Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Forum za pripadnike manje vidljivih delova populacije.
Transrodno, Interseksualno, Aseksualno, Queer, ...

Moderatori: Hys., Moderators

da li ima slicnih slucajeva?
rodni identitet nije u skladu sa polom, ali ipak je dobro. super je.

naime, vremenom sam shvatio da sebe u stvari vidim kao zenu, ali koja se izvrsno oseca u muskom telu, te uopste ne tezim menjanju pola, crossdressingu itd.

neko bi mogao da mi kaze da sam ja muskarac, ali ako idemo bas u nijanse - ne, ja sam zena. osecam takvim sebe. zena kojoj je, u stvari, upala sekira u med, jer je muskaraca kojoj je dopalo musko telo... i u medjuvremenu sve vise pocinjem da uzivam u tome. cak i neki, mada ne volim tu podelu, muski principi itd. mi mnogo odgovaraju... borba na primer, grubosti... imali smo na treningu testove snage i izdrzljivosti, recju rvanje gde je sve bilo dozvoljeno, sem davljenja, i udaranja... niko od ovih iz moje grupe nije mogao da me obori i, negde u tom znoju, obaranju, bacanju, ispratio sam misao - pa kako su kilavi, a jos i muskarci; i koliko god ta misao podrzavala neke stereotipe itd., kojih se inace gnusam, bila mi je znacajna da uvidim da sam u stvari muskaraca - prvo, jer sam izdiferencirao njih, muskarce, od sebe; drugo jer iako ne muskarac, ja neke uslovno receno muske ideale postujem i tezim im...
takodje, sto se seksa tice, eto zasto mi je to da me partner oralno zadovolji bukvalno turn off, zasto ne zelim, zasto me ne pali da budem aktivan ni u kom smislu - zato sto sam zena; ali - zasto tezim dominaciji kroz tu pasivnu ulogu, zasto umem biti grub - jer sam muskaraca.

to sto sam ja u stvari zena u ovoj situaciji ne menja nista, zadovoljna sam svojim muskim telom, cak sta vise, u nekim situacijama mi cak i odgovara da se osecam ko musko, da sam musko, jer, posle svega, ta zena u meni tome tezi. promenjeno je jedino to sto bolje poznajem sebe, sto mi je odnos sa samim sobom produbljen, dosao do nekog drugog nivoa.

zanima me da li ima jos vas sa slicnom situacijom? i sta mislite o ovome? (hehe samo se nadam da nece biti (previse) komentara u fazonu ne seri, musko si XDDD)
Korisnikov avatar
By Anhedonie
ne seri, musko si, vid'o sam ti pishu i dobra je :lol:

ma, meni je jednom proletela kroz glavu takva misao. al jednom samo i davno je odleprsala.

al sebe ne vidim kao zenu ni u kom smislu.
Korisnikov avatar
By acid drop
ja sam crvenouha kornjača u ljudskom telu. i lepo mi je.
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
naravno. nikada nisam isla tako daleko da sebe promatram kao muskarca, ali mi je, bilo kako bilo, zaista upala ta sekira u med
jer, da sam mladic, bila bih uni-ka-p mladic koji voli da ga karaju
ovako samo ponekad zazmurim i osetim kako mi se nepostojeci kurac dize

meni se samo sve to ne cini dovoljnim za prestabilizovanje nekih definicija sebe
Korisnikov avatar
By Tungi
Jos samo da mi neko objasni,kako neko ko je aktivan(iskljucivo),moze da voli samo musko dupe?
U svima njima vidim biseksualce:drama:
By dukkehjem
Originally posted by Popeye

mladost ludost.
:shamar:

samo konstruktivni predlozi molim :vudu:

nema tu sta ludos, bolje znam kako se osecam, a cekaj samo da se bacim na nevolje s rodovima (a veceras se bacam) pa kad iskopam neki fin citat da ti drmnem,a siguran sam da ce ih biti
Originally posted by confinatti

uzivaj bas onako kako se osecas i ne talasaj :bisou:
:mazi: joj bre ti si mnogo fiiin
Originally posted by Vetur úlfur

ne seri, musko si, vid'o sam ti pishu i dobra je :lol:

ma, meni je jednom proletela kroz glavu takva misao. al jednom samo i davno je odleprsala.

