Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Forum za pripadnike manje vidljivih delova populacije.
Transrodno, Interseksualno, Aseksualno, Queer, ...

Moderatori: Hys., Moderators

Korisnikov avatar
By bern
sigurno ste već čuli. bivši olimpijac, simbol američke muževnosti, odlučio je da u 65, uz djecu i unučad, živi onako kako je uvijek želio: kao žena.

Slika

ako vam ne smeta loš kvalitet zvuka, čitav intervju je ovdje (dok se ne pojavi bolja verzija):

super je intervju.
Korisnikov avatar
By Srklet
simbol američke muškosti, really? :lol:

da se citiram s twittera: sad kad je bruce jenner objavila da je žena, trebamo se praviti da nije iritantna glupača i medijska posvuduša kao cijela kardashian ekipa?

enivej, bruce jenner ima moju podršku da živi slobodno svoj rodni identitet (mora da mu znači mnogo!), što ne mijenja moj dojam da je riječ o osobi kojami je posve odvratna i nezanimljiva (ovo mu sigurno još više znači).

i tako... od georges sand, oscara wildea, fassbindera i pasolinija smo došli do eltona johna, dolce & gabanna i brucea jennera. something went wrong along the way. ^^
Korisnikov avatar
By bern
pa to jeste prvi impuls, ali hajde malo s vedrije strane...

d&g stvarno nemaju mjesta u ovoj priči.
Korisnikov avatar
By Macan86
a ko je to,pa se diže tolika prašina?
Korisnikov avatar
By Blady
Da, vec danima se ovo vrti...
ne znam ni zasto..
Korisnikov avatar
By 李香兰
nisam znao da je ovo prvi put da se sam oglasio povodom toga da je trans. malo mi je cudno jer se spekulisalo u medijima vec godinu dana (?)

edit: inb4 the shitstorm, he still prefers he/his pronouns
Korisnikov avatar
By Madonna
nije biološki otac :krezavi: pa valjda je kim pod prezimenom s nekim razlogom :krezavi:

ont: dobro je što će da bude reality i ta njegova tranzicija :up:
By Sixto
Dovoljno je sto mi njegova pastorka iskace iz frizidera, ne mogu jos i njega da vorsipujem. Problematika coveka koji ima para lopatom i zivi u americi... kao da menja pol u Burundiju jbt!
Korisnikov avatar
By nsc
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2704629#p2704629]overload napisao:[/url]
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2704622#p2704622]Macan86 napisao:[/url] a ko je to,pa se diže tolika prašina?
bioloski otac kim kardashian (mainly)
3 puta se zenio i ima po 2 dece iz svakog braka - Kylie Jenner, Kendall Jenner, Brody Jenner, Casssandra Jenner, Brandon Jenner, Burt Jenner
Bioloski otac Kim Kardashian je Robert Kardashian
Korisnikov avatar
By bern
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2704632#p2704632]Srklet napisao:[/url]nego, koliko je para dao jenner za pomoć trans* ljudima? ima li neki news specijal o tome? :trep:
ne znam. meni je on antipatičan, kao i čitava ta "dupekardašijan" emisija.

meni je u svemu najzanimljivije što on poteže pitanje različitosti seksualnog opredjeljenja i rodnog identiteta (to dođe kao neki korak napred u raspravi o lgtb pravima). takođe, odbija da se upliće u senzacionalistička nagađanja (makar se tako čini). npr, voditeljka ga pita šta će on biti kada se kao strejt muškarac transformiše u ženu, ali izbjegao je odgovor izjasnivši se kao "trenutno aseksualan".

jedna od prvih tema u tom intervjuu jeste u vezi sa optužbama da on šteti trans-pokretu i da je sve to što radi samo senzaciija. on to odbacuje i kaže da je "jedina stvarna priča u tom šou bila ona koju nije mogao da ispriča" i da popularnost sad želi iskoristiti za nešto korisno.

btw, ženstven je bio jer je uzimao ženske hormone osamdesetih, pa je opet prestao. uradio je i neke operacije.
Korisnikov avatar
By gossip
nisam znao ko je osoba do sada...pa drago mi je da se pronasao/la
u go girl!
Korisnikov avatar
By 李香兰
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2704694#p2704694]Madonna napisao:[/url]nije biološki otac :krezavi: pa valjda je kim pod prezimenom s nekim razlogom :krezavi:

ont: dobro je što će da bude reality i ta njegova tranzicija :up:
:facepalm: @myself
mislio sam da napisem kylie jenner a onda sam skontao da macan mozda i ne zna ko je kylie pa sam ostavio greskom i samo napisao kim

anyway,
Srklet napisao:nego, koliko je para dao jenner za pomoć trans* ljudima? ima li neki news specijal o tome? :trep:
mrzim trans sa asteriskom. is the non binary folk not trans enough?
take a look
Korisnikov avatar
By Madonna
A meni je shit sto se podrazumeva da njemu nije tesko jer ima kintu
By Sixto
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2704811#p2704811]Madonna napisao:[/url]A meni je shit sto se podrazumeva da njemu nije tesko jer ima kintu
Naravno... jer ne zivi u zemlji treceg sveta, a u prilog mu ide sto ni u jednom momentu svoje tranzicije nece morati da udje u javni prevoz, kupuje sa obicnim plebsom i najobicnije zvake, skuplja novac za intervencije na najludje moguce nacine, odlazi na neki posao i suocava se sa pogledima sokiranih kolega... da ne nabrajam dalje. Sve ono sto se npr desavalo transrodnoj majorki u Vojsci Srbije on nece ni pretpostaviti. Jedina muka bi trebalo da bude kako objasniti svojoj porodici, a kontam i to mu nije previse tesko bilo sudeci prema reakcijama doticnih. Mozda je u stvari bila najveca muka "outati" se onoj kontrol frikusi ludoj od zene...

Anyway... novac mora nekako da dotice, a kako bolje od skakanja po trosedu u sred emisije i dizanjem rejtinga, Opra nam pokaza kako. Rijaliti nas odrzao, njemu hvala!
By Sixto
Tvoja recitost u argumentaciji razoruzava... :fancyklap:
By Aven
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2704605#p2704605]Srklet napisao:[/url]

enivej, bruce jenner ima moju podršku da živi slobodno svoj rodni identitet (mora da mu znači mnogo!), što ne mijenja moj dojam da je riječ o osobi koja mi je posve odvratna i nezanimljiva (ovo mu sigurno još više znači).
Sviđa mi se autoironija u zagradama. Realno. :D

OT:
Prekjučer mi je frendica pokazala sliku BJ. Nisam znala tko je do tada.

Kao što Gossip reče - neka se žena pronašla. Ako i nije sva svoja , to samo ide u prilog tome da nas i u LGBTIQ slovima ima svakakvih. Uostalom, kao i većinske svjetine.

Naravno da mi je draže vidjeti u medijima nekoga tko mi po svemu odgovara, ali opet, ni takvi ne čine neku značajnu razliku u načinu na koji ću si srediti život i/ili se pozicionirati u odnosu na okolinu. To je moja odgovornost. :)
Korisnikov avatar
By V25
Jessica Lange meets Tereza Kesovija ❤️
Korisnikov avatar
By 李香兰
mada sa druge strane je donekle razumljiva ta potreba za zvezdicom, s obzirom da se danas i drag queenovi koji su zapravo cis gay men (izmedju sebe) smatraju trans sto je glupost. svi znamo da jedina rodna disforija kroz koju prolaze je kad im perika ne stoji i ne izgledaju "fishy enough" = less dollar tips during shows
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!