Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Forum za pripadnike manje vidljivih delova populacije.
Transrodno, Interseksualno, Aseksualno, Queer, ...

Moderatori: Hys., Moderators

Korisnikov avatar
By secretworldofmine
Pozdrav svima :) Nov sam ovde. Ovaj forum mi je podjednako nadahnjujuci koliko i razocaravajuci
Naime, mene jako uzbudjuje da se osetim zenstveno. Volim sminku,zensku odecu, perike. Isto tako volim devojke. Voleo bih jednog dana da imam svoju porodicu. Dugo me nisu privlacili muskarci ali u zadnje vreme mastam o gospodinu koji bi bio bas to, gospodin i koji bi me tretirao kao damu. Droljo kurvo fazon mi je odvratan. Ima li neko ko slicno razmislja? Kakve su vase zelje?
Korisnikov avatar
By Andre87
[url=https://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2792453#p2792453]secretworldofmine napisao:[/url]Pozdrav svima :) Nov sam ovde. Ovaj forum mi je podjednako nadahnjujuci koliko i razocaravajuci
Naime, mene jako uzbudjuje da se osetim zenstveno. Volim sminku,zensku odecu, perike. Isto tako volim devojke. Voleo bih jednog dana da imam svoju porodicu. Dugo me nisu privlacili muskarci ali u zadnje vreme mastam o gospodinu koji bi bio bas to, gospodin i koji bi me tretirao kao damu. Droljo kurvo fazon mi je odvratan. Ima li neko ko slicno razmislja? Kakve su vase zelje?
Dobrodosao :grouphug: .Ukoliko si zadovoljan svojim muskim telom i samo te uzbudjuje nosenje zenske odece najverovatnije si CD(cross dresser) i nece ti biti potrebna hormonska terapija..sto je olaksavajuca cinjenica s obzirom da planiras da imas porodicu(hormonska terapija kod MTF dovodi do sterilnosti...tako da iziskuje pazljivo prethodno planiranje..srecom postoje banke sperme pa se sve moze resiti :) ).
Mogu da razumem tvoju potrebu da trazis potvrdu za svoju zenstvenost..ali za pocetak..zasto ti trenuci ne bi bili nezavisni od prisustva nekog gospodina ;)? Zenstveno moze da bude i ispijanje caja I govor tisine...u medjuvremenu podjednako mozes da uzivas u zenstvenosti i sam, imas slobodu, ti biras vreme...zelim da toga budes svestan...
Korisnikov avatar
By secretworldofmine
Dobrodosao :grouphug: .Ukoliko si zadovoljan svojim muskim telom i samo te uzbudjuje nosenje zenske odece najverovatnije si CD(cross dresser) i nece ti biti potrebna hormonska terapija..sto je olaksavajuca cinjenica s obzirom da planiras da imas porodicu(hormonska terapija kod MTF dovodi do sterilnosti...tako da iziskuje pazljivo prethodno planiranje..srecom postoje banke sperme pa se sve moze resiti :) ).
Mogu da razumem tvoju potrebu da trazis potvrdu za svoju zenstvenost..ali za pocetak..zasto ti trenuci ne bi bili nezavisni od prisustva nekog gospodina ;)? Zenstveno moze da bude i ispijanje caja I govor tisine...u medjuvremenu podjednako mozes da uzivas u zenstvenosti i sam, imas slobodu, ti biras vreme...zelim da toga budes svestan...
Hvala na odg :) da, svestan sam toga. Zapravo, neke CD su mi daleko vise fem i seksi od devojaka koje su uzimale hormone ili isle na operacije promene pola. A ovaj drugi deo se vise odnosio na moje razocarenje i zbunjenost izazvanih cinjenicom da je vecina cd ts devojaka u oglasima u fazonu kurva sam, jebi me i slicno. tipovi odmah salju sliku polnog organa sa porukom imas li smestaj, dodji sad kod mene. i to me bas rastuzilo. ne optuzujem, ali sam se nadao necemu suprotnom. a zenske gay osobe kojima se obratis najkulturnuje su u fazonu odjebi nakazo. sad vidim da je moja uvodna poruka zbunjujuca i nepotpuno. dva puta meri, jednom seci :)
Korisnikov avatar
By Andre87
Kao sto sam vec negde napisao, te osobe koje su promenile pol samo da bi se bavile prostitucijom nisu trans..Na duze staze posmatrano,nanose stetu svom telu i mentalnom zdravlju..jer ulaze u komplikovanu i nepovratnu proceduru sa pogresnom predstavom o zeni(koja je u njihovom umu samo seksualni objekat,vecito mlada,neprirodnih proporcija tela itd)..Ne osudjujem njihov posao,ali osudjujem zloupotrebu terminologije i medijsku manipulaciju zbog kojih pate trans devojke i crossdresseri koji se ne bave prostitucijom i imaju drugacije shvatanje zabavljanja i ljubavne veze.

