Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Forum za pripadnike manje vidljivih delova populacije.
Transrodno, Interseksualno, Aseksualno, Queer, ...

Moderatori: Hys., Moderators

Korisnikov avatar
By DarkPrincess94
I ja sam ovo gledala, ali u svakom slucaju-hvala ti. ^^ Ko nije pogledao, neka izdvoji vreme i neka baci pogled. :)
By Lorenn
Razumem te i slažem se sa tobom sto se tiče CD, htela sam samo reći da mi trenutna situacija ne dozvoljava da nosim žensku ili uni garderobu,jer jelte nosim radno odelo tokom celog dana :) mislila sam samo na to da mi prija kada zapravo prezentujem sebe kao zenu time sto se ponekad 10ak minuta prošetam u ženskoj garderobi sa sredjenom frizurom, sminkom itd.čisto za svoju dušu, da mogu na kratko osetiti svoj budući život.
A inače, ponekad vidim ljudima u pogledu da u meni vide neku drugu osobu. Čak su vrlo ljubazni i prijatni svi prema meni,i skoro svakome (od muškaraca) prija moje prisustvo, verovatno zbog te ženske harizme i tog ženskog duha koje sve nosimo u sebi. Takodje nisam na hormonima, mada mi nisu isuviše potrebni takve sam konstitucije, imam skoro sve dimenzije koje mi trebaju , a retku slabu bradu itd depiliram. Mislim da neke od nas već imaju dovoljno ženskih hormona za promenu.. Sve u svemu, družićemo se ovde, drago mi je da sam pronašla ovakvo mesto i Vas sve!!
Kissiiiććć
Korisnikov avatar
By DarkPrincess94
I danas mi se opet desilo da mi se profesor obratio u zenskom rodu, s tim sto se sada nisam trudila da ga ispravim, jednostavno ne mogu, nekako mi je tesko, jer kad mi se obrati u zenskom rodu to mi zvuci tako prirodno, znam da sam to ja, ja sam 'ona', a ne 'on'.
Jao, sad kad si spomenula bradu...to je tema o kojoj nijedna trans devojka ne voli toliko da prica, mislim koja bi jos devojka volela da ima dlake po faci, ali jbg, testosteron je u pubertetu ucinio svoje i sada moramo muku da mucimo...ja imam bled ten, a tamnu i jaku dlaku, sto je odlicno kad je u pitanju kosa, ali na bilo kom drugom delu tela...uff, odvratno, depiliram se cela i brijem se svaki dan jer mi jako brzo poraste, ali kad se obrijem, stavim neku kremicu i malo pudera izgleda tako glatko i savrseno, volela bih da ne moram da se trudim toliko oko toga, zivot bi mi bio mnogo jednostavniji bez tog dosadnog, svakodnevnog brijanja, jednostavno oduzima dosta vremena ujutru kad se spremam za fax.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!