Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Forum za pripadnike manje vidljivih delova populacije.
Transrodno, Interseksualno, Aseksualno, Queer, ...

Moderatori: Hys., Moderators

Korisnikov avatar
By walt333
Nemam rod tako da nemam ni nevolja sa rodom :alexis:
Korisnikov avatar
By Waldorf
Joj, kako je ovo genijalna scena u još genijalnijem filmu.. :love:
"I'm as anatomically-impaired as a Ken doll!"
Korisnikov avatar
By sofia
jedine `prednosti` koje bih zelela a koje bi mi dalo musko telo su
-da hodam gola do pojasa
-da se zovem William

a nije da je i to (sto bi rekla Cakana) nepostizljivo...
Korisnikov avatar
By VANGEL
Volim sto sam musko a i osecam se tako a to sto se zaaaagrrrc to nema veze :D
Korisnikov avatar
By Sanja Steppenwolfin
hmm.. kad bi bila u muskom telu... :wow:

mislim da u str8 odnosu ne bi bile zadovoljene sve moje potrebe, zato sto sam u zenskom telu uni, i nekad mi je dominantnija aktivna, nekad pasivna uloga, ali naravno sa vecim uzivanjem pasivne uloge...

ali :puzzle: sad sam se zbunila..

ne mogu da zamislim da sam u muskom telu, a u pasivnoj ulozi... a sa zenom ne mogu da budem pasivan :puzzle:

I give up :lol:
Korisnikov avatar
By Azdaja
volim sto sam zensko i obozavam svoje telo...a da sam kojim slucajem muskarac, bila bi str8 muskarac, pravila bi decu na "svakom koraku" :awesome:
Korisnikov avatar
By ultraviolet
Originally posted by sofia

jedine `prednosti` koje bih zelela a koje bi mi dalo musko telo su
-da hodam gola do pojasa
-da se zovem William

a nije da je i to (sto bi rekla Cakana) nepostizljivo...
hahahaha

ot: prepisujem od hlaef.
Korisnikov avatar
By Tungi
Volim svoj tuki,i nikad ne bih pozeleo da imam,onu nesrecu medju nogama:piski:
Korisnikov avatar
By Galateja
Originally posted by dukkehjem

e, i pitanje za lezbe - zanima me da kada biste se nasle u muskom polu, da li bi vam bio blizi strejt muskarac, gej pasivni ili gej aktivni muskarac?
i da li to zavisi od uloge u zensko-zenskom odnosu (mada mislim da kod vas nisu u toj meri izdiferencirane u a/p smislu, pardon ako se varam)?
To mi je nezamislivo, ali, paradoksalno, iako se deklarišem kao 99% submisivna lezba, da sam muško bila bih aktivan muškarac i bilo bi mi zadovoljstvo da svršavam po tuđim licima. :blush:
Korisnikov avatar
By Mage
Zanimljivo...

Ja nekako mislim da ti je ovo samo faza i da ćeš vremenom shvatiti da si jednostavno običan dečko, a ne nekakva butch muškarača u muškom telu. Mislim da ljudi jako puno pažnje obraćaju na rod: muškarci rade ovo, a žene ono; muškarci su ovakvi, a žene onakve itd itd. Mislim da uverenje da su muškarci i žene toliko drugačiji, kao i zabluda da su rodovi binarni i isključivi buni mnogo (mladih) ljudi i čini ih da budu nesigurni u sebe.

Zar je toliko važno jer imaš kitu ili pičku među nogama? Meni iskreno tako svejedno... snašao bi se i sa jednim i sa drugim.
Korisnikov avatar
By Blady
Razmisljam da sam musko.. kapiram da bih volela da mi mozda tip popusi kitu, a bila bih verovatno str8
Korisnikov avatar
By Galateja
I ja bih bila strejt, sigurno. Nekad i sanjam kako sam muškarac i kako penetriram žene. :lol:
Korisnikov avatar
By Blady
Originally posted by Galateja

I ja bih bila strejt, sigurno. Nekad i sanjam kako sam muškarac i kako penetriram žene. :lol:
Mislim da nisam nikada sanjala da sam musko i da penetriram zenu :lol:
Korisnikov avatar
By Hys.

e, i pitanje za lezbe - zanima me da kada biste se nasle u muskom polu, da li bi vam bio blizi strejt muskarac, gej pasivni ili gej aktivni muskarac?
i da li to zavisi od uloge u zensko-zenskom odnosu (mada mislim da kod vas nisu u toj meri izdiferencirane u a/p smislu, pardon ako se varam)?

Mislim da bih bila aktivni Dominantni, Sadisticki nastrojen, aktivan i iskljucivo strejt muskarac.
To mogu da zamislim, poprilicno dobro.

Ne znam kolikoj meri ima veze sa mojom ulogom sada, posto sam sve nasuprot tome....Ali iz nekog razloga ako se zamisljam kao musko zamisljam se tako....

Takodje, verujem da bi "bolovala" od satirskog sindroma i jebala sve i sva.

Bila bih promiskuitetni strejt muskarac. Ako tako nesto postoji, kolko su me ucili, to se zovu "baje" ili "macho tipovi" il kako vec....:novine:
Korisnikov avatar
By Lakiboy_ns
Mene glava zaboli od citanja ove "ingeniuozne" teme :hik:
Korisnikov avatar
By Wilhelmina

zanima me da li ima jos vas sa slicnom situacijom? i sta mislite o ovome? (hehe samo se nadam da nece biti (previse) komentara u fazonu ne seri, musko si XDDD)
Pa, ako bih bas detaljno razmisljala o svom rodu (odnosno onome sto zovemo drustveno ocekivano ponasanje od strane osobe odredjenog pola), rekla bih da ga menjam i presvlacim kako mi dodje i u zavisnosti od situacije.
Uglavnom jesam zensko i po rodu i po polu, te radim stvari koje rade devojcice (pravoslavne i manje pravoslavne), ali mi nije strano ni da se latim uslovno receno muskih zadovoljstava i igara, ako ne i poslova, koje izbegavam.
Kada mi situacija i zelja to naloze, ponasam se i kao peder. Nema veze sto mi manjka kurac.
Da kojim slucajem postanem muskarac, verovatno bih opet ila biseksualna, dominantnija sa zenama, submisivnija sa muskarcima.
Korisnikov avatar
By Momo
Originally posted by Hys.

Bila bih promiskuitetni strejt muskarac. Ako tako nesto postoji, kolko su me ucili, to se zovu "baje" ili "macho tipovi" il kako vec....
jebači !
Korisnikov avatar
By simarrgL*
kad pokusam da se zamislim kao muskarca jedino mi odgovara neka fem varijanta

mogla bih da se odreknem zenskog roda ali fem identiteta nikako
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!