Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Forum za pripadnike manje vidljivih delova populacije.
Transrodno, Interseksualno, Aseksualno, Queer, ...

Moderatori: Hys., Moderators

Korisnikov avatar
By Suki
Pa doslo je i moje vreme da i ja kazem nesto o sebi(bolje ikad nego nikad,i dok jos uvek imam strpljenja).Razlog zato sto pisem bas u ovom forumu je upravo zbog mog problema,koji mi je u pocetku bio zanimljiv a kasnije pravo mucenje za sada sam OK sa tim i ne razmisljam nesto mnogo o tome.Ali kroz sav taj trud samoanaliziranja primetio sam da meni najvise odgovara misljenje da je biti "Gay" i "Transgender" je stvar izbora(bez uvrede),jer ipak postoji ono ako ne mozes da promenis svoje telo,promeni misljenje.Moze se reci za mene da sam Str8 decko ali i dalje tu negde u mom umu postoji ta da kazem "opsesija" zenske lepote pa cak i misljenje da sam zenskog roda(ali to sa sigurnosti ne mogu reci za sebe).Ne mogu reci da znam sta zelim u zivotu i da poznajem samoga sebe jer ipak sam u pubertetu i procitao sam knjiga dovoljno da ih mogu izbrojati na prste,ali i dalje imam misljenje da covek samoga sebe pronalazi godinama.

Uglavnom ja sam ljubitelj Animea,filmova,igrica,umetnosti provodim vecinu svog vremena pred kompjuterom ne druzim se nesto mnogo i nisam tip za zurke,i retko ko moze da me shvati ozbiljno jer kada sam ozbiljan onda sam preozbiljan(najbolje objasnjava moja najnoviji nadimak:Filozof) za svoje godine i drugima sam dosadan :sigh: a kada se zezam onda preteram :blentavi: .Bavim se amaterski slikarstvom.

Ne znam zasto ali veoma mi tesko pada da nesto promenim u vezi sebe (uglavnom se ovo odnosi na moj fizicki izgled) plaseci se svoje nestabilnosti u preterivanju.A u isto vreme kada u tajnosti obucem nesto od odece svoje majke ili se nasminkam bije me neka uzasna krivica misleci da me ceka neka kazna,uz to sve me prati lenjost. -.-
Bio sam kod doktora Rakica i posle 3 sastanka moze se reci da nista nismo razresili ali dovoljno sam razmislio i sada nemam mnogo muka povodom "svog problema",ali videcu.

Pa,ne mogu da se setim dalje(umoran sam skoro pa je 5 ujutru O.O )
To sam odprilike ja donekle.I izvinjavam se zbog loseg pravopisa,to mi i nije jaca strana :P

If you want to know more.just ask :)
Korisnikov avatar
By pochi
Jao animeeee. Sutra Bleach nova ep jej jej :joint:
Korisnikov avatar
By pochi
i da za marišku-video je 5+ hahahahah
Korisnikov avatar
By Suki
Hvala na razumevanju Mariska :mazi:

Pa u vezi animea.Da,poceo sam sa Narutom i Bleachom ali u poslednje vreme nekako su mi antipaticni.Omiljeni mi je Neon Genesis Evangelion :chilling:
Korisnikov avatar
By pochi
Originally posted by Suki

Hvala na razumevanju Mariska :mazi:

Pa u vezi animea.Da,poceo sam sa Narutom i Bleachom ali u poslednje vreme nekako su mi antipaticni.Omiljeni mi je Neon Genesis Evangelion :chilling:
ja još uvek volim naruta,a bleach gledam radi reda :D
to je neka mecha jel,svi kažu da je dobra al nikako da se nakanim ^^
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!