Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Forum za pripadnike manje vidljivih delova populacije.
Transrodno, Interseksualno, Aseksualno, Queer, ...

Moderatori: Hys., Moderators

By ~ Le Saint X ~
Stvarno?
A sta je na RTS-u?
ili
VH1?
Ajd otvori i o tome temu, cisto da ne palim tv

:nope: :zev2: :nope:
Korisnikov avatar
By KiWi
Originally posted by ~anAMORphOsé~
Stvarno?
A sta je na RTS-u?
ili
VH1?
Ajd otvori i o tome temu, cisto da ne palim tv

:nope: :zev2: :nope:
da gledaš emisiju ne bi ovako pisao ... nadam se da neko snima
Korisnikov avatar
By Zemunac
Nishta spec. Vishe me fasciniraju ove reklame na odvratnom rumunskom. :lol:
Korisnikov avatar
By ns.happy
ko je cetnik? pa nema burakovog posta...
Korisnikov avatar
By Momo
nemam TV :(
jel to emisija iz serijala taboo?
Korisnikov avatar
By Zemunac
Originally posted by Dušan Maljković
Hoće li neko već jednom banovati ovog četnika? :dropdead:
Kome ti chetnik?
Korisnikov avatar
By jukie
Originally posted by Momo
nemam TV :(
jel to emisija iz serijala taboo?
Sudeći po websajtu srpske, isključivo ćirilične, verzije, jeste

Табу: Промена пола
Закорачите у свет промене пола, где се мушкарци и жене подвргавају операцијама и узбризгавају хормоне да би променили свој пол.

A ja baš volim rumunske reklame na Nat-Geo... onu sa bankarskom vilom koji sam oštri svoj magični štapić, i onu kada biljka raste u saksiji a pored nje se gomilaju pare jer se dobija kamata na štednju u banci, i onu kada devojčica muti kalcijum tabletu u vodi i dodaje je majci a onda ljubi kažiprst i dodiruje mamin stomak jer voli i bebu unutra za koju je kalcijum jako zdrav
Korisnikov avatar
By KiWi
Da. To je bila emisija iz serijala Taboo.

Prvi deo je bio o muškarcu koji je rođen kao žena, a sada je bilder i fotograf i njegovom prijatelju koji je tek pre nekoliko godina krenuo u fazu transformacije (on je hot hot hot :) )... Pa je posle bila priča o bokserki koja je još uvek bila muško i borila se u ringu sa šminkom i svi su je ismevali, ali ih je uglavnom tabala ... Na kraju je morala da odluči da li će promeniti pol, jer ako to uradi neće moći da boksuje više .... I onda je to uradila, i usvojila ćerku i postala popularna, čak ima i prijateljicu koja je takođe bokser i planira da promeni pol, čiji je ona uzor. Sledeća priča je bila o "fafafije" ženama, to su dečaci koji su od strane svojih porodica odabrani da žive kao žene. Na tim pacifičkim ostrvima je to sasvim normalno, jer ako se ponašaš kao žena, gledaće te kao ženu ... Pa ako muškarci imaju seks sa "fafafije" ženom, zajednica to smatra heteroseksualnim činom, i odobrava ga (koliko sam shvatio, nisu baš nešto naklonjeni homoseksualcima). Onda je neka psihološkinja pričala o tim zajednicama gde su žene obično sitne i slabe, pa ove "fafafije" žene svojim muškim telima dođu kao dodatna radna snaga u kući, a i podižu društveni status porodice pa skoro svaka porodica ima jednu takvu ženu. Poslednja priča je bila o klinici koja obavi oko trećinu operacija promena pola u svetu, a glavni hirurg je takođe žena koja je rođena kao muško. Ona sa posebnom pažnjom gleda na promenu pola i te operacije, jer sama zna kroz šta je prošla.

Baš zanimljiva i lepo osmišljena epizoda ovog meni ne baš omiljenog serijala.
Korisnikov avatar
By Dina
Ja sam gledala samo jedan deo, bila je prica koja je meni jako tuzna a Kiwi je nije naveo. Radilo se o zeni koja je rodjena kao muskarac, uskoro ce na operaciju. E sad, sa njom se desilo nesto neobcino, tj dok je bila u muskom telu volela je zene i mislila je da ce tako ostati i kad bude promenila pol. Medjutim kako je krenula sa hormonima skroz se promenila i sada hoce veze sa muskarcima, zene je uopste ne zanimaju. To ne bi bilo zabrinjavajuce da ona nije u vezi sa transeksualnom osobom - zenom u telu muskarca. E sad ona smatra da ako ta druga osoba ostane u telu muskarca mogu da budu u vezi, ako promeni pol, bice samo drugarice. I to je tesko i za nju i za drugu osobu, obe imaju to iskustvo i znaju sta je biti u pogresnom telu a ako se druga osoba resi tog bremena, izgubice svoju vezu i jedno drugo kao ljubavne partnere. Ovako ta jedna osoba moze da izgubi sebe, a ova druga ne moze da se pretvara da voli zene kad ih vise ne voli, opet bi i ona izgubila sebe... a na neki nacin se ipak mnogo vole... Bas je bilo tuzno gledati njihove price, kako zapetljano... :sigh:
Korisnikov avatar
By Momo
Originally posted by KiWi
Da. To je bila emisija iz serijala Taboo.

