Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Forum za pripadnike manje vidljivih delova populacije.
Transrodno, Interseksualno, Aseksualno, Queer, ...

Moderatori: Hys., Moderators

Korisnikov avatar
By Mariška
Akademik profesor dr Sava Perović preminuo je juče nakon duge i teške bolesti.

Sava V. Perović je rođen 1937. godine u Beogradu, gde je završio kompletno obrazovanje (Medicinski fakultet, magisterijum, doktorat, specijalizaciju iz dečje hirurgije i specijalizaciju iz urologije).

Redovni profesor Medicinskog fakulteta postao je 1992. godine.

Dobitnik je Nagrade Srpkog lekarskog društva za životno delo 2008. godine. Sava V. Perović je izabran za redovnog člana Srpske akademije nauka i umetnosti 2009. godine.

Bio je član Evropskog Urološkog udruženja i Internacionalnog komiteta Svetske zrdavstvene organizacije za preporuke lečenja kongenitalnih i stečenih genitalnih anomalija i mnogih nacionalnih uroloških udruženja. Objavio je više od 120 radova u prestižnim urološkim časopisima.

Opelo će se održati 7. aprila u 14.30 sati u kapeli Topčiderskog groblja, nakon čega će se obaviti sahrana.

Izvor: Blic
Korisnikov avatar
By spliff
wow
moratju da nosim crninu 40 dana
By Ulix
Možda je vama nevažno i smešno, ali taj čovek je bio jedan od najboljih svetskih stručnjaka za operacije promene pola. Dakle, postoji debeo razlog što je tema postavljena i što je postavljena u ovom folderu.
Korisnikov avatar
By spliff
my bad

ali moram da priznam da nisam bash ljubitelj te organizacije (sanu)
Korisnikov avatar
By Paki
Dr Sava Perović je jedan od osnivača i dugo godina na čelu medicinskog tima za transeksualnu tranziciju (promenu pola) u Srbiji.

Žao mi je zbog njegove smrti.
By Ulix
@spliff: :hug:

Ni ja nisam ljubitelj ANUS-a, ali Savo Perović je definitivno bio jedan od retkih zaista pravih stručnjaka kod nas.
Korisnikov avatar
By Kragi
:drama:
znaci da rip-ujem? (+ pola godine crnine) :smeh:

e, uz postovanje prema svakome zaista su smesne teme ovog tipa. kad god neko umre mi jadni i ucveljeni R.I.P.-ujemo :doh:
By Ulix
Originally posted by Kragi

e, uz postovanje prema svakome zaista su smesne teme ovog tipa. kad god neko umre mi jadni i ucveljeni R.I.P.-ujemo :doh:
Postoji uvek opcija da to ne uradiš. Ne postoji obaveza da se odgovori na svaku temu na forumu. ;)
Korisnikov avatar
By spliff
Originally posted by Ulix

@spliff: :hug:

Ni ja nisam ljubitelj ANUS-a, ali Savo Perović je definitivno bio jedan od retkih zaista pravih stručnjaka kod nas.
i got it :)
Korisnikov avatar
By blabla54380
Originally posted by spliff

my bad

ali moram da priznam da nisam bash ljubitelj te organizacije (sanu)
na delu si pokazao koliko ti je mozak zabagovan i koliko te frustracija tera da trcis pred rudu.
By rupaul
Veoma mi je zao ovakvog strucnjaka!Saucesce porodici!Mnoge ce ga se cure secati!a i momci!Promenio je zivote na bolje mnogima, ja jos nisam stigla do toga, ali ima mladjih doktora i nadasve perspektivnih!
Korisnikov avatar
By KosmickaCestica
dr Sava Perovic je napravio pionirske korake u mnogim uroloskim tehnikama,
ne samo sto se tice rekosntruktivne hirurgije genitalija, vec i mnogo drugih.

Akademik je postao prosle godine na jesen, i to ekspresno, jer je bio vec
tesko bolestan, pa su shvatili da bi bio red da to ucine za zivota...

Inace uveo je mnoge nove tehnike i metode lecenja, a radio je i u timovima
koji su proucavali maticne celije.
By VikiN2
Večna mu slava i hvala. Nadam se da će se naći neko ko će nastaviti njegovim stopama. Šta reći dalje :...(
Korisnikov avatar
By Zvonce87
Tek sam sada procitala....

:(

Jako mi je zao. Nisam Doktora licno poznavala, ali sam cula dosta o njemu, a imam kuci i par snimaka s radio intervjua koji su mi svojevremeno bili zaista zabavni i slatki. Covek je zaista bio posvecen tome sto je radio i jako zivopisno i ushiceno je pricao o svemu tome.

Iz nekog razloga mislila sam da je malo mladji....pa samim tim i da cu docekati da me on i operise, ali sad....sta je - tu je, nije ni vazno, naci ce se neko drugi za to. Zao mi je.
Nek pociva u miru....
Bed.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!