Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Forum za pripadnike manje vidljivih delova populacije.
Transrodno, Interseksualno, Aseksualno, Queer, ...

Moderatori: Hys., Moderators

Danas sam prvi put primila injekciju oestradiol data : 15 - 07 -2009 god. dan srede . meni je bilo straha od igle jer zadnji put sam primila injekcija 1996 godine . i prije toga oko dva puta samo u moj zivot . danas oko 40 casova ja sam dala iglu ispric i i ampula mami i rekla da mi stavi injekcije , ona kaze meni ja to tebe necu udarati , ja kazem jel nije ti zao da se tvoja kcerka muci sama pored tebe , i ja nekako ubedila mama, ONA inace je doktorka a prije faksa zavrsila srednje medicinske skole , ja sam se jako plasila od injekcije i ja joj kazem " ajde mama udaraj vec jednom, sta cekas " ona meni kaze " , ma evo dok ljekl ne protce kroz igle ipak su ove masne injekcije i polako tece ljek kroz igle , ja kazem mami ma mama ja nisam uopste osetila igla kako to stvarno nisam osetila da me mama ubodala sa igle , i bilo je super , ko zna kakve su promjene i kad se primjete posle nakon koliko stavljene injekcije kad mogu da osetim promjene od OESTRADIOLA INJEKCIJE , recite mi cekam vas .
Korisnikov avatar
By Kragi
Nemam pojma, ali sam srecan zbog tebe :colorado: :colorado: :colorado:
Korisnikov avatar
By KosmickaCestica
Pa... treba jedno oko sat vremena da ti dodje iz d... u glavu :D ,
od prilike meni toliko treba da osetim da je kroz krv stiglo u mozak...

(ili se ja mozda tripujem ? :vijaca: )
Korisnikov avatar
By transsnatalija
Andjelika i koliko dugo deluju injekcije kliko dana recimo primila sam na 15 - 07 treba na deset dana tako mi napisala i rekla Svetlana ali jer deluju deset dana i kolikio mg [ miligrame ] dolazi na dan 1 ml/10mg . ja neko vreme sam uzimala 5 trableta po 2 mg = 10 mg na dan estradiol u tabletama i sad kad sporedis sa 1 injekcija na deset dana jel ok i dal su injekcije poefikasnije od tablete to pitam , cekam te sa odgovora .
Korisnikov avatar
By Daliborka
Za to prvo primanje injekcije ti od srca čestitam.
Korisnikov avatar
By DJ Nemo
ja sam prije nedjelju dana primila 2 za jedno vece i to protiv bolova..a d..e me jos uvjek boli :D najvise me je boljelo kada mi je jedna med. sestra u Bg-u davala urbazon kada sam imala napad.. jos uvjek mogu da napipam mjesto gdje mi je zabila iglu :D
Korisnikov avatar
By transsnatalija
ja nisam osjetila stvarno nikakavi bol ne sta mi moja mama udarila injekcije ali nisam osjetila jer i onako sam se jako bojala od igle ali vam istinu pricam .
Korisnikov avatar
By transsnatalija
danas sam primila drugu injekciju , i opet nisam osetila bol i cv udim se jel to od udaranje injekcije il kako sam cula da cure su izdrzljivi na bol vise od muskarce jer cure manje osecaju mol od muskarce , ko zna nek o ovome prokomentarise .
Korisnikov avatar
By KosmickaCestica
Duso draga,

Ja sam do sada sebi dala oko 120 injekcija.... svakako u gluteus,
i samo prve tri mi je dala moja draga... ostale sam sama sebi..
I iskreno, najlakse mi je, i ne osetim nista, kada dajem sama
sebi..

Vazno je da igla udje do kraja, i da se aspirira...

Kako se osecas?
Korisnikov avatar
By transsnatalija
Moja draga Andjelika , ma osjecam se super kako da ti kazem ok je za sada HVALA BOGU , mene udara injekcije moja mama , ali ja sam prije bila na tablete , pa videcemo se kad dodjem u januari na kontrole za sest meseca SA BOGA NAPRED videcemo se i cujemo se moja DRAGA ANDJELIKA.
Korisnikov avatar
By transsnatalija
danas sam primila cetvrte injekcije oestradiola , i to sama sam udarila injekcije , mama mi pomagala , i nisam nista osjetila , nikakav bol , ali sam se jako plasila dog nisam udarila iglu da udje duboko , i poleka to islo sve super , znaci nista nije strasno u zivotu kad se to zelji i mora . SRETNO SVIMA NAMA
Korisnikov avatar
By transsnatalija
danas sam primila moje pete injekcije , oestradiola, sama sam udarila i nije bolelo uopste , nadam se da ce tako da bude uvjek sa BOGA NAPRAD .
Korisnikov avatar
By transsnatalija
evo mene , danas sam primila moje seste injekcije , sama ih sad udaram i uopste me ne boli nista ne osecam.
Korisnikov avatar
By transsnatalija
evo danas sam primila sedme injekcije i sve je OK za sada HVALA BOGU , nadam se da ce tako biti i dalje , osjecam se dobro i sve je kako treba, SA BOGA NAPED .
Korisnikov avatar
By transsnatalija
evo da se javim . HVALA BOGU od kad sam na injekcije vidim velike promjne na lica , grudi su ki se povecale isto i guza SRETNO SVIMA NAMA .
Korisnikov avatar
By transsnatalija
sad primam injekcije kako mi doktorka dala terapiju SUPER JE HVALA BOGU KISSS.
Korisnikov avatar
By wlan
nemamo izvestaj za osmu injekciju :zvizdi:
Korisnikov avatar
By transsnatalija
da bile je i osma i deveta sve tako redom , sad vise ne bojim SUPER JE HVALA BOGU trebam u janoari na kontrole ici u BEOGRAD kod SVETLANE .
Korisnikov avatar
By transsnatalija
da ja idem svaki sest mjeseca u BEOGRAD na kontrole u klinike POLIMEDIC kod dr. SVETLANA VUJOVIC.
Korisnikov avatar
By transsnatalija
trebam sad p;oslke BOZICA doci u BEOGRADA na kontrole preglede SA BOGA NAPRED KOD DR. SVETLANA VUJOVIC , IO D AMI DAJU NOVBI DOKUMENT JER SAM PROMENILA IME . SRETNA NAM SVIMA NOVA GODINA I BOZICA .
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!