Prvi deo je bio o muškarcu koji je rođen kao žena, a sada je bilder i fotograf
Pricala mi je zena za tu emisiju tj prepricala mi je u detalje, a ja sam samo trejler gledao ...probacu da nadjem da skinem sa neta ako ima

taj fotograf je Loren Cameron :)

http://www.lorencameron.com/thanks.html
By Sixto
Mani se cetnika zivota ti! Ima ovde i petokolonasa pa im niko nista ne prigovara!
Korisnikov avatar
By Zemunac
Originally posted by Sixto
Mani se cetnika zivota ti! Ima ovde i petokolonasa pa im niko nista ne prigovara!
Bude li me josh negde prozvao, samim tim na taj nachin i uvredio, prijavicu taj post momentalno kunem ti se. Pocheo je da smara neverovatno.
Korisnikov avatar
By KiWi
Originally posted by Dina
Ja sam gledala samo jedan deo, bila je prica koja je meni jako tuzna a Kiwi je nije naveo. Radilo se o zeni koja je rodjena kao muskarac, uskoro ce na operaciju. E sad, sa njom se desilo nesto neobcino, tj dok je bila u muskom telu volela je zene i mislila je da ce tako ostati i kad bude promenila pol. Medjutim kako je krenula sa hormonima skroz se promenila i sada hoce veze sa muskarcima, zene je uopste ne zanimaju. To ne bi bilo zabrinjavajuce da ona nije u vezi sa transeksualnom osobom - zenom u telu muskarca. E sad ona smatra da ako ta druga osoba ostane u telu muskarca mogu da budu u vezi, ako promeni pol, bice samo drugarice. I to je tesko i za nju i za drugu osobu, obe imaju to iskustvo i znaju sta je biti u pogresnom telu a ako se druga osoba resi tog bremena, izgubice svoju vezu i jedno drugo kao ljubavne partnere. Ovako ta jedna osoba moze da izgubi sebe, a ova druga ne moze da se pretvara da voli zene kad ih vise ne voli, opet bi i ona izgubila sebe... a na neki nacin se ipak mnogo vole... Bas je bilo tuzno gledati njihove price, kako zapetljano... :sigh:
Jao da ... tu priču sam potpuno zaboravio ... Da, baš je tužna priča. Gledao sam samo početak te priče, dok su oni u pustinji nekoj i kraj kada on ne zna šta da radi, da li da ide protiv sebe ili protiv svoje ljubavi ... Tu jedinu nisam gledao celu ...
By Sixto
Originally posted by Zemunac
Bude li me josh negde prozvao, samim tim na taj nachin i uvredio, prijavicu taj post momentalno kunem ti se. Pocheo je da smara neverovatno.
Zakaj se nervoziras!? Pa samo moze da imponuje necija opsesija tvojim likom i delom! Eto vidis kako ja imam Velbojlerku koja me obozavlje iz teme u temu! Imam fan kljab bre!
Korisnikov avatar
By KiWi
Čestitke sixtu na fankljabu.
Korisnikov avatar
By Zemunac
Zakaj se nervoziras!? Pa samo moze da imponuje necija opsesija tvojim likom i delom! Eto vidis kako ja imam Velbojlerku koja me obozavlje iz teme u temu! Imam fan kljab bre!
Ma sve ja to znam, ne morash nishta da mi objashnjavash. :lol:
Al ce mi doci zuta minuta. :D
By Sixto
Od prijave nemas nista! Samo stavis lep avatar i potpis i bog da te vidi!
Korisnikov avatar
By Zemunac
Imam ja vezu ovde, ne brini se ti nishta. :lol:
By Sixto
Da li mozemo da zakljucimo da nas forumas Zemunac firca nekog iz upravnog odbora ili Agencije za cenzuru inkvizitorskog komiteta Gej Srbije?
Korisnikov avatar
By ns.happy
zar taj serijal ''taboo'' nije isao na b92 pre nekog vremena?
Korisnikov avatar
By jukie
Ko gleda B92 ako može da gleda National geographic
Korisnikov avatar
By Zemunac
Da li mozemo da zakljucimo da nas forumas Zemunac firca nekog iz upravnog odbora ili Agencije za cenzuru inkvizitorskog komiteta Gej Srbije?

Jezik pregriz'o baksuze. :pucaodsmeha:
Korisnikov avatar
By James.
Zna li neko odakle moze da se skine ova emisija?
Nisam gledao...
Korisnikov avatar
By Luba
I ja se pitam.:jankovicka:
Korisnikov avatar
By Luba
Imam ja vezu ovde, ne brini se ti nishta. :lol:
Ocigledno, fasisto.
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
To se i ja pitam. :nope:
Korisnikov avatar
By Dina
Veceras od 22 h na istoj tv emisija - promena pola.
Korisnikov avatar
By Momo
Originally posted by Dina
Veceras od 22 h na istoj tv emisija - promena pola.
Dina, jel znas mozda kako se tacno zove emisija ? Treba mi pun naziv jer hocu da probam da nadjem na netu i da je skinem.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!