Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Forum za pripadnike manje vidljivih delova populacije.
Transrodno, Interseksualno, Aseksualno, Queer, ...

Moderatori: Hys., Moderators

By _MARKO_
Vrlo je tesko reci sta je ciljna grupa trans momaka/muskaraca. Sa jedne strane veza sa str8 devojkom/zenom je rizicna sama po sebi.. i uglavnom nemoguca jer vrlo malo str8 devojaka/zena ce prihvatiti decka/muskarca po tome kakav je, a ne kog je pola. Cak i da ga prihvate, opet zbog okoline retko koja ce prihvatiti takvu vezu.
Sa druge strane lezbejke traze u velikom broju slucaja devojke koje lice na devojke, jednostavno to ih privlaci a bisex devojke traze momke koje lice na momke, a devojke koje lice na devojke (uglavnom) .

Meni se cini ko da sam u corsokaku. Voleo bih da cujem misljenje trans momaka/muskaraca kako izlaze na kraj sa ovim problemom. Takodje bi mi bilo strasno zanimljivo misljenje devojaka/zena trans momaka/muskaraca. Tema je naravno otvorena za sve, svacije misljenje je jedinstveno i vredno na svoj nacin.
Korisnikov avatar
By Myto
Ja bih bio sa trans muskarcem...ma ja bih veceras bio sa svakim, s obzirom na nivo moje napaljenosti.
Korisnikov avatar
By Dušan Maljković
Nemam ništa protiv trans-momaka, vrlo rado bih bio sam njima, ako mi se naravno dopadaju po istim kriterijumima koje imam i za "obične" momke...
Korisnikov avatar
By KiWi
Iskreno, ne verujem da bih mogao da imam nešto više sa njima od petting-a ... ali pošto ljubav ne zahteva seks, moj odgovor je da!

Slažem se sa Duškom što se kriterijuma tiče ...
Korisnikov avatar
By Zemunac
Alo bre, njoj (njemu) treba picka, a ne kurac u gacama!

Isuse!
Korisnikov avatar
By James.
Ne mislim da trans tipovi imaju neku ciljnu grupu...

Mnogi trans momci imaju str8 devojke. Skoro svi tipovi koje znam su u nekoj duzoj vezi...
Svaka devojka, a i tip, ima svoj ukus... Nekome se mozes dopasti, nekome ne... Isto ti je kao i kod bio muskaraca...

E sad, malo veci probelm je ako nisi zapoceo sa tranzicijom... A iz tvog posta mislim da nisi, jer spominjes lezbejke...
Korisnikov avatar
By James.
Originally posted by Zemunac

Isuse!
Njemu...
Nema potrebe da pises to "njoj"...
Korisnikov avatar
By James.
Ne moras toliko da brines, niko se nece zbuniti...
Na Trans podforumu su...
Snaci ce se...
Korisnikov avatar
By Momo
Originally posted by James.

Isuse!
Njemu...
Nema potrebe da pises to "njoj"...
Da ne bih zbunio sagovornike. :lol:
sta je sad ovo, neko izdrkavanje nad trans ljudima ????

jbt kakvih ljudi tj transfoba ima ovde to je da ti se smuci
Korisnikov avatar
By Zemunac
Daleko od toga. Samo drugachiji pristup, na koji ste ochigledno alergichni.
Korisnikov avatar
By Zemunac
A i samo sam hteo da uputim sagovornike iznad mene da su omashili temu za medalju. A sad palim odavle.
Korisnikov avatar
By Momo
Daleko od toga. Samo drugachiji pristup, na koji ste ochigledno alergichni.
drugaciji pristup?
pa transfobije ima na svakom cosku tako da ne bih rekao da si bas nesto posebno drugaciji od ostatka srbistanske populacije
Korisnikov avatar
By Momo
ili drugacija, pardon, vidim da volis da koristis oba roda za druge pa mozda preferiras i drugi za tebe to da rade
Korisnikov avatar
By Zemunac
Originally posted by Momo
ili drugacija, pardon, vidim da volis da koristis oba roda za druge pa mozda preferiras i drugi za tebe to da rade
Ne provociraj, ne provociram (makar to nisam namerno uradio, ako tripujesh da jesam).
Korisnikov avatar
By James.
Momo, pusti coveka... Vidis da se kaje... :D

