Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By hlaefdige
#2378495
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2378219#p2378219]el jaguar napisao:[/url]ulica sisatih lulica..
u kladionici..plavusica sa bogatim poprsijem,u suvenirnici oma do nadrkana crnka sa sa veljim drugaricama i konacno..ta cuvena kafana..oma..oma do..i smedja lulica sankerica sa frendicama koje jednostavno isplivaju!
boGo..kakva ulica!!!!
meni je ovo nesto najsladje sto sam procitala skoro (sve vreme, normalno, u glavi listam kotorske ulice)
Korisnikov avatar
By smaug
#2378630
SPS trebalo dvanaest godina da ostane na vlasti!
Korisnikov avatar
By Darling
#2378787
Znala sam da je škorpijetina, znalasamznalasamznalasamznalasam! :evilgiggle:
Korisnikov avatar
By horus.
#2378802
something, something, dark side... :shrug:
Korisnikov avatar
By Sanja Steppenwolfin
#2378922
keva je dosla do zakljucka da sam u vezi sa muslimankom posto ne idem u crkvu :doh:
dokle vise
Korisnikov avatar
By KorvinOdAmbera
#2378924
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2378922#p2378922]Sanja Steppenwolfin napisao:[/url]keva je dosla do zakljucka da sam u vezi sa muslimankom posto ne idem u crkvu :doh:
dokle vise
:pucaodsmeha:

ja mislim da je moj tata gori islamofob od homofoba. u svakom slučaju je gora reakcija kada zajebavam hrišćanstvo, nego kada pričam o pederluku.

ili misli da sve to ide u paketu, pošto ionako misli da sam Antihrist. :hmm:
Korisnikov avatar
By Sanja Steppenwolfin
#2378926
^ sad bi prihvatili i muslimana, i crnca, i marokanca, i nekoga sa osnovnom skolom, i nekoga ko je punoletan a i dalje kopa nos, samo da ima nesto konkretno izmedju nogu.

a i mislim da nije bilo bas pametno sto sam rekla da cu se razmnozavati, tj. da cu ja devojci napraviti dete :lol:
Korisnikov avatar
By Azdaja
#2378944
sta je garden parti? da povedem pse i pricamo o legalizaciji marihuane?
#2378955
Planirao sam da prozborim nesto na temi "some home truths", pa kad je neposredno zakljucana (a inace mislim da je sasvim legitimna i potrebna, po sebi), onda cu ovde:

Najpre, moja puna podrska uvodnom postu bas bleu. Sto se tice te pojave na forumu, stvarno nekad i ja sticem takav utisak (u nastavku cu opisati i kada), mada neka poslednja desavanja nisam ispratio. Postavlja se pitanje: kada i u kom kontekstu se takvo oslovljavanje, muskarca zenskim imenom, moze smatrati da nema uvredljive namere? U heteronormativnom, u vecini slucajeva, takvo obracanje ima za cilj ponizavanje, neku vrstu degradacije, narocito ako se upucuje (pretpostavljeno) gej i feminiziranim momcima. Tu je ta bljutava mesavina mizoginije i homofobije (pridruzene transfobiji). Ali i uopste se postavlja pitanje, kada se neka rec koja je masovno koriscena da omalovazi jednu diskriminisanu grupu ljudi, moze smatrati da nema takav ton? U nekim primerima, gejevi koji korise peder, crnci- nigger, itd. rec se ne smatra uvredljivom ukoliko je upucuje neko ko je pripadnik populacije kojoj je ona po default-u namenjena kao uvreda. U ovom konkretnom slucaju bi ta populacija bila grupa ljudi koja je vrlo verovatno mogla i doziveti takve reci sa ciljem uvrede, tj. kao sto je napisano, najcesce feminizirani gej momci. A npr. ako je neko zapravo "str8akting/luking", odnosno ima tu pozu/masku, teze da je to mogao doziveti, i znati kakav je to osecaj. I onda kada za nekoga vidim, cak iako je gej, da mahom manifestuje neki tipicno maco-sirovi nacin ponasanja i nastup u komunikaciji, te, je li, 'potpada' u gorenavedene kategorije, i ako ni na koji drugi nacin ne pokazuje, ili retko tu rodnu nestandardnost o kojoj Popaj govori, osim kada vrsi pomenutu konverziju rodova u obracanju, onda nisam siguran koliko moze da polaze na to da takav diskurs zaista bude shvacen sa benignim predznakom, i teze mi je da mu poverujem da nema (ni prikriveni) cilj vredjanja. Kazem, teze mi je da poverujem, i po pravilu mi ima taj mizogini/homo/transfobni prizvuk.
#2378961
zanimljivo je da na forumu mozes dobiti opomenu ako nekome kazes da je glup (narocito ako to ocito jest; dakle dobijas opomenu zbog iznosenja istine :D) ali da se tolerira prebizaran topic u kojem se dovodi u pitanje postojanje biseksualaca, kao i razni mizogini ispadi, kojih njihovi proizvodjaci - da tragikomedija bude veca - cesto nisu ni svjesni. uostalom, dovoljno je vratiti se par godina u proslost pa vidjeti kako se tada 'ratovalo': s jedne strane kvazi pravi muškarci a s druge nekakve kvazi tetke, pa su se te strejtluking patetične autohomofobne kreature smatrale superiornima jer su navodno mačo. smijurija!

