Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Forum za pripadnike manje vidljivih delova populacije.
Transrodno, Interseksualno, Aseksualno, Queer, ...

Moderatori: Hys., Moderators

Korisnikov avatar
By Suki
Originally posted by Zvonce87
Originally posted by Tara

Držimo ti palčeve darling! Doduše, jeste malo... neobično što te šalju na magnetnu rezonancu (pitanje je da li na taj način uopšte i može da se utvrdi da li si trans ili ne :doh: ), no, na kraju će se sigurno sve lepo završiti... Uverena sam u to! Kissss!!! <3
Pa rekao je da su poceli da ljude koji dolaze zbog rodnog identiteta salju tamo, ako je moguce, jer ce biti malo lakse da se nastavi, kako ne bi nagadjali ovako na suvo nista.

Hvala na podrsci ;)
:**

Ja vec idem kod obicnog psihijatra 2 meseca.Isao sam na magnetnu rezonancu (i bas lepo su mi izgrebali glavu sa onim tupim iglama).Anyway posle toga proverili krv(obicna provera,nisam isao kod endokrinologa)I pronadju da imam mononukleozu,ali moja majka uplatila letovanje za nas dvoje u Grckoj(Odlezim celo letovanje u krevetu bez ikakvih simptoma na bilo kakvu bolest).I pre 2 dana sam se vratio sa letovanja,juce ponovo vadio krv,kad sada imam zuticu.Tako da,da.Zvonce ti si u super poziciji.Meni ako propadne jetra zbog neke bolesti,ja mogu da se pozdravim sa hormonskom terapijom (Sarkasam :awesome: ).Zvonce ovim postom nisam zeleo da te uvredim.Od mene imas svu podrsku :)
Korisnikov avatar
By 4NY K3Y
Kakve tupe igle na magnetnoj rezonanci?

Da ti nisu mozda snimali EEG, a ne magnetnu?
Korisnikov avatar
By Zvonce87
Sinoc sam na zurci videla devojku koja je lez, a koja mi se neopisivo dopala.... I sta sada? Nista. Ne mogu joj prici i reci "Cao, ja sam Andjela", kada to, zvanicno, jos uvek nisam, a ne mogu joj prici sa stavom nekakvog decka, jer ona momke ne zeli....I, tako, u corsokaku sam :)
A devojka mi se tako svidela....covece, odavno nisam tako nesto osetila na prvi pogled. Da, osecam, valjda, taj lez vajb, mislim ne znam kada mi se strejt devojka dopala tako. Verovatno nikada, jer postoji poseban osecaj kada mi se dopadne strejt a poseban kada mi se dopadne lez cura.. Ovo drugo je mnogo jace :)
Jbg, moracu jos da cekam za tako nesto....
Eto, samo sam htela to da vam kazem, znam da je besmisleno sada pricati o takvim stvarima ali morala sam nekako to da izbacim iz sebe :)
HUGS
Korisnikov avatar
By James.
Mnogima se to desava - samo jos jedna faza tranzicije.

Ali bice bolje! :hug:
Korisnikov avatar
By Suki
Originally posted by Zvonce87

Sinoc sam na zurci videla devojku koja je lez, a koja mi se neopisivo dopala.... I sta sada? Nista. Ne mogu joj prici i reci "Cao, ja sam Andjela", kada to, zvanicno, jos uvek nisam, a ne mogu joj prici sa stavom nekakvog decka, jer ona momke ne zeli....I, tako, u corsokaku sam :)
A devojka mi se tako svidela....covece, odavno nisam tako nesto osetila na prvi pogled. Da, osecam, valjda, taj lez vajb, mislim ne znam kada mi se strejt devojka dopala tako. Verovatno nikada, jer postoji poseban osecaj kada mi se dopadne strejt a poseban kada mi se dopadne lez cura.. Ovo drugo je mnogo jace :)
Jbg, moracu jos da cekam za tako nesto....
Eto, samo sam htela to da vam kazem, znam da je besmisleno sada pricati o takvim stvarima ali morala sam nekako to da izbacim iz sebe :)
HUGS
Da li si isla skoro kod Dr Rakica.Ima li tu nekog napretka?
Korisnikov avatar
By Dina
Zvonce,
bice bolje :hug:

