Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Forum za pripadnike manje vidljivih delova populacije.
Transrodno, Interseksualno, Aseksualno, Queer, ...

Moderatori: Hys., Moderators

By cdTina
Pozdrav,najverovatnije trebam poceti sa hormonskom terapijom inace sam MTF...
Pa me zanima da li hormoni uticu lose na zdravlje i zivotni vek,znam da ne trebaju da se uzimaju na svoju ruku.
Ali me zanimaju da li ima posledica i ako sam pod kontrolom doktora...kolike posledice mogu biti i stetne?
Korisnikov avatar
By ZlatnaPtica
Nisam preterano upućen, ali imaš Google pa istražuj. Koliko znam, kao da uđeš u novi pubertet. Krene rebalans hormona, preraspoređivanje sala po telu, dlakavosti, promena glasa, bubuljice... Utiče na libido i potenciju... Sigurno da ima i psihološkog efekta.

Elem, istraži, informiši se, najbolje je da direktno pitaš psihijatra/endokrinologa. Budi otvorena i potpuno iskrena sa doktorima!! Naš hirurški tim je veoma hvaljen i stoji za jedan od najboljih u svetu (!), čak su uveli inovacije i nove metode - pa u skladu sa tim ne sumnjam da je i tim psihijatara i endrokrinologa takođe odličan. Srećno!
By Sixto
Ovo je najpogresnije mesto na kom trebas traziti ovako bitne informacije. Obrati se lekaru bilo da sam/a se snalazis za terapiju ili ti je prepisana od strane strucnog lica na teret fonda...
By Sixto
Vidis i JKP Pogrebno bi moglo da se poredi... da jbt...
Korisnikov avatar
By *deni*
Vidiš, CDTina, kako su nestašni i vragolasti ovi naši forumaši. Bećari pravi. To je zato što ih drmaju hormoni hronično. :yes:
By cdTina
Dovoljno dosta znam i informisana sam o hormonima,doktori i psihijatri mogu da kazu sta hoce da bi uzeli novac.
Kao i internet gde se nekad neke price preuvelicavaju..
Mene vise zanima odgovor nekoga ko je vec na hormonskoj terapiji,ne neko ko ce da nagadja i da prica sta je cuo od nekoga...
Hvala u svakom slucaju
Korisnikov avatar
By ZlatnaPtica
Nažalost, nema mnogo aktivnih forumaša koji su trans i koji su prošli kroz sve to. Većina se pojavi i ode upravo ovako kao ti - dođu da se informišu, otvore dušu, dobiju podršku, i odu. Pročeprkaj podforum 'Transrodno, queer...', mislim da možeš tu naći podosta informacija.
Dobrodošla! :)
Korisnikov avatar
By bothways
Ako tražiš iskustva iz prve ruke, onda možda i možeš da dobiješ odgovor na pitanje da li hormonska terapija loše utiče na zdravlje, ali ne znam kako očekuješ odgovor na to da li loše utiče na životni vek ;)
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!