Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Hys.
#2630533
Sigurna sam da ne treba kutija za osigurace da varnici kada se osigurac ukljuci.

-.-

edit

izvinjavam se, da eksplodira sijalica

-.-
#2630540
^
Mjesec broja 5 u godini numeroloske sedmice donosi takve nezgodice. Sve vezano za struju i gas treba biti konstantno kontrolirano tijekom svibnja. Za bitne poslovne sastanke pozeljno je imati modro-plavi detalj, makar kao boja fascikle ili kemijske olovke.

---


Sere mi se od uskladjivanja feng shui opcih pravila, godisnjeg i mjesecnog rasporeda letecih qrcevih zvijezda i sretnih pravaca na osnovu vlastitog kua broja koji je opet drugaciji nego deckov. Ali, ja to i dalje nekako uskladjujem. :blentavi:
Korisnikov avatar
By Trilian
#2630562
sad kad pozovem majku biće - pa sine gde si ti, što me ne zoveš... zabrinula sam se

a nismo se čule 3-4 dana
Korisnikov avatar
By gossip
#2630564
^ moji su takvi kada se ne cujemo 24h
#2630573
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2630540#p2630540]alexandermagic napisao:[/url]^
Mjesec broja 5 u godini numeroloske sedmice donosi takve nezgodice. Sve vezano za struju i gas treba biti konstantno kontrolirano tijekom svibnja. Za bitne poslovne sastanke pozeljno je imati modro-plavi detalj, makar kao boja fascikle ili kemijske olovke.

---


Sere mi se od uskladjivanja feng shui opcih pravila, godisnjeg i mjesecnog rasporeda letecih qrcevih zvijezda i sretnih pravaca na osnovu vlastitog kua broja koji je opet drugaciji nego deckov. Ali, ja to i dalje nekako uskladjujem. :blentavi:
jbte, tebi je baš zabavno :lol:
Korisnikov avatar
By Trilian
#2630591
po (ne)aktivnosti ljudi na fejsu tačno znaš da su završili sa šumama i livadama i da su verovatno u krevetu... ali zato kad krenu sutra da se kače fotke... bož‘ pomozi :lol:
#2630617
Trilian napisao: ali zato kad krenu sutra da se kače fotke... bož‘ pomozi :lol:
Kod mene je to vec uveliko pocelo(mislil kacenje slika), ispamovase mi citavu pocetnu stranu...
Ont.
Sumrak
Kad sumrak padne blagi svud i dan se blži kraju,
tad nagradu za svaki trud nam mirni časi daju.
Ko glavu može slonit' tad u domu toplom svome;
taj ne zna šta je tuga, jad ni zlo nad svemu tome.
Na počinak će sunce poć, a deca svojoj kući;
jer blizu je tad tamna noć u kući pale luči.
O blage večeri sumrak blag.
Ti smiri naše delo i dnevne brige svaki trag,
nek skrije noćno velo.

Negde sam pre nekog vremena pronasla ovu uspavanku i veoma mi se dopala.
By alexandermagic
#2630626
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2630591#p2630591]Trilian napisao:[/url]po (ne)aktivnosti ljudi na fejsu tačno znaš da su završili sa šumama i livadama i da su verovatno u krevetu... ali zato kad krenu sutra da se kače fotke... bož‘ pomozi :lol:
Da, a u prvom planu ce bit rostilj i pivo i sve u fazonu wow, super nam je, cak toliko da i imamo vremena fotkat svaki detalj. Sto bi MDNA napisao, usrat cu se.
Korisnikov avatar
By gossip
#2630634
ok,da napomenem da su me moji zvali u pola 1 da bi mi rekli da obavezno prokuvam jelo pre nego sto ga jedem :facepalm:
Korisnikov avatar
By Trilian
#2630790
trenutno sam, iz nekog razloga, nesposobna da držim viljušku... al zato limenke piva otvaram samo tako :lol:
Korisnikov avatar
By bern
#2630800
htio bih da pošaljem kolektivno ODJEB svima (relevantnima), ali nekako će se to zgusnuti u poruku: bern, jebi se.
Korisnikov avatar
By bern
#2630813
da sam pila pila sam,
svo sam bijelo popila
prešo mi u naviku,
kad sam nama ručak,
spreamiiiiila.

dragi brawo,

ako sam poyela 250g chokolade, 200g taglitaletella, sos od YEBENO DOTRAYALIH šampinjona i pawlake, 1l bijelog wina i ako sam powraćala 2 puta, koliko sam kalorija porošila...?

owako...

250g chokolade = 300 kal
200g = oko 570 cal
1l wina = 820 cal
sos = oko 300 cal

fuck this.
Korisnikov avatar
By bern
#2630817
majka: okrenuo si duks naopačke...
ja: od šampinjona...
Korisnikov avatar
By gossip
#2630832
obozavam plave oci
sto svetlije
to bolje
Korisnikov avatar
By Hys.
#2630838
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2630813#p2630813]bern napisao:[/url]da sam pila pila sam,
svo sam bijelo popila
prešo mi u naviku,
kad sam nama ručak,
spreamiiiiila.

dragi brawo,

ako sam poyela 250g chokolade, 200g taglitaletella, sos od YEBENO DOTRAYALIH šampinjona i pawlake, 1l bijelog wina i ako sam powraćala 2 puta, koliko sam kalorija porošila...?

owako...

250g chokolade = 300 kal
200g = oko 570 cal
1l wina = 820 cal
sos = oko 300 cal

fuck this.
250 grama cokolade je oko 1350 kalorija.
  • 1
  • 582
  • 583
  • 584
  • 585
  • 586
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!