Izbegavaj oglase ako je moguce.Nepotrebno trujes dusu.Moja porodica je atipicna..Slavio sam rodjendan sa trans drustvom,kod kuce..Kratko sam se i zabavljao sa pre-everything trans curom koja je dolazila u stiklama i minicu kod mene.Moja majka i pokojni deda su bili sasvim ok prema trans drustvu ali sam zato i ja upoznao njihove roditelje,prijatelje i nacin zivota..Niko nije bio problematican.
Ne mogu da analiziram sta koga privlaci u seksualnom smislu(jer sam aseksualan) ali romanticno gledajuci..Svako ima pravo da nam jasno stavi do znanja svoja ocekivanja(makar nama bila odvratna) i ne treba necije odbijanje da dozivimo kao licni poraz.I mi imamo ocekivanja,uvek treba prvo svoje kriterijume da preispitamo..
Medjutim u vezi je MI vaznije od JA,osoba koja nije spremna ni na kakvu zrtvu zbog zajednickog cilja nece uspeti da odrzi vezu...jedno drugome se prilagodjavamo donekle ali takodje jedno drugo podrzavamo da se oboje/obe/obojica razvijamo,usavrsavamo,sazrevamo..tako da niko nema razloga da se oseca manje vrednim i neshvacenim.Dakle ukoliko partner istonski voli trans osobu,pomoci ce joj u tranziciji.Ukoliko trans osoba voli svog partnera,razgovarace o potomstvu pre tranzicije i o prevazilazenju seksualnih problema.
Ukoliko partner voli crossdressera ispunice njegovu potrebu da se oblaci kao zena..Ja ne vidim problem..
By Sixto
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2792453#p2792453]secretworldofmine napisao:[/url]Pozdrav svima :) Nov sam ovde. Ovaj forum mi je podjednako nadahnjujuci koliko i razocaravajuci
A STO SMO TI MI RAZOCARAVAJUCI!?! :rida:
Korisnikov avatar
By Vel boy
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2792483#p2792483]Andre87 napisao:[/url]Kao sto sam vec negde napisao, te osobe koje su promenile pol samo da bi se bavile prostitucijom nisu trans..Na duze staze posmatrano,nanose stetu svom telu i mentalnom zdravlju..jer ulaze u komplikovanu i nepovratnu proceduru sa pogresnom predstavom o zeni(koja je u njihovom umu samo seksualni objekat,vecito mlada,neprirodnih proporcija tela itd)..Ne osudjujem njihov posao,ali osudjujem zloupotrebu terminologije i medijsku manipulaciju zbog kojih pate trans devojke i crossdresseri koji se ne bave prostitucijom i imaju drugacije shvatanje zabavljanja i ljubavne veze.
minus promena pola, qq kad npr. deni dženi vidi ovo što si napisao :roflmao:
Korisnikov avatar
By Macan86
pitam se od čega li mi je sad izašo osip i zašto imam tako zajebanu,ludu kožu?
Korisnikov avatar
By stardust81
Jbg, nisam dermatolog... ali ili neka alergija, na nesto iz hrane ili hlor iz vode...
Korisnikov avatar
By Macan86
hmmm ovo mi nešto i ne liči na koprivnjaču(previše su sitni plihovi) koja mi izlazi od jaja(jeo sam neku gibanicu danas u koju sam roknuo 4 komada)... maline nisam jeo,nisam ni grožđe...možda je od hlora ili mi se opet pojavio misteriozni ekcem koji ni doktor ne zna šta je...
Korisnikov avatar
By 李香兰
andreje što je meni žao što se nismo upoznali dok sam još bila u beogradu...
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!