Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Forum za pripadnike manje vidljivih delova populacije.
Transrodno, Interseksualno, Aseksualno, Queer, ...

Moderatori: Hys., Moderators

[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2764270#p2764270]Ain'tYourMamma napisao:[/url]Ljudovi ne blatim janikoga. Samo sam hteo da kazem da vecina mtf osoba menja pol, oblaci se ili sta god tog tipa, samo radi novca, a ne radi sebe. I to nikako ne podrzavam, grozim se toga. Brate, uzmi i radi nesto u zivotu i zaradi za sebe, nemoj da prodajes ili menjas svoje telo i sebe radi toga. Sasvim je suprotno kada je neko rodjen kao muskaraz/zena, a oseca se sasvim drugacije. Ni jednom nisam blatio takav izraz u gore navedenim postovima. Nadam se da je sad malo jasnije. Izvinjavam se, ako sam nekog uvredio, opet
1. Govorio si prvo o celokupnoj trans populaciji, pa onda beogradskoj. Iznosio si stav da se većina mtf ljudi tako ponaša, i da to znaš iz svog iskustva. I mnoštvo uvreda si izneo prema trans ljudima. Nemoj se sad vaditi.

2. Menjanje pola samo radi prostituisanja je.... skoro nemoguće. Promena pola se ne radi i ne odobrava tek tako. Takvi slučajevi su jedinstveni, u najmanju ruku vrlo retki.

3. Svakako, svako sa svojim telom ima pravo raditi šta god želi, i tvoje konstantno omalovažavanje seksualnih radnika je odvratno. Ako neko želi da zaradi za sebe tako što će nuditi seksualne usluge, to je pravi posao i to je potpuno legitimno.

Zapravo, ne znam ni što ti se obraćam, već si jedan moj poduži odgovor iskulirao i nastavio da kenjaš. Dosta od mene u ovoj temi.
Vec sam u drugoj temi objasnio.Osoba koja menja pol planski da bi OSIGURALA POSAO u prostituciji NIJE TRANS..Njeni motivi su drugaciji.Ona moze da se informise,preprica iskustva mtf osoba kao svoja,laze psihijatra i dobije dijagnozu.Takodje u nekim drzavama cak postoji "Informed consent model" umesto "gatekeeper modela".

Kod "Informed consent" modela nakon UPOZNAVANJA pacijenta sa procedurom i RIZICIMA..pacijent potpisom prihvata terapiju NA SOPSTVENU ODGOVORNOST.http://www.icath.org/default.html" target="_blank

"Gatekeeper model" je ovaj tradicionalni ,da psihijatar donosi odluku da li mozes da zapocnes sa terapijom.
Opet kazem moj stav je da svako ima pravo da sa svojim telom radi sta hoce,ALI NEMA PRAVO da se predstavlja kao trans osoba ukoliko je promenio pol iskljucivo radi prostituisanja..Takodje cela ova prica je offtopic..tako da bi bilo dobro da se obrise,jer je tema LJUBAV sa Female-to-Male (transmomkom)
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2764341#p2764341]Ain'tYourMamma napisao:[/url]Da, da, tvoja glavica to procesuira samo na jedan nacin. Got it. I od mene dosta ovde :3
Šta 'to'?

Tvoj bezobrazluk, tvoje mešanje i nerazumevanje termina kojima se služiš, tvoje vređanje i ponižavanje trans ljudi, tvoju neupućenost i nekompetentnost da govoriš o ovoj temi, tvoje predrasude prema seksualnim radnicima... ?

I nema šta tu da se procesuira, u prethodnom postu koji si preskočio sam te bukvalno citirao, i argumentovano iznosio logičke i faktičke greške u tvojim rečima. Nema tu neke pogrešne interpretacije - ili ako ima, izvoli pa me isto tako ispravi; ignorisanje argumenata, ad hominem napadi i trabunjanje u prazno nisu argumentovana rasprava.

Uzmi digitron i saberi se: nemaš pojma o čemu pričaš, nisi ni svestan koliko pogrešnu sliku o trans ljudima imaš, i tvoji stavovi o T populaciji su ekvivalentni mišljenju prosečnog zadrtog balkanca o celokupnoj LGBT populaciji.
Ptico,AYM ni ne zeli da zna i to obojica znamo..sujeta mu ne dopusta da preispita sopstvene stavove..Ipak,ova rasprava nije uzaludna jer ce nekome pomoci,kao sto sam rekao...neinformisanim gostima i novim clanovima.Ti si postupio po sopstvenoj savesti,odgovorio mu..i nemoj da se nerviras.Koliko puta su mene iskulirali...nema veze.Ucim sebe da mi raspolozenje sto manje zavisi od nebitnih prolaznika...pustim poruku,izrazim misljenje ili pokazem paznju na drugi nacin i ne ocekujem odgovor.

Istina je da svako sranje mora da bude pokriveno gomilom argumentovanih postova da ne bi smrdeo ceo forum..jer je lakse probuditi negativne emocije...za neupucene(a vec isfrustrirane zbog necega..da kazem prajmovane) se lakse prilepe negativni komentari

A sad da se vratimo na temu LJUBAV SA TRANSMOMKOM...Zamisljam devojku(ili momka) kojoj(kome) je decko saopstio da je FTM,ona/on klikce na temu da procita o iskustvima drugih parova..kad ono :rafal: :rafal: :rafal:
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!