Mada ja malo drugacije razmisljam... do duse kad je u pitanju zaljubljenost/ljubav ne bas svidjanje. Ako bi me neka osoba prepoznala samo ako bismo bili uskladjeni u telima i odgovarajucim orijentacijama tada mi ni takva osoba, ni takva "ljubav"ne bi bile potrebne...
Korisnikov avatar
By Zvonce87
Sada videh da sam, zbog neazuriranja, zavrsila na drugoj strani :P
Sto se tice napretka, mislim da postoji, mada nista za sada necu da pricam (da ne ureknem ili sta vec :D ), ali, uskoro ce biti novosti, nadam se ;)

Napravila sam nekakav blog, u trenucima dosade, pa procitajte ako vas ne bude mrzelo, mislim da je skroz ok, a vi javite da li ubadam u sustinu ;)

http://malamustra.blogspot.com/

Grlim vas sve!
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
Dear Zvonce, imas cak i temu Autorski sadrzaji ovde, na Forumu, pa se mozes okusati.
Korisnikov avatar
By Zvonce87
Hvala, nisam videla to, pa sam zato napisala ovde na mojoj temi :)
:**

PS Moram da pohvalim novi, fensi izgled foruma :D
Zdravo svima, drugari i drugarice! :zastava: Nova sam ovde, pa kao i u ostalim sferama zivota, tako i ovde pokusavam da se uklopim. :) Inace, odlucna sam u nameri da teme koje su se odjednom ''ugasile'' ponovo ozivim, jer me uvek zanima sta se desilo sa svima vama posle toliko vremena. :kuckuc: Btw, da ukratko kazem nesto o sebi-imam 20 godina, studiram u Beogradu, brucos sam, a ono sto je najvaznije(bar za ovaj forum), mtf sam...ali nisam jedna od vas hrabrih za koje skoro svi znaju, vec sam jedna od onih koji jos uvek moraju to da cuvaju duboko u sebi i kriju od ostatka sveta. :( Andjela, bas bih volela kad bi se ponovo ukljucila, tj. ponovo bila aktivna na forumu i sa svima nama podelila sve kroz sta si prosla, posto te jaaako dugo nije bilo, a verujem da su i ostali znatizeljni kao ja. ^^ Puno pozdrava za tebe i za sve ostale forumase i nadam se da ces videti moj post i odgovoriti...Saljem poljubac!
Pozdrav svima! Ja sam mtf devojka i imam 22 godine, ovde sam se zadesila sasvim slucajno, trazeci neke informacije o tranziciji i promenama, pre same operacije promene pola. Procitala sam neke predhodne postove, i primetila da vec dugoo ovde ne postoji nikakva povratna informacija, niti konverzacija, pa sam pozelela da pitam da li je bar neko ostao ziv i da li je moguce ''oziveti'' neke od ovih tema sto bi rekla DARKPRINCESS94? :)
Napisaću par stvari koje je rekao jedan veliki čovek:
"Podsećanje da ćemo jednog dana umreti je najbolji način da se izbegnu zamke razmišljanja da imamo nešto da izgubimo. Vaše vreme je ograničeno, zato nemojte da ga gubite živeći život nekog drugog. Nemojte biti zarobljeni dogmom, što znači živeti sa rezultatima razmišljanja drugih ljudi. Ne dozvolite da buka mišljenja drugih ljudi utopi vaš sopstveni unutrašnji glas. I najvažnije, imajte hrabrosti da sledite svoje srce i intuiciju. Sve drugo je sekundarno."

Ne dozvolite da život ode...
Korisnikov avatar
By DarkPrincess94
Cao, Ana...evo da se i ja javim posle nekog vremena. Nije me bilo jer sam vec pocela da dizem ruke od ovog forume, s obzirom na to da se teme vezane za trans osobe polako gase, na zalost. Ne znam gde su nestale sve trans devojke i momci, zar je moguce da nas tako malo ima? Volela bih kada bi se svi ukljucili u razgovor kako bi mogli da razmenjujemo iskustva, informacije, price itd.
Veliki pozdrav za tebe i za Maximus Prime, hvala sto ste se javili i ostaje nam da se nadamo da ce teme ponovo postati aktuelne. <3
Slatke ste zbog kopanja moje prastare teme. Pisaću uskoro. Važno je da ste se otvorile bar negde. Pogledajte i transserbia sajt. Grupe podrške su takođe super za početak.
Ljubim vas sve. Čisto da znate (ukoliko je nekoga zanimalo) da je ovo stvorenje u životu.
:astral2:
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!