Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Forum za pripadnike manje vidljivih delova populacije.
Transrodno, Interseksualno, Aseksualno, Queer, ...

Moderatori: Hys., Moderators

Korisnikov avatar
By Lea Zechica
Postovanje, pozdrav svim clanovima foruma...

Ima svega i svacega, pitanja odgovora... citam i ne verujem. Ljudi, da li ste vi svesni da ne postoji glupo pitanje, samo glup odgovor? Zasto kada neko lepo pita nesto, morate da mu se poserete na post? Zasto ste toliko nadmeni, zasto diskriminisete slicne sebi a trazite da vas ne diskriminisu? Ja bih pitala milion pitanja, ali eto nemam hrabrosti da me gomila ne bi ispolivala povrackom...

Sam zivot kada si drugaciji u Srbiji je tezak po sebi, zasto jos i vi medjusobno morate to ovde da radite? Zasto glumite velike "fajterezapravamanjina" a onda ubijate u pojam?

Hvala onima sto se trude da sire toleranciju, ali ovih iz suprotnog tabora je sve vise, i bas su tamo gde bi najmanje trebalo da ih bude...

Kada bi na sve gledali sa manje drame, a sa vise pozitive, svet bi bio lepse mesto za sve nas <3

''
Korisnikov avatar
By KiWi
Draga saveta,

Kako da izvučem fleke od krvi iz tepiha? Probala sam sa svim hemikalijama, ali hemoglobin samo promeni nijansu i ostane vezan za vlasi tkanine. Pomagaj Saveta! :D

On Topic: Postove ljudi koji redovno poseru svaku temu preskači. Pogledaš nick (ili avatar ako ga ne menjaju često) pa tek onda čitaš odgovor ... i tema ima potpuno drugi tok :D
Korisnikov avatar
By Lea Zechica
Hehe =)

Probaj sa cilit-om...jeste da ce ti nestati boja na tepihu, ali ces barem krv skloniti... ;)

Ma krenula sam da ceprkam po par tema, ali ono je stvarno, ne znam kako bih opisala, mene sramota za te ljude...gore nego deca u obdanistu...
Korisnikov avatar
By Zwezdica
Samo ti pitaj, a na te retarde ne obracaj paznju... :mama:
Korisnikov avatar
By Lea Zechica
Tnx za oboje <3

Evo, ja sam pocetnica u svemu ovome...dakle M2F (vise M2Transexual) sto bi neki napisali... Od malena se osecam razlicito...imala sam dosta zbrka u glavi, dosta razmisljanja, trazenja sebe, menjanja devojaka da se ubedim da sam "normalna" u okvirima koje nam propisuje zajednica...ali nista od toga...

Pa bih vas zamolila ako neko zna gde u Beogradu postoji neko savetovaliste, koje se bavi bas tim problemima, bilo bi mi od pomoci...

Hvala unapred <3
Korisnikov avatar
By Mariška
Originally posted by Lea Zechica

Pa bih vas zamolila ako neko zna gde u Beogradu postoji neko savetovaliste, koje se bavi bas tim problemima, bilo bi mi od pomoci...
Najbolje da se obratiš dr Rakiću, on je psihijatar-seksolog iz Beogradskog seksološkog tima (oni rade operacije promene pola).

Pitaj moderatorku ovog (pod)foruma za detalje (na koji telefon da se javiš, ona ima informacije.. itd.). Pošalji joj u2u. Njen nik je: KosmickaCestica
Korisnikov avatar
By Dina
Dobro dosla Lea :)

Zao mi je sto si stekla takav utisak o forumu ali nadam se da ce se vremenom utisci popraviti... Ja nisam imala nikad utisak da su ljudi negativni, samo da ih ima raznih a to bi bilo i na svakom drugom mestu gde dolazi puno ljudi. Negde mi je samo na pocetku forum delovao hladnjikavo, nekako nije zaista bilo te podrske kako sam je ja zamislila. Ali vremenom mi se bas takav podvukao pod kozu i postala sam zavisnica od foruma :lol: Sada ne bih nista menjala u atmosferi, bas mi je forum ocaravajuci takav kakav jeste :grouphug: (naravno to ne iskljucuje da se neke reakcije mogu korigovati i o njima raspravljati, nego kazem onako generalno...)
Korisnikov avatar
By 4NY K3Y
Kakav bi to forum bio kad bi svi bili miroljubivi?

Meni se bas ovakav svidja, i, da citiram Homera Simpsona:

"I like my beer cold, my TV loud and my homosexuals flaming."
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!