Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Forum za pripadnike manje vidljivih delova populacije.
Transrodno, Interseksualno, Aseksualno, Queer, ...

Moderatori: Hys., Moderators

Korisnikov avatar
By t-wonderer
Pozdrav svima!
Pa ovako, konacno se odlucih da se prijavim na ovaj forum i razmenjujem misli sa sebi slicnima.
Trenutno ne mogu da se definesem u nijednu grupu, verovatno sam najbliskije odredjen pojmom transvestita (uopste nisam utvrdio koja je razlika izmedju transvestita i crossdressera, osim da je drugo noviji pojam), mada osecam u sebi i androgenost i potrebu a ispoljavanjem iste (Genderqueer). Transseksualan nisam jer ne osecam potrebu da promenim svoje telo, niti o sebi razmisljam kao o zeni u potpunosti. Moze se reci da se jos uvek trazim, ko zna da li cu se i naci, mozda sam jednostavno to sto jesam JA, sa svim tim mogucim stanjima sebe. Za sada sam pun konflikta u sebi.Nazalost nisam hrabar kao mnogi na ovom forumu te sve ovo predstavlja tajnu za moju okolinu.
Nadam se da cu se lepo druziti ovde. Inace mozda me neki znaju sa chata gde mi je nik vesnacd. Toliko za sada.
By LeDeNa_
vesnice

jedna pesma za tebe pa ces znati ko sam ;)

sa chata...

hm sta da ti pustim...evo npr...

''

p.s.onaj link the prodigy ne mogu sad da trazim :)

:kiss:
Korisnikov avatar
By KosmickaCestica
Lepo je sto si ovde, jer ovo nije real time komunikacija, i ostavlja vise vremena
za razmisljanje..

.. nadam se da ces naci svoje mesto kod nas na forumu.

Pozz
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!