Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Forum za pripadnike manje vidljivih delova populacije.
Transrodno, Interseksualno, Aseksualno, Queer, ...

Moderatori: Hys., Moderators

Korisnikov avatar
By transsnatalija
situacija je nikakva danas bili smo sa advokate da damo spogodbeni razvod tako hoce ona ali mislim da ce da se kaje jako jer se mi poznamo 20 godina 14 godine u braku i 5 godine smo isli u ljubavi tako da plod nase ljubavi su nase dve krasne dece kcerka 14 kodine i sin 10 godine , ali to je to ona kao hoce da se rastavimo i onda da mene uslovi kao da bi ponovo usli ubrak ja i kazem ja ako se sad rasatvimo onda po drugi put ncu da se regitrisem daudjem u brak pa da trazim svedoke ovako onako , ona kaze pa sta svedoci imas koliko hoces bilo bi ko bio svedok to znaci da ona ima neke namere kako je to rekla to se vidi sa aviona ona to nece tako preboli sta i da sam ja bili smo 20 godine zajedno nista nije lose videla i onako jel smo pre braka isli 5 godina pa to nesto znaci mislim ja sam bi sex volim i momke i cure da se mazim tako da usla sam u brak jer sam mislila da ce da mozda nekako zaboravim na TRANSSEXUALIZAM ali prvarila sam se na misljenje jer to zivi samnom sa nama ali bar BOG NAM DAO DVA PREKRASNA I PRESLATKA ANDELA NADE DVOJE DECE , mislim da ona nece to tako da preboli ali njen KRETENSKI TATA to teraje da radi ona mozda bi sve pregutala kad bi rekla da bude kao ranije da se pomirimo kunem se u BOGA da njen lud tata ubice je sa puskom to garantujem jer poznam ga kakva KRETENCINA DEBILSKA JE ON ZIVI U 11 VEK A SAD SMO 21 VEK , KISSS SVE VAS VOLIM ALI TO JE TO ZIVOT JE TAKAV KAKAV JE PONEKAD ZNA DA BUDE JAKO SUROV I TUZAN KAKO KOD MENE SAD ALI MISLIM DA POSLE KISE REDNO BI BILO DA ME OGREJE SUNCE JER KISA DUGO PADA TAKO DA SAD JE RED DA SE SUNCE POJAVI BICE TO BRZO JER VODE VISE NEMA DA PADA KISA , DOLAZI SUNCE SA BOGA NAPRED . KISSS , PUSICA , NATALIJA .
Korisnikov avatar
By 4NY K3Y
ovo je previse komplikovano cak i za mene

dvoje zive u braku 14 godina i imaju dvoje dece,
onda jedna osoba krene sa hormonskom terapijom i planira operaciju,
a onda se supruznica razvodi (da bi se ponovo vencala sa istom osobom od koje se razvodi?!)
i to ne zbog svojih shvatanja, nego zbog svog tate koji cak i ne zivi sa njima?
Korisnikov avatar
By Carla
Natalija, srecno i verujem da ti najbolje znas sta ti je ciniti.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!