Inace, momci gore nisu pogresili temu, rekli su sta misle o trans momcima... Ima ovde i trans momaka koji su gej, iako je Marko pitao za devojke.
Korisnikov avatar
By Momo
Ne provociraj, ne provociram (makar to nisam namerno uradio, ako tripujesh da jesam).
sta je sad ovo , zvuci ko pretnja jbt...

ne razumem, ako nisi namerno uradio sta je onda u pitanju, ne znas da citas ili sta? jer ako neko korsti muski rod za sebe u obracanju a ti forsiras oba roda za tu osobu i to samo zato sto si u trans folderu onda je to bezobrazno i nisko
Korisnikov avatar
By Zemunac
Forsirao sam i jedno i drugo zato sto ne komuniciram sa trans osobama, ne znam kako da im se obracam, pa sam iskoristio oba roda.
Jasnije?
Korisnikov avatar
By Momo

Inace, momci gore nisu pogresili temu, rekli su sta misle o trans momcima... Ima ovde i trans momaka koji su gej, iako je Marko pitao za devojke.
ma znas sta, svaki jebeni dan se mlatimo sa oba roda dok ne udjemo u tranziciju i to upravo zbog te trannsfobije a onda dodjes na gay forum i otvoris temu u kojoj te neko opet drka zato sto je neobavesten

on nije ni prvi ni poslednji a skocio je ko dviska kad sam mu nakalemio oba roda pa smo posle samo mi alergicni na neke stvari
Korisnikov avatar
By Momo
Forsirao sam i jedno i drugo zato sto ne komuniciram sa trans osobama, ne znam kako da im se obracam, pa sam iskoristio oba roda.
Jasnije?
alo jel ti citas sta ja pisem, decko je u uvodnom postu jasno za sebe upotrebio MUSKI rod tako da ne znam koj moj odgovaras na temu ako uvodni post nisi procitao a ako si procitao i nisi shvatio onda brate nemam reci.............
Korisnikov avatar
By Zemunac
Nek je pisao kako je pisao. Ajd smarash.
Korisnikov avatar
By James.

ma znas sta, svaki jebeni dan se mlatimo sa oba roda dok ne udjemo u tranziciju i to upravo zbog te trannsfobije a onda dodjes na gay forum i otvoris temu u kojoj te neko opet drka zato sto je neobavesten

on nije ni prvi ni poslednji a skocio je ko dviska kad sam mu nakalemio oba roda pa smo posle samo mi alergicni na neke stvari
Znam da je smor, ali takvih likova ce uvek biti...
Ne treba se nervirati... :wink:
Korisnikov avatar
By Momo
Nek je pisao kako je pisao. Ajd smarash.
znam, obozavam da smaram posebno kad su u pitanju izdrkavanja (namerna, slucajna sta god) nad trans ljudima ali vidis kako si sad naucio da mu se obracas u muskom rodu, jbg morao sam 5 postova da pisem i smaram ali vredelo je
Korisnikov avatar
By Momo
Znam da je smor, ali takvih likova ce uvek biti...
Ne treba se nervirati... :wink:
e kad bi se ja nervirao zbog ovakvih reakcija poludeo bih za nedelju dana

mada mi malo ide uz kurac sto je ovaj isti lik juce spamovao jos jednu temu trans foldera
Korisnikov avatar
By James.
Nisam primetio...
Ne znam samo kako, ovde je obicno prilicno "mrtvo" skoro svaki dan...

