Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Ima li ko ovde iskustva sa zavisnoscu od kocke ili konkretno aparata? Drug mi se navukao na https://book-of-ra-free.com/sr/deluxe najstrasnije, znaci lik sedi po ceo dan i samo udara aparat. Pre neki dan mi trazio 100 EU na pozajmicu, kaze treba mu za racune, sve mu pare aparat pojeo. Ja stvarno vec gubim zivce sa njim i ne znam vise sta da radim. Ako imate neke savete ili pomoc da podelite, dosta bi mi znacilo... Hvala unapred
BaciGG napisao: 09 Feb 2021, 17:21 Ima li ko ovde iskustva sa zavisnoscu od kocke ili konkretno aparata? Drug mi se navukao na https://book-of-ra-free.com/sr/deluxe najstrasnije, znaci lik sedi po ceo dan i samo udara aparat. Pre neki dan mi trazio 100 EU na pozajmicu, kaze treba mu za racune, sve mu pare aparat pojeo. Ja stvarno vec gubim zivce sa njim i ne znam vise sta da radim. Ako imate neke savete ili pomoc da podelite, dosta bi mi znacilo... Hvala unapred
Kamen u glooovu i nadjes novog druga
Recept za dugovečnost:

- Verovanje u postojanje više sile koja popravlja stvari preko dobrih posrednika
- Odbacivanje bilo koje vrste destruktivne mržnje prema pojedincu i čovečanstvu uopšte
- Razlikovanje konstruktivne kritike od mentalnog nasilja
- Ljubav prema konstruktivnom i apstraktnom biću koje postoji u idealima (ovo ne treba mešati sa religijskom predstavom boga)
- Osloboditi se materijalizma i predubeđenja da misao treba da bude usklađena sa fizičkim ograničenjima
- Vera u životni proces koji uvek nekako isfilteriše i uspostavi ono što je vredno
- Pametan odabir principa kroz postojeći životni kontekst
- Odbacivanje predrasuda kroz očekivanje neočekivanog kopernikanskog obrta
- Ljubav prema samom konceptu “voljenja” kroz uživanje u ljubavnom zanosu koji je povezan sa nagonom, a ne sa objektom
- Poverenje u moć telesnog samoisceljenja kroz izazivanje prijatnih osećanja
- Verovanje da učenje može da se započne iznova u bilo kom trenutku
- Shvatanje da ništa nije nenadoknadivo
- Poštovanje ličnih slabosti i tolerancija prema ličnoj nesavršenosti
- Odlaganje zadovoljstva kroz ljubav prema neistraženoj budućnosti
- Opraštanje drugima kroz oslobađanje sopstvenog bića od nepogrešivosti
- Svest o tome da nagon za preživljavanjem postoji kako na transparentan, tako i na latentan način

I TAKO DALJE
U vremenu ograničenih mogućnosti, šanse za korišćenje potpunog socijalnog potencijala vrtoglavo padaju. Da bi neko postigao individualno (samo)ostvarenje u postmodernoj hrišćanskoj civilizaciji, mora da bude spreman da “nataloži” mnogo neprobojnih slojeva relativizacije na subjektivno-objektivnu stvarnost. Kad se sve dovede u pitanje, tad sve može da postane bilo šta dok se menja. Promena garantuje put do nečeg novog ili povratak na staro posle iste (promene). Kad izdržljivost u samokontroli dostigne svoj zenit, onda dolazi na svoje i mera za postizanje balansa između izmaštanog i činjeničnog sveta.
Instant recept za prevazilaženje patnje:

1. Unapred oprosti sebi što možda nećeš uspeti da budeš najbolja verzija svog bića ni za sebe, a ni za druge. Nekad sistem pravi od čoveka nedostižnu tačku kojoj se nije lako vratiti, a vraćanje sebi je zapravo važno za napredak u svetu. Na tebi je da pokušaš.
2. Budi ono što jesi i nemoj da se pravdaš zbog toga. Kad počneš da se pravdaš drugima, odustani od toga i proveri da li sa samim sobom imaš neraščišćene račune.
3. Oprosti sebi unapred ono što nećeš uraditi. U suštini, korist ili šteta zbog (ne)obavljenog posla se vidi kad nas drugi ostave na miru da bismo proverili da li smo sebi ostali dužni. A često smo dužni da trpimo sebe sad da bismo lakše bili to što jesmo kasnije.
4. Odluke donosi kad proveriš da li će to što je odlučeno biti izvor nestabilnosti za recimo pet godina.
5. Voli sebe i kad imaš važnija posla.
6. Žrtvuj se onoliko koliko misliš da treba da te poštuju.
7. Poštuj sebe onoliko koliko misliš da se vredi žrtvovati za tebe.
8. Ne traži od drugih da se žrtvuju za tebe da ne bi morao da se kasnije žrtvuješ za njih.
9. Uči ono što želiš da saznaš o sebi za deset godina. Kad saznaš to što želiš da čuješ, utvrdi gradivo.
10. Ne dozvoljavaj da te ubede da ne možeš da pratiš život. Prvo ulazimo u "kolo", nakon toga sarađujemo sa drugima kao da sistem zavisi od nas, posle počinjemo da vodimo "kolo" jer neke važne stvari stvarno počinju da zavise od nas. Ono što zavisi od tebe zaslužuje da poštovanje koje dobijaš preneseš na to što postaje zavisno od tvog rada.
Drage moje, kaže meni moj M&D u subotu:
"Najbolji savet što si mi dao otkad smo zajedno je da koristim Duck osveživač za WC-šolju." :upomoc:

EDIT:
Hladan tuš drage moje! M&D me ispravlja. Ustvari je izjavio:
"Jedina stvar za koju se nikad nisam pokajao što sam te poslušao je ovaj Duck osveživač." :prc:
Vec tri dana pokusavam da se sjetim sifre za forum, nemam pristupa mailu sa kojim sam se prijavio, prije vise od deset godina. Nesto me povuklo da svratim, da vidim ima li koga od tih starih ljudi s kojima sam se volio i svadjao. Radi li moj smajli i dalje, pita se :cokoladnabananica: :chokoladnabananica: :bananica: ?
eto tako.
  • 1
  • 1029
  • 1030
  • 1031
  • 1032
  • 1033
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!