Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Forum za pripadnike manje vidljivih delova populacije.
Transrodno, Interseksualno, Aseksualno, Queer, ...

Moderatori: Hys., Moderators

Ovako, da se predstavim.
Ja sam Bojan, iz Beograda sam, '97 godište i do skoro sam bio skroz strejt.
Muškarci me do sad nisu privlačili, ali sam skoro počeo mnogo da se interesujem u trans i CD devojke, kao i korišćenje strapona. Svaki dan, po ceo dan samo o tome razmišljam, i nema šta ne provedem bar jednu noć sa takvom devojkom. Nažalost, do sad nisam naišao ni na jednu, jer ni ne znam gde da tražim, a i nisu zainteresovane jer imam tek 18 godina. Molim Vas, pomagajte kako znate i umete, hvala unapred. :D
By OpetMacak86
Znaci tebe ustvari privlace kite i prave i vestacke...pa dobro,blago tebi...evo ja ti dajem blagoslov :pop:
A savet koj da ti dam,idi muvaj ko ti se svidja pa ces nekog/neku vec da smuvas pre ili kasnije... Ili smuvas curu pa joj kazes da oces da probas da te ona potuca srapom...sta je sad tu toliko komplikovano da moras da pitas forum
Korisnikov avatar
By blenta
vratio sam se da kazem da mi je zapravo osvezavajuce sto je najzad za promenu naisla mlada osoba
odrasla u sredini koja znamo kakva je i kako utice na mlade nestandardne primerke

i pojavio se sa:
e bio sam strejt ali sam otkrio da me privlaci jos nesto
zelim to da probam

a ne da su neke tipicne papazjanije sa kojima se susrecemo
Korisnikov avatar
By 李香兰
privlace te transvestiti i crossdresseri, ne privlace te trans devojke. transseksualna devojka te nece jebati.
Korisnikov avatar
By 李香兰
Aven, forsirati pricu da nisi strejt i onda kao primer toga uzimati transseksualne devojke je ono o cemu ja govorim. Nema smisla ni logike.

edit to add: muskarcima koji nisu strejt ili bi, transseksualne devojke nisu ciljna grupa. mislim, onda bi bili strejt ili bi duh
overload je većinom u pravu s onim što mu "madonna" citiraš. mada jeste, ali znatno ređe, istina da postoji mogućnost da i post op trans cura može strap on-om fukati (hetero) muškarca kao i hetero cis cura što može.
edit, disclaimer, cura ili žena.....
Korisnikov avatar
By 李香兰
@mdna

Kad budes trans i budes deo trans community-a, i budes delio svoja i tudja iskustva sa istima na odredjene stvari ces gledati drugacije.

I onako procenat strejt cis devojaka koje imaju fantazije o jebanju svog strejt cis partnera strap on-om nije neki ogromni broj. Jos kad ubacis transseksualnost u sve to, i veliko nezadovoljstvo trans devojke prema svom polnom organu (hence the all-desired sex change) koji bi ista trebala da koristi u seksu aktivno - smanjuje isti broj.

Plus, uzmimo primer OP-a, da se primetiti da je njemu kljucna stvar u interesovanju prema trans devojkama taj "muski" deo. Vecini transseksualnih devojaka se ta ideja toliko ne svidja, jer svako pominjanje, isticanje, i fetisiziranje cinjenice da one imaju muski polni organ istima nije prijatna bc - rodna disforija. I to sve smanjuje taj broj.

Drugim recima, izguglaj zasto strejt trans devojke ne vole "tranny chasers" i svako fetisiziranje njihove transseksualnosti.

I da, ne zanosim se nimalo, niti se vodim iskljucivo svojim primerom.
Korisnikov avatar
By Madonna
Ja sad ne znam jel ovo upuceno meni ili vel boju... :smirk:
Korisnikov avatar
By 李香兰
Npaisala sam post pre nego sto sam videla njegov odgovor. Upucen je tebi.
Korisnikov avatar
By Vel boy
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2731170#p2731170]overload napisao:[/url]@mdna

Kad budes trans i budes deo trans community-a, i budes delio svoja i tudja iskustva sa istima na odredjene stvari ces gledati drugacije.

I onako procenat strejt cis devojaka koje imaju fantazije o jebanju svog strejt cis partnera strap on-om nije neki ogromni broj. Jos kad ubacis transseksualnost u sve to, i veliko nezadovoljstvo trans devojke prema svom polnom organu (hence the all-desired sex change) koji bi ista trebala da koristi u seksu aktivno - smanjuje isti broj.

Plus, uzmimo primer OP-a, da se primetiti da je njemu kljucna stvar u interesovanju prema trans devojkama taj "muski" deo. Vecini transseksualnih devojaka se ta ideja toliko ne svidja, jer svako pominjanje, isticanje, i fetisiziranje cinjenice da one imaju muski polni organ istima nije prijatna bc - rodna disforija. I to sve smanjuje taj broj.

Drugim recima, izguglaj zasto strejt trans devojke ne vole "tranny chasers" i svako fetisiziranje njihove transseksualnosti.

I da, ne zanosim se nimalo, niti se vodim iskljucivo svojim primerom.
:up:
Korisnikov avatar
By Madonna
Ne znam, cekam da se vel boj oglasi da rascisti zabunu
Korisnikov avatar
By Madonna
Elem... Taj broj je mali ali postoji. Bilo bi suludo tvrditi da ne postoji. That's all. I to sam i rekao, potpuno bespotrebno ste se nadovezali
Korisnikov avatar
By 李香兰
Da li bi ti rekla "mislim da sam lezbejka jer me privlace muskarci"?
Korisnikov avatar
By 李香兰
I on, kao primer svoje neheteroseksualnosti naveo zenu. Logic?
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!