osim sto me nervira mizoginija, nervira me i glupost. vrijedjanje koje se sastoji od toga da se nekome tko je kakti muskarac ide spustiti dovodjenjem u pitanju njegove muskosti preko ledja zena i femininog jednostavno je prvoloptaski, stereotipno, jadno i pokazuje nedostatak maste i inteligencije. a slijepo odbijanje da se suoci s mogucom mizoginijom u sebi nije nista drukcije od stava homofoba kako njega ne zanima ni medicina ni psihologija ni nista jer on zna da je homoseksualnost bolesna.
Korisnikov avatar
By bas bleu
#2378966
realno nisam ni ocekivala da ce se bilo sta drugo desiti sa temom.
doduse malo me cudi da je trebalo cetiri strane tim divnim ne-mizoginim muskarcima da zakljuce da su zene koje skrecu paznju na mizoginiju agresivne ulicarke koje mrze muskarce.
isto tako potpuno je fascinantno da su muskarci koji su bili verbally abused na taj nacin i zene kojima bi tako nesto trebalo da smeta ili cutali ili se dodvoravali nasilnicima.
Korisnikov avatar
By Srklet
#2378967
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2378966#p2378966]bas bleu napisao:[/url]
isto tako potpuno je fascinantno da su muskarci koji su bili verbally abused na taj nacin i zene kojima bi tako nesto trebalo da smeta ili cutali ili se dodvoravali nasilnicima.
to je meni, u medjuvremenu, nimalo fascinantno. mehanizam ide ovako: netko drugi upozori na govno koje ti jedes godinama, pa si onda ljut na onoga koji je rekao da gutas govna, a ne na onoga koji ti ih sere u usta.

all in all: Milost ne tražim niti bih vam je dao. :nunchake:
Korisnikov avatar
By KorvinOdAmbera
#2378980
Ja još uvek to ne mogu da razumem/prevarim da ima tipusa koji idu tako i prete preko u2u-a. :shrug:
#2379020
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2379016#p2379016]Rakunica napisao:[/url]Šutnite Granta i za sve pare ona da se dovuče ovde! :love:

http://26.media.tumblr.com/tumblr_m0kit ... o4_250.png" target="_blank
http://27.media.tumblr.com/tumblr_m0kit ... o2_250.png" target="_blank
Word!

Eva :love:

A Granta treba šutnuti da ne bi ispali iz lige sledeće sezone. :lol:
Korisnikov avatar
By hlaefdige
#2379048
nista vi ne umete da razgovarate. evo ja da vam kazem.
Korisnikov avatar
By Azdaja
#2379152
karirana kosulja i visoke potpetice?! :nono:
Korisnikov avatar
By Blady
#2379164
bučica - žena sa muškim šmekom :rotflmao:
By Glasnik
#2379252
Ovaj barni011 mi je potpuni fenomen.
Ako te već toliko iritiraju ljudi po forumu i imaš toliko zamerki, zašto dolaziš ovde? :hmm:





Plus, ne znam da li je neko ovde preneo, ali večeras su društvene mreže pretrpane informacijom da je Barak Obama postao prvi predsednik u istoriji SAD koji je podržao istopolne brakove. :D

:zastava:
Korisnikov avatar
By el jaguar
#2379349
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2378495#p2378495]hlaefdige napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2378219#p2378219]el jaguar napisao:[/url]ulica sisatih lulica..
u kladionici..plavusica sa bogatim poprsijem,u suvenirnici oma do nadrkana crnka sa sa veljim drugaricama i konacno..ta cuvena kafana..oma..oma do..i smedja lulica sankerica sa frendicama koje jednostavno isplivaju!
boGo..kakva ulica!!!!
meni je ovo nesto najsladje sto sam procitala skoro (sve vreme, normalno, u glavi listam kotorske ulice)
:trep:
a onda dodjem doma kod moje lulice..i ona mi odma s vrata snimi moj blago teleci osmijeh i veli-stAAA je...jesu li se skinule,jesu?!!!:))))) i tako joj se pofalim u sto sam blejala:D
Korisnikov avatar
By smaug
#2379381
I was in Lisbon last weekend checking on my port wine vineyard. Things in the city haven't changed much since I was there last, except for the opening of the National Museum of Toenails, I feel it's definitely the way forward in heritage - you should see the gift shop!
LISBON THE FACTS:
1. The iceberg that sank the Titantic was built in a Lisbon dockyard by an enclosed order of nuns. When they heard God couldn't sink the ship they reckoned the least they could do is give him a hand.
2. King Carlos, the last King of Portugal, was shot dead in Lisbon by loyal subjects who could not bear to watch him die slowly of corpulence. Afterwards they honoured his memory by establishing a republic.
3. Queen Maria Pia, mother of Carlos, suffered dreadfully from colic and bad taste. Her end was expedited when a girder supporting her buffon haircut shattered and punched a hole the size of Humpty Dumpty through her nut.
4. When Summer temperatures exceed 38 degrees Lisbon becomes invisible.
5. Icelandic poet Snorri Sturluson (1179-1241) is Lisbon's longest serving mayor. At eight foot two it's unlikely a longer mayor will ever be found to replace him. He is currently serving herring in a brine sauce.
6. Trousers are not fruit and Lisbon is no exception to this rule.
7. The great earthquake of 1755 threw Lisbon a thousand miles North to Denmark. The Danish government took the city apart and mailed it, block by block, back to where it came from. The city was never properly reconstituted.
8. You couldn't make this shit up.
9. The population of Lisbon is the square root of B minus.
10. The capital of Ignorance is Bliss.

And that's everything I know about Lisbon
Korisnikov avatar
By Blady
#2379519
Posteno sam izresetala teme :lol:

Mogla bih ici na spavanje :goran:
  • 1
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!