al sebe ne vidim kao zenu ni u kom smislu.
pa jesam musko, ali mi je bas zbog toga upala sekira u med. a rod i pol nisu isto...
nesto malo sto sam citao iz eseja dz. batler ranije bar govori o tri kategorije: rod, pol i orijentacija...
ja sebe bas vidim kao zenu muskaracu iliz enu dominantnu. i to odmalena... npr. kad je bio betmen popularan, pa smo se igrali i svako imao svog lika, pogadjajte triput ko sam bio:

Slika

otrovni brsljen..

uvek sam voleo jake zenske figure...

ja takodje, na primer, volim buc lezbe i uvek od mene imaju respect izvestan kad ih vidim, uvek me njihove fotke, njihovo prisustvo u izvesnom smislu pozitivno protrese i uvek je reakcija :wow:

posle svega, kad govorimo i o tipu muskarca u koji spadaju oni koji su mi privlacniji - oduvek se provlacilo, brade, razvijeni, da mogu da me slome, savladaju...

komentari oko kornjaca itd. - ne zameram jer i ne ocekujem da me svako razume il nesto slicno, a trazio sam misljenja vasa, tako da su dobrodosla dokle god su pristojna, a ono je bilo i duhovito sta vise :)

however, ja sam mrtav ozbiljan i zadovoljan, srecan sto sam upoznao sebe jos bolje...

sto se tice mladosti i svega toga - uvek imam odredjenu distancu od samog sebe - zivim u skladu sa sobom danas i apsolutno verujem da sam zena u muskom telu, sa druge strane, ne tvrdim da ce tako doveka biti, niti zelim time da se bavim, "you can ruin your today worrying about your tomorrow" sto rece janis joplin... necu ni da se ogranicavam, obavezujem itd. :)
Korisnikov avatar
By confinatti
Nego neka nam kaze ovaj tvoj drugar kakva ti je pisha :D
By dukkehjem
Originally posted by Orlando the Lady

naravno. nikada nisam isla tako daleko da sebe promatram kao muskarca, ali mi je, bilo kako bilo, zaista upala ta sekira u med
jer, da sam mladic, bila bih uni-ka-p mladic koji voli da ga karaju
ovako samo ponekad zazmurim i osetim kako mi se nepostojeci kurac dize

meni se samo sve to ne cini dovoljnim za prestabilizovanje nekih definicija sebe
:up:

upravo to, a reko i dok jos ne videh ovaj post, da ne zelim da se striktno vezem, opredelim itd.
By dukkehjem
e, i pitanje za lezbe - zanima me da kada biste se nasle u muskom polu, da li bi vam bio blizi strejt muskarac, gej pasivni ili gej aktivni muskarac?
i da li to zavisi od uloge u zensko-zenskom odnosu (mada mislim da kod vas nisu u toj meri izdiferencirane u a/p smislu, pardon ako se varam)?
Korisnikov avatar
By confinatti
kud to da propustim :sweet:
sad cu da se samokaznim :harakiri:
Korisnikov avatar
By Mariška
Alles ist nur Illusion und von mir erschaffen,
Doch ich vermag ihr nicht zu entflieh'n,
Bin in meinem eigenen Trugbild gefangen,
Und meine armen Augen erkennen kein Ziel.
Die Antwort kann niemals im Außen sein,
Sie liegt stets im Innern, schläft tief in mir drin,
Doch welches Auge schaut hinein,
Ich brauche ein neues Auge, einen neuen Sinn.
Die Zeit ist wie ein Ort und gleichsam ein Zustand,
Und ich bin darin, denn ich bin ihr Quell,
Gefangen in meiner eigenen Schöpfung,
Auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

Nordijka si, pa ćeš, nadam se, razumeti. ^^

U svakom slučaju, tu ti je uvek Google translate. :)
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
Odgovorila sam ti: ubedjena sam da bih bila homoseksualni muskarac, uni sa vecom sklonoscu ka pasivnoj poziciji.
By J...
Originally posted by dukkehjem

e, i pitanje za lezbe - zanima me da kada biste se nasle u muskom polu, da li bi vam bio blizi strejt muskarac, gej pasivni ili gej aktivni muskarac?
i da li to zavisi od uloge u zensko-zenskom odnosu (mada mislim da kod vas nisu u toj meri izdiferencirane u a/p smislu, pardon ako se varam)?

