Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Trilian
#2632794
ja sam ona koja je po opštem potopu izašla da kupi jagode
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2632871
a ja sam je upravo preslusao kad sam video ovaj tvoj post... takodje sam mislio da peva o necemu drugom. ew idk anymore.
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2632872
Ono kad ti 300g suvog vrata padne na pod pa jos nastavi da se kotrlja :sigh:
Korisnikov avatar
By Kiborg
#2632873
Dođe mi da se obesim od ove kiše
Korisnikov avatar
By Hellas
#2632890
Kako setati kera, tj izvesti ga da obavi sve sto treba po kisi koja ce sutra padati u duplo vecoj kolicini, a pritom ne voli kisu i trese se kad cuje da pada? Kako po ovom potopu KAKO? :sigh:
Korisnikov avatar
By Hellas
#2632892
^ E da hvala, podseti me - kad joj obucem to nece nista da obavi, samo pokusava da skine :D
Hajd jos neki predlog molim te :molise:



--
Osnovne i srednje skole nece raditi u cetvrtak i petak zbog kise??? MOLIM? Pa ko nam kriv sto nismo ponavljali razrede po 16 puta pa da imamo sad slobodne dane kad dune malo jaci vetar.
Korisnikov avatar
By Hellas
#2632898
:lol: :smeh: :rotflmao: :radosnice:
Na zalost ni to nece jer je fina matora zena i zna da ce tako da se uprlja. Nece ni na pelenu koju zalepim za pod pa nakapam ono cudo da je privuce - ukratko nece nigde u blizini gde zivi.
Hvala u svakom slucaju :)
By Kragi
#2632904
^
^
Vidi onda u TakoVskoj, cini mi se, imas botanicku bastu pa je ponesi tamo ako bas nije velika rastom. :sesir:
Nema na cemu. :D
Korisnikov avatar
By Over the rainbow
#2632925
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2632892#p2632892]Hellas napisao:[/url]^ E da hvala, podseti me - kad joj obucem to nece nista da obavi, samo pokusava da skine :D
Hajd jos neki predlog molim te :molise:
Probaj da stavis pelenu tipa u wc-u. (Ona na kojoj ce da vrsi nuzdu, ne ona koja ide na psa)
Ili pod punom ratnom opremom izadji napolje, pa posle idi odmah na kupanje, zajedno sa kerom. :lol:

Osnovne i srednje skole nece raditi u cetvrtak i petak zbog kise??? MOLIM? Pa ko nam kriv sto nismo ponavljali razrede po 16 puta pa da imamo sad slobodne dane kad dune malo jaci vetar.
U mojoj skoli prokisnjava u dva-tri kabineta (gde postoje hemijske supstance) i sala za fizicko, a ipak imamo uredno sve casove. :radosnice:
Korisnikov avatar
By mOwbid
#2632971
kupite mi novi hard. voleću vas zauvek <3
Korisnikov avatar
By Hys.
#2633009
Slusam majku nacije u 5 popodne, nisam pijana ni drogirana.

Sta reći.
Korisnikov avatar
By Hys.
#2633025
SVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ŠTOOOOOOOOOOOOOOO IMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE NEVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIDLJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Korisnikov avatar
By IriS
#2633116
mene više ne interesuje da gledam. ona mi je omiljeni lik
  • 1
  • 588
  • 589
  • 590
  • 591
  • 592
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!