Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By 李香兰
#2655832
ja bih sad sa Natasom.

s kim biste pili caj al mora caj
Korisnikov avatar
By gossip
#2655899
tebi

sa kime bi cekali novu godinu?
#2655906
S tobom , tako što te ja i Marijan divljači naizmjenično hebemo do 00.01h i povremeno posipamo konfetama iz blastera. Nakon nas dvojice muškarčina na kub, teško da bi ti bilo tko mogao adekvatno napunit i izvalit kurvinsko dupe. Ikad. :)



Kome biste pružili prvu pomoć ?
Korisnikov avatar
By RetributioN
#2655931
Kome god da je potrebna. Valjda. Zavisi kako me ponese trenutak, možda se napravim da je već mrtav ako mi se ne svidi. :neznam:
Ruku na srce, Enmadmoiselle mi se čini kao da bi mogla da bude prvi kandidat. Ništa lično N. :hug:

Na koga biste bacili opaku kletvu?
#2655936
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2655906#p2655906]alexandermagic napisao:[/url]S tobom , tako što te ja i Marijan divljači naizmjenično hebemo do 00.01h i povremeno posipamo konfetama iz blastera. Nakon nas dvojice muškarčina na kub, teško da bi ti bilo tko mogao adekvatno napunit i izvalit kurvinsko dupe. Ikad. :)



Kome biste pružili prvu pomoć ?
awwwww :setnja: :love:

ont:

ne bih ni na koga

sa kim bi gledali izlazak sunca? :stosamromantican:
Korisnikov avatar
By Horcrux
#2655948
Jos uvek sam nov ovde, ali recimo Anhedonie (na friendly nacin, ne romantican :lol:)

Sa kim bi isao/la na putovanje?
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2656529
heh ko je lud da se kači sa psihopatom tj. ne sećam se da me je neko uvredio ili bar da sam ja nešto shvatila kao uvredu pa da je bilo potrebe za izvinjavanjem i opraštanjem

sa kim bi mogao/la provesti ceo dan a da ti ne bude ni malo dosadno?
Korisnikov avatar
By Kentaura
#2656535
ENMADEMOISELLE ... i to jos jednu macu :)))


koga biste pozvali na pice?
#2656540
Ossipa na kavicu, na ozbiljno piće - piće, možda Madmazel. Ne znam zašto mi se čini da i ona može popit boga oca, a da ostane na nogama, kao i ja. E, i Anhea bebu, koga bih prvo nahranio i protrljao po stomačini, pardon, stomačiću i pričekao da mi podrigne. Da. :ozbiljan:


Kome biste uradili portret ?
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2656545
^ ako podelimo flašu vodke/tekile/trećelepote mogla bih. za više za sad ne mogu da garantujem, ali verujem da bih mogla. možda baš ne bih mogla da držim oči skroz otvorene ali držala bih se

ne znam da crtam/slikam, a i sve i kad bih znala, nikoga ne poznajem dovoljno dobro da bih mogla uraditi portret koji bi zadovoljio moje perfekcionističke potrebe pošto ne bih mogla preneti ličnost u sliku :ozbiljan:
što se fotografije tiče, mrzi me da fotografišem i samu sebe, a tek druge. ALI! fotografisala bih one koji su mi preljepi samo iz razloga što ne volim da propuštam prilike da budem u prisustvu lepih osoba :lol:

sa kim bi išao/la u šoping?
#2656637
Sa gossipom, uz naznaku da ga častim, pa bi ga onda sa gomilom uzetih stvari i neplaćenih računa ostavio. :)






Šala.

Ne znam, ja to brzo obavljam, znam gdje ću, što ću, kakvo ću i koliko. Za potrebe igre, recimo, Đeki ili MDNA.



Kome biste bili provodadžika, da ste u prilici ?
Korisnikov avatar
By mOwbid
#2657324
bilo kome.

umesto koga biste otišli na neki ispit?
Korisnikov avatar
By Hys.
#2657326
^ onog ko polaže teoriju hedonizma sa praktičnim primenama.

koga od forumaša ne znaš dobro a eventualno bi želeo-la bolje?
Korisnikov avatar
By mOwbid
#2657329
zlatnaptica

kome biste dali ključeve stana?
Korisnikov avatar
By Hys.
#2657331
scout, momo, mirth, boo radley.

pošto bi morali da mi hrane mačora, onda bih zvala samo baš baš ljubitelje mačaka koji su mi i bliski, inače ima još dvoje ljudi kojima bi dala ključeve.

Ti?
Korisnikov avatar
By mOwbid
#2657334
standardna ekipa. i imali su ključ, dok se nisam popičkala sa gazdaricom

koga bi banovala, jer eto?
Korisnikov avatar
By Hys.
#2657336
više nikog, jer je forum ionako mrtvosan. trebalo je to da me pitaš pre par godina :lol:

Ali da postoji nešto kao skrining koji odbacuje sociopate, to bi volela. Al jbg to je sajens fikšn.

ti?
Korisnikov avatar
By mOwbid
#2657337
alexmagic

čiju sobu bi volela da vidiš?
Korisnikov avatar
By Hys.
#2657338
hmmm...pa može tvoju, kreativna si kapiram da ima svašta zanimljivo unutra.

i recimo bas bleu, verovatno ima gazilion knjiga a ja volim da pregledam knjige sa strpljenjem koje inače imam samo za tuđi orgazam.

ti?
Korisnikov avatar
By mOwbid
#2657339
U pa ne znam. Koje sam želela i videla sam. Više bih volela neke kombinacije da vidim, što se soba tiče.

ko bi mogao da te nagovori da bandži skokneš?
Korisnikov avatar
By Hys.
#2657344
onaj ko mi da milion evra. i da nije jedan od sociopatskih forumasa.

koju kombinaciju soba bi voleo-la da vidiš :D
Korisnikov avatar
By mOwbid
#2657346
Ammm...recimo..bilo koga sa paucetijem, da vidim da li će neko izdominirati.

ti?
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 111
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!