MIslim da bih bila strejt muskarac, eventualno biseks jer ne bih mogla (tj. mogao :lol: ) bez zena.
Korisnikov avatar
By Srklet
cekaj samo da se bacim na nevolje s rodovima (a veceras se bacam) pa kad iskopam neki fin citat da ti drmnem,a siguran sam da ce ih biti

o ne, dosao si do judith butler. :gotika:
sve dok ti to ne postane osobna biblija, it's ok. vjeruj mi, ne zelis biti jedan od vojske unique & beautiful snowflake humanistickih studenata koji se kunu u judith butler i queer teoriju.
By dukkehjem
Originally posted by Orlando the Lady

Odgovorila sam ti: ubedjena sam da bih bila homoseksualni muskarac, uni sa vecom sklonoscu ka pasivnoj poziciji.
ma ti mi jesi odgovorila :sweet:
no ja pitam i ove ostale lezbe (ako citaju) :)
one za sad nisu tolko vredne/fine

a koja si uloga u zensko-zenskom odnosu? ako smatras da je previse intimno, nemoras odgovarati il ne moras odgovarati ovde :D
Korisnikov avatar
By elektron84
Jao, dukki, blago tebi :) Mislim, to za sekiru i med.

Ja bih vise volela musko telo i tad bih bila potpuno str8. A posto sad nekako sebe vise dozivljavam kao lika opet mu dodjem str8 :D :D :D

Nekad mi je bilo uzasno (kad sam bila mladja) jer su me zezali sto bas i ne licim na zensko i ne ponasam se tako. A, sad mi je nekako ok.

Nadam se da cu u narednom zivotu dobiti musko telo :molise:

Bilo bi lepo :)
By dukkehjem
Originally posted by J...

MIslim da bih bila strejt muskarac, eventualno biseks jer ne bih mogla (tj. mogao :lol: ) bez zena.
:lol: carice
Korisnikov avatar
By acid drop
Originally posted by J...

potpisujem.
By dukkehjem
cekaj samo da se bacim na nevolje s rodovima (a veceras se bacam) pa kad iskopam neki fin citat da ti drmnem,a siguran sam da ce ih biti

sve dok ti to ne postane osobna biblija, it's ok. vjeruj mi, ne zelis biti jedan od vojske unique & beautiful snowflake humanistickih studenata koji se kunu u judith butler i queer teoriju.
ne kunem se ja u nju, no smatram da jeste zanimljiva i ima vrlo dobrih stavova (i argumenata), bar kolko sam citao...
anwyay, ko god se kune u samo jednu osobnu bilbiju (uglavnom) nije ozbiljan :)
By dukkehjem
Originally posted by elektron84

Jao, dukki, blago tebi :) Mislim, to za sekiru i med.

Ja bih vise volela musko telo i tad bih bila potpuno str8. A posto sad nekako sebe vise dozivljavam kao lika opet mu dodjem str8 :D :D :D

Nekad mi je bilo uzasno (kad sam bila mladja) jer su me zezali sto bas i ne licim na zensko i ne ponasam se tako. A, sad mi je nekako ok.

Nadam se da cu u narednom zivotu dobiti musko telo :molise:

Bilo bi lepo :)
mhm
:kiss:
ja drzim fige :)
e, a sad se setih da si ti primer jos jedan da sam se na nekom nivou na prvi pogled skapirao sa tobom, sto je jos jedan pokazatelj da ovo oko roda nije prazna prica. znam tacno da si mi bila presimpaticna na fudbalici kad se upoznasmo :love:
Korisnikov avatar
By Srklet
kao protuotrov trebas uskoro procitati 'seksualna lica' camille paglia. :kolo:
Korisnikov avatar
By Dina
Meni je rod lutao, tek u poslednje vreme posle niza godina ga dozivljavam malo vise kao zenski. Ali nikad nisam videla neku posebnu srecu u tome, upravo zbog veza sa drugim ljudima. Ljudi vole jednostavne price, jasne uloge a toga kod mene nema... Da sam muskarac bila bih biseksualni muskarac, poliamorni sa glavnom vezom sa sadasnjim muzem, dakle bio bi mi zivot slican u svakom telu, pa eto zbog toga mogu da kazem da sam zadovoljna.
Korisnikov avatar
By hlaefdige

HAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAA!!!!

izvinjavam se duki, ali ukocila sam se od smeha na ovo
By Speculum Columbae
Pa, drago mi je što sam u ovom telu u kome jesam.
Osećam se kao muško, iako se najčešće ne ponašam kao tradicinalno, a često tako i ne izgledam.
I keep androgyny high, jerbo sam lep i za muško i za žensko. :B
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!