Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Noctis Lucis Caelum
#2669119
Suspendovali mi sajt, taman kad sam počeo da se čupam iz depresije, nešto mora da me gurne nazad u nju...
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2669120
Koji sajt? Ja znam samo za tvoje tumblre o:
#2669155
Slika
This picture was taken by Photographer Oren Jeffries while he was exploring some un-mapped area of the Grand Caverns(Virginia). Jeffries liked to use long exposure technique to catch anything without any light what so ever. While he was setting up for his snaps, he heard something in the distance which spooked him. He set off one of his Blitzlicht flashes he used for taking traditional photos underground and ran. In a later interview he gave to a local newspaper, he said that he saw “humanoid” figures looking back at him. A few days after that he went back with a few friends to retreive his box camera which had this picture recorded inside of it
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2669207
^
^
Aham. Skroz sam zaboravio za tu pesmu, nego sinoc je cuo u jednom kafeu pa se setio koliko sam je pre obozavao
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2669221
Menjam kanale i vidim neki drag queen u nekoj indijskoj seriji, iz dosade se odlucim da bacim pogled. Lik je zao, kidnapovao je glavnu junakinju, a njena porodica je dosla da je spasi. Ova devojka ugrize drag queena za ruku, on padne metar dalje, spadne mu perika, i onda se svi cude pola sata kako je on u stvari muskarac, u pozadini muzika hopataa hopataa hopataa, teleci pogledi i vrteska u krug. On besan krene na ovu devojku, macetom, da je ubije, a ona ugleda statuu neke boginje i krene da joj se moli. Sa 20cma visine, pocne konac debljine k'o ruka da puca, pada drag queenu na glavu, i ubija ga.




Zanimljivo.






†††
Korisnikov avatar
By Pauceti
#2669332
haiku opis novembarskog dana:
ustanem
popijem kafu
mrak
Korisnikov avatar
By Macan86
#2669397
pustio ja da odgledam film i posle 10min mi dosadio...ne znam šta se danas dešava s mojom pažnjum
  • 1
  • 674
  • 675
  • 676
  • 677
  • 678
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!