovde bol nije posledica, kao na primer kod fizickog kaznjavanja, vec je ovde bol sredstvo za dodatno izostravanje cula i dozivljaja.

Hocete banalan primer? Neka vas vas partner u grehu savije preko kolena i cetiri-pet puta jace sakom opali po guzi. Potpisujem da ce posle toga 99,9999999% ljudi oba pola podjednako biti OPAKO uzbudjeni, ali OPAKO. Malo fiziologije nije na odmet, to su poznati efekti.

Uporedite taj jednostavan primer sa recimo tradicionalnim BDSM ritualom, gde prvo dolazi onesposobljavanje za pokret. Vezivanje je proce skoji traje, i dok traje, on deluje i na onoga koji je vezivan, i na onoga koji vezuje, bez obzira na pol.

Tradicionalno, bic je sprava napravljena da nanosi bol. U BDSM, bic je simbol, on je istovremeno i produzetak onoga ili one koji ga drzi, ali i simbol potcinjavanja jedne osobe drugoj. Idealno, dobrovoljnog potcinjavanja i dobrovoljnog prihvatanja potcinjavanja. Ako sve nije duboko erotizovano, onda je promaseno, gubite vreme.

Itd, itd, itd. Ima toga mnogo, ali sve to se uci vremenom, malo je tu neistrazenog, sem naravno, na licnom planu - sta volim, u kojoj meri, od koga, kako, dokle.
Korisnikov avatar
By Calypso
Originally posted by Ivana
Da li mozete okvirno da se setite kako, zasto, sta vas je zagolicalo da se zainteresujete za bilo koji aspekt bdsm-a ili dinamike koja ukljucuje aspekte istog?
Khm khm, bilo je to davne `89/90. Ne znam tacno kada se pojavio taj cuveni spot :lol: zbog kojeg sam odlepila iako sam imala 6/7 godina tada... Ali... Videvsi cicu, cini mi se u korsetu, na podu u okovima od kovanog gvozdja, skucala sam se ispred tv-a i samo :bale: dok mi je u glavi odzvanjalo ROBINJA SAM TVOJA :smeh: :ubise: Tada naravno nije bilo smesno ali jbg.

Kasnije su dosli spotovi justify my love, erotica, human nature, itd...

I naravno, iako se svaki put smejem ovome sa najboljom ortakinjom (vezu nas iste uspomene za navedeni spot :D ) ne usudjujem se da ga odgledam ponovo. Mislim da bi mi zgadio svaku pomisao na vezivanje :smeh:

Eto toliko

:zvezda:
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!