A primetio sam ga na nekim drugim temama...
Korisnikov avatar
By Momo
Nisam primetio...

ma nebitno, to je bila tema o emisiji sa temom transseksualnost na national geographic-u pa je dzumle dosao da se sprdaci na toj temi iako imaju trash folder za to

jeste mrtvo u nasem folderu, a evo sta se desi kad neko nesto pokrene...
malo nas ima i to je glavni problem, ne znam da li si cuo za transforumation sajt? to je hrvatski trans forum, posecenije je nego ovde u svakom slucaju

inace Marko, izvini sto napravismo kupus od teme :D

sto se tice odgovora na samu temu, ja sam o tome pisao na sto mesta
jedino sto bih mogao da dodam je to da me str8 zene ne privlace upravo zbog nacina razmisljanja uslovljenog heteronormativom... one se ne bave previse queer i trans pitanjima i uglavnom ne razumeju tu problematiku a i ako postoji sansa da budu sa trans deckom onda im to dolazi u obzir samo ako taj decko odradi tranziciju a po meni to je uslovljavanje i ja nemam sta da trazim u toj vezi...

Marko je naveo da :"lezbejke traze u velikom broju slucaja devojke koje lice na devojke", i to stoji ali taj veliki broj slucajeva nije nista veci od slucajeva u kojima lezbejke vole queer i butch ili trans butch pa i trans entitete ... ja sam do sad bio samo sa jednom str8 zenom i to mi je najgore iskustvo... tu opsednutost heteronormativom ne mogu da podnesem...

pa onda zene neheteroseksualne orijentacije ili zene koje su transsenzitivne i vole trans momke bili oni u tranziciji ili ne ... ja mislim da ih procentualno ima puno mada problem je nasa sredina i zatucanost i fobije koje sprecavaju ljude da kazu sta osecaju ...
Korisnikov avatar
By James.
Nisam primetio...

ma nebitno, to je bila tema o emisiji sa temom transseksualnost na national geographic-u pa je dzumle dosao da se sprdaci na toj temi iako imaju trash folder za to

jeste mrtvo u nasem folderu, a evo sta se desi kad neko nesto pokrene...
malo nas ima i to je glavni problem, ne znam da li si cuo za transforumation sajt? to je hrvatski trans forum, posecenije je nego ovde u svakom slucaju

inace Marko, izvini sto napravismo kupus od teme :D
Video sam sad temu za National G.

Tacno je da nas je malo, ali sve mi se cini da je ranije bilo vise ljudi ovde... Jedno vreme nisam ni ja dolazio. Sada nema skoro nikoga...

Cuo sam za sajt, ali jos nisam video.

Marko, sta ces, malo smo se zaneli... :D
Korisnikov avatar
By Hys.
Originally posted by _MARKO_
a bisex devojke traze momke koje lice na momke, a devojke koje lice na devojke (uglavnom) .

Evo ja mogu da ti kazem da ne spadam u tu kategoriju, bi sam, volim momke koji lice na momke ali i devojke koje lice na momke :)
Korisnikov avatar
By Zemunac
Nisam primetio...

E ovako. Stvarno poslednji put pishem ovde i nemam nameru da se objashnjavam sa tobom.

Prvo, tema o emisiji na NG nije bila ovde, nego u kaficu, ako se dobro secam. Nisam spamovao uopste, samo sam dao jedan komentar, na kom je i trebalo da se zavrsi. Ali me je jedna osoba koju naprosto obozavam, nichim izazvana prozvala i morao sam da nastavim. Spam? Daleko od spama. Sprdnja? Daleko od sprdnje, moje naojozbiljnije mishljenje o toj emisiji. Ako vec trazite da drugi prihvate vashu razlichitost, jebem mu mater prihvatite i vi da neko ima drugachije razmisljanje od vas!
Jebo te, zvuchim ko strejt i ne verujem!

Od mene stvarno dosta, ne zelim da se nastavljam i unishtavam temu. Vozdra.
Korisnikov avatar
By Paki
Znate šta... postoji na ovom forumu jedna osoba, moderatorka Trans podfoldera (Andjelika) koja je trans žena i kojoj ne treba kurac, već pička - lezbejka je.

Izvinjavam se na sirovosti.

(Vau, zamislite, ima i trans osoba koji su gejevi i lezbejke! Ajme, drama!)
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!